Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka*

pytanie o parametry w laptopie

Polecane posty

Czy ktoś z was mógłby mi pomóc w określeniu parametrów komputera? Sprzedawca w sklepie wyśmiał mnie, gdy powiedziałam mu jaki laptop chciałabym kupić :o Wcześniej konsultowałam wybór z kumplem, który się na tym zna, więc nie wiem czy sprzedawca chciał mnie namówić na kupno czegoś innego, z czego ma może większą prowizję czy może faktycznie upatrzyłam sobie szmelc jak to nazwał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loszka spioszka
dawaj te parametry wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfghfghfgh
zasada jest taka dzielimy laptopy do gier i nie do gier do gier sa od 2 tys a wszystko ponizej do biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę na nim grała na pewno, to ma być po prostu komputer do spraw biurowych, jakieś gg czy skype, ewentualnie czasem jakiś film. Co konkretnie Ci podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loszka spioszka
gówno idiotko.... zadajesz pytanie to sprecyzuj o co ci chodzi [czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja już wszystko mam wybrane :) Wczoraj byłam w sklepie, żeby odebrać laptopa, bo zamawiałam go z innego miasta i sprzedawca zaczął mi go odradzać :o Potem zbiegło się trzech innych i każdy polecał co innego. W końcu wyszłam stamtąd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi konkretnie o ocenienie czy parametry w wybranym przeze mnie laptopie są w porządku czy faktycznie to jakiś kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni oferowali Acera, Toshibę, Samsunga i Lenovo - każdy mówił o tym, jakiego ma w domu :o A ja mam ma myśli konkretnie HP Pavilion dv6-1430sw. Zresztą pytałam już o niego na forum w zeszłym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zapłaciłam, bo tak naprawdę nikt nawet nie ruszył po niego dupy na magazyn :o Wszyscy zaczęli się pastwić nade mną i argument, że nie potrzebuję super maszyny nie mieściła im się w głowie :o Poza tym kumpel, który zna się na kompach powiedział, że jak najbardziej będzie dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jeden minus, reszty nie dostrzegłam swoim babskim okiem :P Poza tym nie będę na nim przesiadywała całymi dniami. Jest mi on potrzebny jako po prostu komputer w domu, na którym będę pisać pracę mgr, wejdę na gg lub skypa i obejrzę jakiś film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny - tak chciałam zrobić, ale kurier jeździ do godziny 17-18, a ja o tej porze jeszcze wracam z pracy to raz, a dwa, że wolałabym go sama odebrać a nie dawać kasę sąsiadowi. Tak czy owak laptop i tak trafi do najbliższego sklepu jak nie odbiorę go w domu, dlatego z góry zamówiłam taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hp Pavilony, ZWŁASZCZA dv6 XXXXX są najbardziej awaryjnymi kompami, nawet infolinię mają specjalną do reklamowania Pavilonów, osobną od wszystkich innych kompów. Nie kupuj, już lepiej Dell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież kurier dostarczy o której bedziesz chciał jak bedzie miała kontakt z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
ja z kompa HP jestem bardzo zadowolona ale mam inny model... i to netbook jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurier pracuje do 17 -18, więc mnie o tej porze w domu nie zastanie. A też nie będzie czekał na mnie nie wiadomo ile, tylko od razu jedzie do najbliższego sklepu, a mam go mniej więcej kilometr od domu :o Pytałam o to przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkame
Posiadam hp pavilion w firmie. Nie jest moze idealny, ale dobrze się na nim pracuje. No i cóż, może trochę się przegrzewa, ale nie ma laptopów idealnych. Kazdy w kazdym coś złego znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×