Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka_turkusowa

Co mam zrobić z Nim ?

Polecane posty

Gość oliwka_turkusowa

Hej drogie kobietki. Wiem, że temat może był milion razy zakładany ale nie wiem co zrobić. Otóż mam chłopaka ( jesteśmy ze sobą ponad rok) i różnie z nim bywa. Bardzo i to bardzo go kocham ale wydaje mi się, że on zaczyna mnie dziwnie traktować. Kiedyś śmiał się z tego jak jego kumple mogą okłamywać dziewczyny i że one lapią sie na takie teksty i im wierzą, a teraz zaczął sam tak robić. Są dni, w których po prostu nie idzie sie dodzwonić do niego . Potem dzwoni i mówi , ze nie miał czasu bo musiał pomagać itp. No to się pytam jak można nie mieć czasu w całym dniu czy na jednego głupiego smsa? A on "no nie mam" i "nie denerwuj się kotku"... Ok ostatnio znowu to samo. Powiedział, ze mu sie przysnęło. Na drugi dzień "Kur*** ale sie nie wyspałem, ale impreza była, masakra ;o" oO Noo i wpadł. I to kolejny własnie na takich drobnostkach. Myśli, że powie :kocham cie: i bd znowu tą samą kochaną dziewczyną. Pojechał na wakacje to trzy dni z rzędu się nie odzywał... :( Strasznie mnie takie coś wkur@#@@! Czy jja przesadzam ? Czy ja sie za bardzo czepiam ? Czy źle mi sie wydaje, ze zaczyna mnie traktowac jak zabawke albo jestem totalnie głupia albo nie wiem ...................................... kiedys bylo inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsta jest słodka
nie ględź mu tylko przejmij jego taktykę,niech zobaczy jak to jest.faceci nie słuchają co się do nich mówi on musi poczuć i zobaczyć. zresztą poczytaj ksiażkę "dlaczego mężczyźni kochaja zołzy" to od razu zobaczysz gdzie robisz błąd. jesteś desperatką i on to wyczuł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka_turkusowa
danke , sprobuje -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekaj dziewczyno., Kopnij tego chama w dupe! Na boku już z inną kręci jak nic. Daje na to 99%, typowe pierwsze symptomy! Przechodziłam to... zerwij, zostaw , zapomnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×