Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malinowy sorbet

Jakich żeli pod prysznic używacie? Które polecacie?

Polecane posty

Gość carlica
oczywiscie, zgadzam sie z opinia o ph, inaczej skora sie uszkadza, a raczej warstwa ochronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 MIN
przedewszystkim te bez SLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
ja nie lubię takiej warstwy osadu która zostaje po mydle, ciężko to spłukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomogą
fale Wisły jak kutas obwisły, tak i z żelami!!!!! Zdrowe ciało nie potrzebuje "chemii zapachowej", wystarczy szare mydło. Czysta, zdrowa skóra ma swój oryginalny, podniecający zapach i wygląd; maszkaradzie nic a nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomogą
to co wyżej napisane dotyczy codziennego dnia a zwłaszcza prysznica po treningu rekreacyjnym dla zdrowia, ale np. przed pójściem "do łóżka" można se pozwolić na Elvital 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel karski
Mój facet dostał od nas Energizujący żel pod prysznic HB - w końcu ma kosmetyk z przyjemnym zapachem i solidnym składem, chociaż to pierwsze jest ważniejsze. Skóra teraz jest przyjemna w dotyku, taka jaka być powinna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonia 36
wspaniale zele pod prysznic nawilzajace skore o bardzo przyjemnej konsystencji uzywam z -the body shop- w tej chili mam moringa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdtptmtp
Tylko Ziaja.Oliwkowy,kozie mleko,bądź mój ulubiony czekoladowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdtptmtp
Tylko Ziaja.Oliwkowy,kozie mleko,bądź mój ulubiony kakaowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryrt5y
zadne badziewne the body shopy czy ziaje. najlepsze sa z alterry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaaaaa
Alterra to dopiero badziew... byłam do nich bardzo pozytywnie nastawiona - do pierwszego prysznica. Mają glutowatą konsystencję, wysuszają, i co najgorsze, niemiłosiernie śmierdzą. Na szczęście są bardzo niewydajne. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistyfikacja54
żel pod prysznic mango&marakuja formy Floslek. pięknie pachnie, wydajny, a w połączeniu z masłem -> zapach na dłużej + super nawilżenie. dla mnie bomba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja większość kosmetyków, żele pod prysznic także, zamawiam tu: http://www.dexplus.pl/index.php Mają piękny zapach, miłą konsystencję. Ja ****ardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topica
Drogeryjne kosmetyki odstawiłam już dawno. Niestety żele często powodowały u mnie zaczerwienienia, zwłaszcza na dekolcie (w połączeniu z ciepłą wodą momentalnie pojawiały się czerwone plamy). Przerzuciłam się właściwie całkowicie na produkty organiczne - są dużo delikatniejsze, naturalne i ich własciwośc****elęgnacyjne oceniam dużo lepiej. Jeśli chodzi o żele to moim ulubiencem jest Africa Organics z kwasami Omega od lat kupowany na Bioamnii http://www.biomania.pl/ (mają fajne zestawy, a przy większych zamówieniach zawsze są jakieś gratisy i wysyłka free) - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziaja - kremowe mleczka luksja dove pollena biały jeleń oliwka pod prysznic z bielendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak profesjonalnie dbać o skórę? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim żele pod prysznic Sanex Dermo Pro Hydrate! Skóra po nich jest idealnie nawilżona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parostenka
Ja mam ostatnio z Seyo. Kupuje za grosze w drogeriach Natura, a pachną rewelacyjnie. Wczesniej miałam słodką malinę, a teraz kupilam orientalna róże. Trzyma się też ładnie zapach na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinek77
Ja polecam ten-Le Petit Marseillais Olejek z Orzechów Laskowych i Mleczko Pszczele nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją, dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Formuła naturalnego olejku o delikatnym zapachu pozostawia Twoją skórę nawilżoną, odżywioną i jedwabiście miękką.‪#‎AmbasadorkaLPM‬!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona5
Tylko nie palmoliwe ? Moja rodzina niemiecka uwielbia te zele ? Ja kicia wolę inne zele ? Połączone że spa lub dav bardzo ładnie pachnie ,i palmolive spa jest super jestem po nim odprezona ja kicia ten żel uwielbiam jeden z alg morskich akurat wypluskam się w nim na gościnę ? Babelki uwielbiam kicia ostatnia piękność niemiecka ? Babelki piana jest super i jestem odprezona i zrelaksowana miau kopiąc się samemu ? Teraz muszę się zamykać ja kicia ? Bo rodzina z now odwiedzi mój dom ponad 5 rodzin ? Czyli mam,tak tłok jedni niemcy odwiedzą i odjeżdżają ? Drudzy niemcy odwiedzą i odjeżdżają ? Teraz 6 niemcy odwiedzą i odjada ? Kicia idę się kompac ?bo puzniej nie bede miała kiedy ? Bo rodzina zjedzie niemieckopolska ? No i moji kochani dziadkowie ! Jeszcze wcześniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 67
Produkty organiczne kicia zastosuje ? Zdążyłam sie wykopać? Niemcy juz wracają ? Zero spokoju istny haos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmieniam żele, bo lubię różne zapachy, używałam i żele z Avonu i Nivea i Luksja i Ziaja, teraz używam Palmolive "Be Sensual" (czu jakoś tak ) z irysem, pachnie bosko. Do okolic intymnych używam żeli Ziaja (przeznaczonych właśnie do tych części ciała), lub żelu Lactacyd (nie wiem, czy dobrze napisałam). A paszki i stopy myję mydłem w kostce Protex, bo mam wrażenie, że jak nie umyję mydłem antybakteryjnym, to będę śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastąpiłam zwykłe żele pod prysznic żelem z solą, konkretnie na pozycja http://solbochenska.pl/produkty/zel-pod-prysznic-na-bazie-soli-bochenskiej/zel-pod-prysznic-zielona-herbata/http://solbochenska.pl/produkty/zel-pod-prysznic-na-bazie-soli-bochenskiej/zel-pod-prysznic-zielona-herbata/ . Zupełnie inna jakość higieny. Myję się tym żelem, a później stosuję krem kokosowy na całe ciało, czasami mleczko kozie jeszcze dochodzi. Skóra bez wyprysków, a wcześniej po goleniu zawsze mi coś zostawało. Kumpela z salonu medycyny estetycznej mi to doradziła, więc korzystajcie ;) Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żele Molton Brown - jeżeli lubisz intensywny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek ma genialne owocowe rzeczy, pięknie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×