Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Moje maleństwo :) :) :)

Polecane posty

Gość slicznotka z niej
słodziak,niech się zdrowo chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #[]#
po kim ma taki wielki kinol? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka z niej
ale wy głupie jestescie,maleńka jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #[]#
:-o jasne...rzecz gustu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje. To już cała trójka
w komplecie? Jak dzieciaki zareagowały na siostrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka z niej
bo są ludzie i taborety .Tych drugich się ignoruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt urodziwa nie jest,ale czego się spodziewać po tygodniowym noworodku? :-) ale i tak ładniejsza od mojego drugiego syna,przez miesiąc był paskudny,na szczęście mu przeszło w każdym razie gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #[]#
podobna do Mike'a Tysona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pisiory wrrrrrrrr
wyglada jak chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #[]#
angells-tez jestes tak tepa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bo wszystkim musi się podobać Twoje dziecko... Niektórzy są po prostu szczerzy i nie będą kłamać, że jest śliczniutkie i słodziutkie. Żeby nie było według mnie dziewczynka jest słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slask
no chyba was pogięło. mało urodziwa? ty chyba nie widziałaś mało urodziwych niemowląt. malutka jest śliczna życzę dużo zdrowia dla malej i mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszy nie zwraca na małą uwagi a Dominika (ta co ma 5 latek) to jakby mogła to cały dzień chciałaby trzymać małą na rękach. Teraz malutka śpi i mam trochę czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #[]#
czy ojcem jest Mike Tyson? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #[]#
blondyn nie sieją-one się rodzą:-D Tępe dziury :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kropce jestem.....
malutka jest sliczna!! malutki nosek, usteczka, buzka mniam mniam:-) mam tylko pytanie odnosnie chlopczyka.....czy on nosi jeszcze pieluche???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudo cudo i jeszcze raz cudo
bo kazda mama chce podzielic się swoim szczęsciem . autorko ,masz cudowną córeczkę,a jadowitych żmij nie słuchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem ludzi ktorzy
wystawiaja zdjecia swoich dzieci w internecie tylko po to , zeby sie pochwalic. Przeciez to forum jest publiczne , kazdy moze objerzec te zdjecia no chyba ze o to autorce chodzi . a tak na marginesie dziecko calkiem przecietnej urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilko to jeszcze
raz gratulacje. A co do pytania o urodziwe dzieci to ja nie widziałam urodziwego noworodka. Wszystkie są małymi szkaradami i pewnie dlatego są takie słodkie. Moje dzieci też były małymi koszmarkami, ale to bardzo szybko się zmienia. Po kilku tygodniach maluch robi się nie do poznania. Oczy na pól twarzy, cera ładniejsza, buzia pyzata i słodkie noski, a noworodki jak noworodki. Zmęczone porodem, opuchnięte, jeszcze hormony działające w ich malutkich organizmach robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwegddd
#[]# - jestes kretynka! ten piesek przezyj pieklo a tysie smiejszesz :O tacy ludzie jak ty sa zalosni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko caly swiat juz
widzialo twoje dzieci , teraz pokaz swojego meza , psa , dom i samochod !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość tak małych dzieci jest brzydka,widziałam brzydsze-mój młodszy syn był chyba najbrzydszy na całym oddziale :-) pierwszy był za to ładny i nie wiedziałam,czy on ładny,bo mój,czy ładny naprawdę taką mamy rodzinną anegdotę-gdy teściowa zobaczyła pierwszego (tego ładnego)-to jej komentarz brzmiał "cały iksiński"-nazwisko męża,natomiast po zobaczeniu młodszego : "cały igrekowski" (nazwisko moje panieńskie) :D zawsze miałam dylemat,co pwoiedzieć koleżankom,gdy chwaliły się swoimi noworodkami,przeważnie mówiłam "ale śmieszny",bo nie potrafiłąm powiedzieć,że piękny,skoro był brzydki cóż-wg mnie bobas na zdjęciu nie jest piękny,ale ma potencjał (teraz starszy syn jest podobny do mnie,młodszy do męża i ten młodszy bardziej mi się podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko, jesteś niereformowalna, mało Ci było obelg w poprzednim temacie, nie szkoda Ci Twoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falea a ty jesteś
niekonsekwentna i działasz wybiórczo. Pamiętam temat o myszszy i tam jej broniłaś i to, że wstawia swoje zdjęcia nazwałaś odwagą. Tutaj już zachwytu nad odwagą autorki nie widzę. Czym się różnią te fotki, od fotek syka myszszy? Prócz tego, ze te dzieci są w ubrankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boooze dziewczyna chciala sie pochwalic swoim dzieckiem, wkoncu to dział w tym wlasnie temacie... nie wiem w czym widzicie problem. I bezszczelne komentarze są tu nie na miejscu... i tak ja rowniez po porodzie wstawie zdjecie swojego dziecka bo to dla mnie jak i dla kazdej kobiety wielkie wydarzenie, a jelsi ktos tego nie rozumie to tylko jemu wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×