Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pysiu18

Coś nie tak z moją kobietą ??

Polecane posty

Siemka wszystkim mam następujący kłopot od pół roku moja kobieta sie inaczej zachowuje już pisze o co chodzi. A więc nasze spotkanie wyglądają następująco zero uczucia zero zbliżenia delikatny kiss żebym się odczepił ciągle gdy robi coś nie tak jest to zwalane na mnie obraża mnie od debili nie robów ciągle szuka we mnie jakiś wad a robię dla niej wszystko każda jej prozba jest realizowana. Gdy mam swoje zdanie to już jej coś nie pasuje że nie robimy po jej myśli i od razu mnie wyzywa. Życie intymne którego nie ma od dawna ale jest sporadycznie wygląda to tak że ciągle gdy chce się do niej zbliżyć ciągle mi mówi że się jej nie chce albo obraca się do mnie pupą i tyle. Prosiłem ją żeby mnie szanowała to powiedziała mi że wyjdzie w praniu i koniec tematu bo ją to wkurwia i nie chce na ten temat gadać uważa się za najlepszą i tyle co o tym sądzicie co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
powiesic sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pysia :)
2 mozliwosci- zdradza Cie albo nie chce Cie juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadałem z nią i pytałem się jej czy chce na pewno żebyśmy byli razem i powiedziała tak więc już sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle chłopczyku
ze oboje powinniscie dorosnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkdfrgtyhju
nie kocha cie juz, nie bawem ci to powie, bedzie chciała sie rozstac, miałem tak nie było fajnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononononono jaki frasobliwy
mój też twierdził, że robi wszystko by było dobrze, a ja go nie kocham tak długo to robił, aż przestałm go kochać i się rozstalismy był wręcz ideałem, w domu nie robil nic, dziećmi się nie interesował, nie pracował, chlał i..... był taki biedny, bo już naprawdę bardziej starać się nie mogł przemyśl to i posłuchaj co mówi partnerka ja też do mojego odwracalam się dupskiem, a on taki biedny, bo żonka nie spelnia obowiązku bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×