Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Moje maleństwo :) :) :)

Polecane posty

Gość Ma duży nos i cofniętą żuchwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj ze zrozumieniem. Zauważ , że nie napisałam ani słowa o dziecku Kamilki. Chodzi mi o to, że już raz jej rodzina została zbluzgana na forum, ona sama nazwana niechlujną i zaniedbaną. Jak mnie by ktoś tak napisał, już nigdy nie zamieściłabym zdjęć w na forum. A dzieci wg bardzo ładne, nie pamiętam czy się wypowiadałam w tamtym temacie, czy tylko sobie pomyślałam, że ch.. wszystkim do tego ile ma dzieci, jej sprawa. A co do Myszszy, to na temat zdjęć również się nie wypowiadam, pisałam, że jest dorosła i to jej dzieci, jej rodzina. A Kamilki zrobiło mi się po prostu żal, chciała się pochwalić, a została zbluzgana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko jak dziecko
ja osobiscie nie cierpie zachwycac sie nad dziecmi i mowic "a ti ti bobasku jakis ty sliczny" nie wiem moze jakas inna jestem dodam ze mam dwojke swoich dzieci ale mimo wszystko gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmma
nic specjalnego ta Twoja corcia, widzialam ladniejsze ale gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpdsxmdcvmbd
dziecko jak dziecko. Przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie moja mała wygląda jak przeciętny noworodek :). Ale dla mnie jest ładna. Jak mój Krystian się urodził to on to dopiero brzydki był, na dodatek miał takiego dużego krwiaka na główce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ma duży nos i cofniętą żuch
to nie wiesz krertynko ze dzieci mają zaburzone proporcję? a pozatym kazdy noworodek ma cofnieta zuchwę. Pewnie jestes starą panną juz bez perspektyw na ciążę. A dzieciaczek cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne nie jest to dziecko
ale moze sie jeszcze wyrobi. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunajeccc
Ma duży nos i cofniętą żuchwę - debilko też mialas cofnieta zuchwe, byc moze masz do dzisiaj (kazdy miał) z nosem mogło byc podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mam mam
Śliczne maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×