Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyślona ....

:(....

Polecane posty

Gość zamyślona ....
nie nie robiłam 2 raz testu ... na poniedziałek zapisana jestem do ginekologa ... a bolały Cie piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powtórzyłaś test?
Bolały, widziałam już żyłki na piersiach oznaczające ciążę.... Oczywiście żyła to mi pękła jak okres dostałam ;) Tym sie różnimy że ja chcę być w ciąży, Ty nie, ale obie doszukujemy sie objawów, a jak człowiek szuka, to zawsze coś znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
żyłki to ja mam na piersiach , ale zawsze bo mam bardzo przezroczystą skórę ... No tak ja nie chce a Ty chcesz.. wiesz mnie bardzo nerki bolą .. a co do testu to robiłam w 3 dni "okresu" . a stosunek miałam 27 ... więc chyba by się nie pomylił ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
:( ... co do białego śluzu to nie mam go dużo .. zresztą opisałam wcześniej.. wymiotować mi się nie chce , jedynie te nerki bolą .... siusiu nie chodzę robić co 5 minut ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powtórzyłaś test?
Jeżeli stosunek był 27 dnia cyklu, to musiałabyś być wiatropylna żeby zajść ;) Nerki mogą boleć z różnych powodów, o ile to zresztą nerki, naprawde wiele objawów można się doszukać świadczących o ciąży- zawsze tak jest, ale równie dobrze te objawy świadczą o czymś innym Nie martw się, nie jesteś w ciąży :) jak przestaniesz sie tym stresować to nawet się nie obejrzysz, a okres przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
to nie był 27 dzień cyklu a 6 dzień cyklu .. okres mam zawsze 7 dni . Ehh ale dziś sprawdziłam za pomocą patyczka do uszów jaki mam śluz wewnątrz pochwy i miałam brązowy ale jasno brązowy ... więc mam nadzieje że na dniach dostane ? Jak sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
...może mi ktoś odpowie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł maj gasz :P
dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
dzięki ... sorry za takie głupie pytanie... ale stres robi swoje .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
i nadal nic... nawet śluz mi nie leci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmordejeża
sama sobie coś wmawiasz panikujesz i dlatego ci się okres spóźnia .... ja pierniczę rozumie jakby ci się spóźniaj ok 2 tygodni ale po 3 dniach panikę siać po co wy się bzykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
dziś jest 6 a nie 3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×