Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aldona7897

czy może być nieprofesjonalna strona internetowa

Polecane posty

Gość a kiedy masz dać odpowiedź?
A ja mam pytanie z innej beczki, sama myślę o założeniu pokrewnej działalności - jak się reklamujesz przy niewielkim budżecie i to w dużym mieście - czytałam, że ulotki. Coś jeszcze? Ogólnie jak się interes kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Na stronie http://www.ovh.pl/domeny/ w polu "wybór domeny" wpisz nazwę twojalekcja.com i postępuj dalej według pojawiających się wskazówek. Pod zakupioną domeną może działać ta sama strona, którą masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten szablon nie jest taki zły
jako układ elementów tylko trzeba by ostateczny efekt ręcznie przerobić. Jakoś te kolory są takie :O I baner przydałby się jakiś bardziej wyrazisty. Ale to sama możesz poeksperymentować z edytorem graficznym i jakimiś obrazami dostepnymi do darmowego użytku komercyjnego :P I ogólnie bezsensowy dubel menu. na górze i boku. Wypadało by się na jedną wersję zdecydować bo 4/5 się powiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureatnanobla
jestescie wszystkie zaprogramowane juz was mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona7897
Hmm, na pewno mogę przenieść, skoro to strona z szablonu? Czyli właściwie nie moja... Jak to technicznie działa? Jeśli chodzi o dubel menu, zgadzam się w pełni, ale górne menu jest narzucone, dodałam boczne, bo tamto wydawało mi się mało widoczne chcialam też dodać do niego jakieś nowe opcje. Jeśli chodzi o reklamę - to temat rzeka. Kombinuję, jak być skuteczną przy niskich kosztach. Np. dogadałam się z kolezanką prowadzącą studio taneczne, że dajemy naszym klientom zniżkę (widać to na stronie), planuję dołączyć do programu benefit - w zamian za zniżki dostanę reklamę. Ulotki - rozdaję, ale tylko w mojej okolicy i to takie, na których jest tez kupon rabatowy. Oprócz tego zumi no i oczywiście poczta pantoflowa - tylko mogę na razie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredzioszek co ty pierdolisz >> sam pierdolisz :O skończyłam uczelnie Państwową, informatyka specializacja grafika komputerowa i u nas kazdy nawet najgłupszy student znał podstawy tworzenia stron :O sorry jak się kończy prywatne głowno to nic nie trzeba znac.. więc nie pierdol ćwioku. Dla mnie koniec tematu, żeby nie rozjebać wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy masz dać odpowiedź?
Dzięki, bardzo fajne pomysły. Fajnie, że się zdecydowałaś i sobie radzisz, ja jakoś sie ciągle waham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szablon szablonem ale w
źródle strony widać że to całe to czysty html. To jest bardzo prosty język. 2 popołudnia z darmowym kursem z netu i edytorem a sama zrobisz taką stronę w 15 minut bez kreatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedna ważna sprawa
o której chyba nikt nie napisał bo jakoś się nie wgłębiałem aż tak. Olewać grafików :P bo to tylko wygląd którego i tak nikt nie zobaczy jak się strony nie wypozycjonuje. Bo co z tego, że sobie kupisz stronę która będzie ładnie wyglądać jak w googlach w ogóle nie wyjdzie albo na 1234 stronie :P A to jest trudniejsze do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredzioszek co ty pierdolisz >> nie jestem mrg od lierki "rz" więc błędy robie. "ale znam takich czarnuchów jak ty co odwalają robotę trzech osób za marne 2000 brutto" nie rozmieszaj mnie :D Pracuje jako web master i zarabiam kilkakrotność marnych 2000 netto więc mnie nie rozśmieszaj :D nie chciało się uczyć buraku i zazdrościsz innym wykształcenia. Pocieszę Cię to domena ludzi mało lotnych :D kończe z Toba dyskusje bo szkoda moich zgrabnych paluszków na Ciebie pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
aldona7897, nie będziesz niczego przenosić. Po prostu zarówno po wpisaniu dotychczasowego adresu twojalekcja.dbv.pl jak i nowego twojalekcja.com pojawi się dokładnie to samo- to, co jest teraz tylko pod pierwszym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaadMaz...
Wredzioszek fajnie, że tyle zarabiasz ;) Ale sama widzisz, że oprócz samej "grafiki" znasz jeszcze flasha, xml, html itd. Ukończyłaś kierunek INFORMATYKA, oczywiście ze specjalnością grafiki komputerowej. Więc jesteś bardziej tą stroną "techniczną". Natomiast GRAFIKA to nie programowanie. Grafika to dział sztuki - plakaty, ilustracje, liternictwo, linoryt, drzeworyt, miedzioryt i wiele innych technik tradycyjnych oraz druk cyfrowy czy sitodruk. Taki rodzaj grafiki studiuje się na Akademiach Sztuk Pięknych, gdzie oprócz wyżej wymienionych technik, poznajesz rysunek anatomiczny, malarstwo itd, co sprawia, że Twoja twórczość nie ogranicza się do zrobienia strony internetowej ;) ale do tworzenia również dzieł sztuki (oczywiście do tego nie potrzebna jest skończona szkoła, ale mniejsza na razie o to). Także proszę poszerz swoje myślenie i nie obrażaj w tak wulgarny sposób ludzi tu wypowiadających się, bo jak sama widzisz, grafik to ktoś inny niż webmaster/web developer. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TaadMaz... >> masz racje, chyle czoła za kulturalną wypowiedź :) mówiąc, że jestem grafikiem miałam na myśli oczywiście grafika komputerowego chociaz podstawy w tworzeniu plakatów oraz fotografiki też mam ;) grafika komputerowa to coś więcej niż tworzenie stron, to jest jedna ze specjalności można zając się tworzeniem animacji komputerowych, map do gier, tworzeniem prostych gier we flashu na komórki itd. jest tego cala masa. Jednak zgodzę się z Tobą, że jest to podobna choć inna dziedzina od Grafiki studiowanej na studiach artystycznych i rozumiem oraz widze różnice. Co do używanych przeze mnie wulgaryzmów, zostalam słownie zaatakowana i w takim sam sposób odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona7897
Pozycjonowanie to insza inszosć i trudno mi tutaj będzie konkurować z molochami typu profi-lingua. Staram się umieszczać linka do strony na różnych serwerach branżowych i w katalogach firm. Co jeszcze mogę zrobić? Ile kosztuje dobre pozycjonowanie? Niestety to jest Wrocław, więc konkurencja ogromna. Ja stawiam na lokalną społeczność, więc w zasadzie nie muszę wyskakiwać na pierwszej stronie w googlach. Zalezy mi, zeby osoby z sąsiedztwa wiedziały, ze istniejemy, stąd też ulotki w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy masz dać odpowiedź?
Zapodajlink do strony, ten mi nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy masz dać odpowiedź?
sorry, pomyłka, nie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona7897
Odświeżam propozycję poprawy logo. Nie chciałabym go zupełnie zmieniać, bo jest już na szyldzie i ulotkach, ale myśle nad jakims odświeżeniem. Jeśli ktos byłby zainteresowany, odwdzięcze się pomocą jezykową (we Wro mogą byc lekcje) lub kilkoma groszami na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara pierdoła
Aldonko mam kilka rad. W zasadzie to co przedmówcy pisali czyli popraw nagłówek bo tragiczny jest. Co do nawigacji ok, prosta ale czytelna. Pozycjonowanie stron to oprócz tzw. key wordsów jest również kilka innych rzeczy, generalnie trochę to kosztuje. Bardzo ważne jest to abyś miała swoją domenę. Nie będą Ci wtedy reklamy konkurencji wyskakiwały. Sądzę, że na początek wystarczy/ Jeżeli idzie o logo to polecam. Dobre logo jest to oczywiście wydatek ale to jest inwestycja w przyszłość. My np. bierzemy 1000 zł ale ja stara pierdoła i pewnie droga do tego jestem :-).... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statojl2
Wysłałem Ci maila. Nie daj się wrobić - 1000 zł. to gruba przesada. Potrzebę takiej inwestycji nakręcają sami zleceniobiorcy. Zdolna osoba bez zadęcia zrobi to równie dobrze i o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Aldona, tak jak piszą Emmett i (pardon) stara pierdoła: warto kupić domenę. Ale trzeba sprawdzić, czy można ją "podpiąć" na tym hostingu, z którego korzystasz - pewnie tak, ale przyznam, że nie znam się na takich ofertach, bo sama korzystam z płatnego hostingu. Druga sprawa: kontaktowy adres e-mail. Teraz podajesz konto na Gmailu. W przypadku, gdy ma się domenę podpiętą do serwera, można też ustawić "oddomenowe" konta e-mail (typu info @ twojalekcja . pl). Tylko tu znowu nie wiem, jak z Twoim hostingiem. Grafika i layout: baner jest mało ciekawy, a tymczasem to właśnie w niego warto "zainwestować", bo ma wyróżnić stronę, skoro layout jest z szablonu. Teraz jest to w dodatku jpg słabej jakości (taka mgiełka się robi przy napisie Kurs języków obcych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara pierdoła
statojl2 piszesz osoba bez wzdęcia,,,, 1000 zł, synu rozśmieszasz mnie. Aldona może masz osobę, która zrobi Ci to gratis i zrobi to dobrze. Są firmy które, nie podchodzą do tematu bez 10 K zł. Ale przecież tu nie do końca chodzi o kasę ale o to by to było zrobione ok. Obojętne czy to bedzie zrobione za tyle, czy tyle zł. stara pierdoła pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona7897
Myślę właśnie o wykupieniu domeny, podszlifowanie banera się też przyda. Mam wersję w dobrej rozdzielczości, bo potrzebna była do szyldu i ulotek. Nie chcę sie jednak z drugiej strony dać zwariować, bo to nie są rzeczy najważnejsze w mojej działalności. Jest to lokalny interes, klientam są osoby z okolicy, dla tórych ważna jest właśnie lokalizacja, wiec nie wydam w tej chwil 1000 zł. na ulepszenie logo, bo moim zdaniem nie warto. Jednak oczywiście ciągle myślę, co mogę ulepszyć w ramach moich możliwości i za wszystkie rady dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamgeist01
Hej hej, strona wprawdzie prosta, ale ja nie lubie udziwnień a oferta bardzo korzystna w porównaniu z innymi. Szkoda, że nie mieszkam na Krzykach, bo z chcęcią zapisałabym się do Twojej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona7897
Podnoszę i ponawiam propozycję dotyczącą logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innnej beczki
hej, fajnie wsio, pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona7897
Trochę poprawiliśmy logo, jest też zdjęcie. Wciąż się zbieram do wykupienia domeny i zamówienia profesjonalnej strony, ale co rusz pojawiają się jakieś pilne wydatki i na razie jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jest coraz lepiej. Oczywiście, jak tylko będziesz mogła, zainwestuj w profesjonalą, ale ta jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moeeemoeeemoeee
BARDZO ŁADNA STRONA :) NIE WIEM O CO CHODZI W OGÓLE . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strone masz ok, sama na poczatku dzialalnosci tak robilam, ale to podwojne meny bardzo jest mylace. To na gorze jest ok i nie musisz go dublowac z boku. Profesionalna strona nie musi byc droga, moze masz jeskiegos studenta programiste, byloby taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×