Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perwersja

Casting na flet

Polecane posty

"pewnie jeszcze nie powiesz czym można sobie zasłużyć" ... no wiesz? podawać siebie od razu tak na tacy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Stosunkowy. Ale musiałabym Cię najpierw poczytać na innych topikach, żeby się czegokolwiek o Tobie dowiedzieć, żeby w ogóle startować :p To gdzie pisujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo piersi dziś widziałam w sprzedaży nawet zastanawiałam czy nie kupić takie kobiece bym sobie położyła na biurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jedną pierś może jutro pojadę ładne były z suteczkami takie naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio na pewnym perwersyjnym topiku - wyobraź sobie, że robią tam casting na instrument dęty drewniany z grupy aerofonów wargowych! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście wulgarne. I nich stracę te pare zeta, ale jestem gotowy poświęcić się i pójść do filharmonii ( w kościele bywam częściej ) za nim utoniesz w potoku fletów, nie mając pojęcia jak naprawdę wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Stosunkowy-nie bądź taki tajemniczy :D Ja mam swoich informatorów :classic_cool: P.S. Dziewczyny!!! Zbieram wszelkie informacje na temat Stosunkowego. Która coś wie niech się spowiada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stosunkowy pisuje
na temacie stosunkowe podejście do pracy i niezły jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już Ci chciałem dołożyć za 'sprawną' siatkę informatorów :P dostanę za to dodatkowe punkty do castingu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy ja się szybko zakochuję :classic_cool: ( Ten post się wykasuje zanim mój szanowny małżonek powróci z libacji :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×