Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martituska81

fotograf godny polecenia SIEDLCE ???

Polecane posty

Gość Martituska81

hej nie bylam w naszych siedlcach juz x czasu i nie orientuje sie ktory z zakladow jest teraz na topie...a moze ktos zna utalentowanego samozatrudnionego fotografa ??? dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_____________________
Polecam Foto Zarzycki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdrthjurkujlkulk
moge polecic pana przemka grabarczyka bardzo ladne zdjecia nam zrobil. 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni stad ni z owad
polecam tego. tu masz jego galerię: www.animus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
dziwne jeszzce wczoraj bylo tu 12 postow ???? ale klotnie wiec moze dobrze ze zniknely... jakies inne propozycje ?? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamy się :)
fotovideo 2500zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
a cos wiecej na temat fotovideo ?? Jak Was znalezc ?? Macie studio ? Bo my niechcemy sesjii plenerowej ??? dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamy się :)
film 4,5h moze byc na dwie lub jedną kamerę napisz na moj mail fotovideo@onet.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubaw
TA REKLAMA JEST WYJĄTKOWO GŁUPIA!!!!! CHYBA KTOŚ NIE MA TU ZLECEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaa:)L)
polecam koło kościoła garniozowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamy się :)
koktajlowa1989 dawaj jakieś imiona albo namiary kto to tak okropnie kręcił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereni
Mogę szczerze polecić Daniela www.myslub.pl. Świetny fotograf, spełnia wymagania w 100%. Robił zdjęcia na moim ślubie a za rok będzie u mojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXLLL4
Ale ohydna reklama. Czy nie lepiej napisać ze zapraszam na moja stronę zamiast pisać te wszystkie głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereni
Nie lepiej bo to nie jest moja strona, po prostu polecam tego fotografa w odpowiedzi na zapytanie w temacie tego forum "fotograf godny polecenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aneko
Aneko pewnie napiszesz że to nie jest twoja reklama...... Czy nie lepiej być uczciwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekt ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duet AWA polecamy się: www.arkadiuszwlodarczyk.pl oraz www.annawlodarczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko878
Jóź na kolejnym temacie reklamujesz te same firmy......? Teraz już nawet reklamujesz dwie rożne. To jest trochę dziwne bo jeśli się poleca to firmę która obsługiwała ślub. Myszko czy ty nie rozumiesz że taką zakłamaną reklamą więcej robisz szkody niż dobrego. Mnóstwo firm się już na tym tutaj przejechało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi incognito - nie tylko ja polecam tu swoje usługi, skoro nie umiesz napisać poprawnie "już" to dochodzę do wniosku że czytać ze zrozumieniem również jeszcze się nie nauczyłeś. Czy ty naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż biegać po całym forum i szczuć, zazdrościsz czy co? Zrób coś pożytecznego i po prostu nie odzywaj się jeśli nie masz naprawdę niczego konstruktywnego do powiedzenia. Tu jak sam zauważyłeś poleca się nie prowadzi bezsensowne polemiki kto lepszy - to oceni klient. Jeśli chcesz się pozbyć konkurencji to raczej pokaż co tak naprawdę potrafisz, a może nie ma czego pokazywać? i to Cię tak złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październik11
temat sugeruje że można tu znaleźć poleconych fotografów, ale jedyne co widzę to kilka bijących sie firm, które chyba nie maja innego zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Polecam bardzo! foto-zalewski.pl. Obejrzyjcie stronkę. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Iw76
Gratuluję wytężonej pracy przeszukiwania forum aż do lutego po to aby tutaj umieścić psalmy pochwalne. Zapewne twoja wiarygodność tego wpisu jest taka sama ja zachwalanego fotografa. Tak na marginesie to pan Zalewski super, hiper fotograf powinien nauczyć się najprostszych zasad kadrowania. Faktycznie warto było wejść na podaną stronę bo naprawdę super się ubawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kamili
Piękne zdjęcia psów ale ślubami nie powinnaś się zajmować bo te zdjęcia trudno nawet nazwać amatorskimi. Za podobne zdjęcia znajoma pozwala fotografa z Legionowa do sądu i wygrała sprawę. Pokazane wcześniej przez niego zdjęcia były piękne jak się okazało oszukane a dostała takie jak pokazane na twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!! fotografa Krzysztofa Skorupkę. Zdjecia "bez życia", wszystkie w jednakowym romiarze i formacie. Trudno się z tym panem współpracuje. Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo oprócz fotografa wzięłabym fotobudkę. Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×