Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość civika

Czy Marcin Tyszka to gej? Skąd to wiecie? Ja na necie nie mogę nic znaleźć...

Polecane posty

Gość CZas na mnie
A wg. mnie nie jest gejem. SZare (bez obrazy) osoby, które nie interesują się modą usłyszały o nim dopiero za sprawą Top model. A jego kariera rozwija się cały czas, nie tylko w kraju ale i poza nim. Facet nie mówi w wywiadach o swoich sprawach osobistych. Siedzicie mu pod łóżkiem,że wiecie czy jest gejem? :) Kiedyś w jednym z wywiadów powiedział, że jego kariera jest dość wymagającą i zazdrosną partnerką. Tak więc wiadomo co stawia na 1 miejscu. Jak dla mnie jest normalnym, lubiącym o siebie zadbać, dobrze się ubrać facetem. To chyba nie jest grzech? Nie rozumiem ludzi, którzy myślą że jak dana osoba ma 25 +, 30 + i nie ma stałego partnera z którym się pokazuje to odrazu jest gejem\ lesbą itp. A co do tonu głosu, gestów, wielu hetero facetów ma tak samo i jest postrzeganych jako homo. To czysta głupota osądzać kogoś z góry, nie znając go osobiście. Przecież powierzchowna opinia osoby nieznajomej w 97% zawsze jest inna niż pokazuje rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam głupota, nie głupota, zacofanie czy też nie - dla mnie gej na 100% i ide o zakład. czuja mam i tyle, poza tym nie pierwszy raz rozpoznaje geja po tzw. "pozorach" i nigdy sie nie pomysliłam. a co do jego wyglądu to owszem jest nawet przystojny dopóki sie nie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
co nie znaczy że nie może być gejem to przykrywka może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
on jest po prostu taki słodki i chłopięcy, ma 34 lata i słyszałam o nim o wiele wcześniej, ale w tv mam okazję go widzieć częściej i dlatego mi się spodobał. a co do tego jego stwierdzenia, że dla niego kariera czy praca jest wymagającą partnerką to na jednych z portali ktoś ujął (nie wiem czy nie pudelek czasem) że w jego przypadku powinien być partnerem a nie partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
albo tu Karolina K-K mówi o nim że się wzniecił na widok kolejnej dziewczyny i to widać po nim http://modelki.plejada.pl/998,16611,1,nowa_monica_bellucci,3,wideo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikou i czarownica super baj
to jest gejem czy nie? bo on mnie podnieca, fajny jest ma piękne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikou i czarownica super baj
SKA 21-09-10 22:45 Jest dobry i zna swoją wartość. Tak ma być. A co do życia prywatnego to jest gejem. Ktoś tak napisał pod jego wywiadem :( ;/ o nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi ludzie wokół
wiecie co robicie wiochę, plotkować o znanych osobach.. tak robią ludzie albo prymitywni albo tacy, którzy nie mają własnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaatka
Jeszcze całkiem niedawno widywałam Marciana Tyszkę na klatce schodowej - bywał u mojej sąsiadki, młodej prawniczki - kilka lat po studiach - wyglądali na parę - oczywiście wtedy nie wiedziałam, że on to on, dopiero potem zauważyłam go w Top model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomyśleć, że zaczynał w 5-10-15 :)... szkoda, że taki pretensjonalny się zrobił. Robi całkiem przyzwoite modowe zdjęcia (jak na Polskę) niestety do Annie Leibowitz mu daleko chociażby ze względu na specyficzną estetykę, która zamyka go w ramach, których sam nie jest w stanie przekroczyć, chyba nie jest dojrzały jako artysta (choć to dość ambitne określenie jak na tego Pana). Jaki snobowaty przeciętny noworysz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o0iju
Mi na geja nie wyglada, ale moj znajomy gej twierdzi, że jest, bo gej drugiego geja wyczuje!Aczkolwiek nie lubie go, sprawai wrazenie osoby zepsutego kariera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
Przecież on lata temu był w związku z Kożuchowską...więc chyba, że mu się odmienilo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia .....................
nie wszyscy geje sa miekkimi w ruchach, o nienaturalnie wysokim glosie przegietymi chlopczykami. Homoseksualne sklonnosci rownie dobrze moze miec meski, umiesniony pracownik budowlany. Ci "kolorowi" jedynie bardziej zwracaja na siebie uwage, to raz. A dwa, jak facet nie chce oglaszac wszem i wobec swojej orientacji, to bedzie sie pilnowal i publicznie tym bardziej nie pokaze sie ze znajomym, a predzej z kolezanka i to w czulych objeciach. Mam znajomych z tego srodowiska i bywalo, ze robilam za taka "narzeczona" na firmowych imprezach, czy weselu w rodzinie. I nawet nie wyobrazasz sobie autorko jakie szalone, erotyczne tance potrafilismy razem odstawiac. Mysle, ze obserwujac nas bylabys pewna, ze ow mezczyzna jest heterykiem na sto procent i co wiecej, tak napalonym, ze zgwalci mnie jak tylko wyjdziemy z sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polejmitu
tak, bo zaczynal w 5-10-15, a tam wszyscy koncza jako geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie co to jest
heteryk co to jest za słowo? nie potrzeba takiego słowa wystarczy napisać: normalny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia .....................
homoseksualista jest tez normalny. Co najwyzej inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gay
Hmm mógłby być gayem bo serio serio jest bardzo sexy . Ale nie wygląda strikte na gaya . Znam to z autopsji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak wygląda to akurat nie świadczy czy jest gejem czy nie. Jest ze świata mody i musi wyglądać i zachowywać się inaczej niż przeciętny kowalski. W sumie kiedyś mówili ze mieszka jeszcze z mama wiec pewne podejrzenia mogą być ale raczej jest hetero. Woliński z top model jest gejem a ma córkę wiec paradoksy niezłe sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egne
heh moj radar mi mowi ze obaj sa gejami lub co najwyzej bi. wielu gejow sie zeni lub ma dzieci, ponadto wielu gejow w klubach sie zachowuje znacznie bardziej erotycznie w stosunku do kobiet bo zwyczajnie nie musza sie obawiac, ze im cos stanie. popieram jedna z piszacych, ze czesto kobiety robia za tzw narzeczonych na spotkaniach, przy rodzinach itp publicznie itp, wiem bo sama tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkopę temat.... nie muszą być gejami ,a znam, a raczej znałem ( bo już nie utrzymuje kontaktu ) ludzi, którzy ubierali się normalnie i wyglądali normalnie, a byli gejami ,nawet mieli męskie zainteresowania . Na początku znajomości nic nie wskazywało na takie ciągotki jednego kumpla ale potem wyszło z czasem co mnie zszokowało . Gej nie zawsze musi mieć spodnie rurki i ładnie pachnieć . Też kiedyś lubiałem się dobrze ubrać, chodziłem do solarium i słyszałem różne opinie na mój temat ale ja wiem że jestem 100% hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maniek
może i jest gejem ...a co to zmienia...? ludzie od pewnego czasu interesuja sie takimi pierdołami kto z kim itp jakby nie było ciekawszych tematów O mnie też mówią czasem że jestem pedziem, pedałem bo jestem zadbany noszę fajne ciuchy choć jestem stuprocentowym heterykiem ale fama leci- jeden debil cos walnie a drugi baran powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze że ja osobiście jakoś nie zwracałam uwagi na tego gościa, nie wiem czemu, dopóki jakaś babka w tv nie powiedziała że sie w nim kochała z czasów programu 5-10-15 i coś mi zaświtało w głowie że kojarzę, kojarzę tę twarz z tego programu jak był jeszcze nastoletnim chłopakiem i z podświadomości wygrzebało się jakieś moje na tamten czas skojarzenie że był to typek który miał w sobie to coś magnetyzującego, ja wtedy byłam jeszcze dzieciakiem to nie myślałam jeszcze w tych kategoriach dlatego jakoś nie do końca świadomie to widziałam, a jednocześnie miał on coś odpychającego, nie potrafię tego określić ale ten drugi wariant chyba sprawił że mój umysł nie rejestrował jego osoby. Dziwne co pisze. Tak czy owak wg mnie to on jest gejem. Za bardzo tajemnicza i dziwna aura krąży wokół niego. Normalni ludzie nie odgradzają się aż takim głuchym murem swojej prywatności żeby ani nawet jej strzępy nie wypłynęły. Normalni ludzie po prostu nie kryją sie z tym ale też nie afiszują. On za bardzo jest dziwny w sposobie wypowiadania, taki manewrujący. Jak Piasek... Rozumiem ukrywać życie prywatne dla jego idei ale nie aż tak żeby to była piwnica jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jego w głębi ducha podbudowuje że kobietom się on podobał/podoba i gdyby wypłynęła orientacja to by jakiś tam jego wizerunek runął a tutaj tajemniczość też jest intrygująca i wpływa na atrakcyjność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie jak facet przychodzi na impreze w czerwonym garniturze i różowej koszuli to tak jakby niewerbalnie krzyczał "jestem gejem!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisssa
Raczej nie jest. Wszyscy fotografowie z Top Model (panowie) nie wygladaja na pedzi. Kiedys pochwalil sie, ze jechal winda z jakas bardzo znana modelka i ona zaczela go calowac. Mysle, ze to taki typowy konsument naszych czasow. Ma kase, duzo znajomych, robi kariere, podrozuje, nie chce sie ograniczac rodzina, nie chce zmieniac obecnego stylu zycia. A jak potrzebuje kogos do lozka, to kolejka modelek i tak czeka - od koloru do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galopujacy gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoav
Moim zdaniem jest metro seksualny . Nie podniecają go ani mężczyzna ani kobieta. Smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×