Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
czambałamba

jak wygładzić zmarszczki

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie botoks odpada, w życiu sobie nie zrobię, na szczęście są już teraz zabiegi zastępujące botoks. Polecam zabiegi dermapenem ze specjalnymi substancjami, ktore wygladzają i napinają skórę jak botoks - mialam robione takie zabiegi w salonie Beauty Premium w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygładzenie zmarszczek nie należy do najłatwiejszych rzeczy, ale minie się to udało w Aw Derma Wrocław botox spełnił tu swoją rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najskuteczniejszy jest jednak zabieg medycyny estetycznej. Mój znajomy który leczył kiedyś nadpotliwość w https://fabskin.pl/zabiegi-nadpotliwosc/ mówił, że widział tam wiele pacjentek likwidujących sobie zmarszczki. Podobno to bardzo skuteczna klinika, więc może warto się nią zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kwas hialuronowy jest takim złotym środkiem. Jest skuteczny i nadaje się praktycznie do każdego rodzaju zmarszczki, jednocześnie cena jest dużo przystępniejsza od cięcia skalpelem przy liftingu. Miałam wypełnioną dolinę łez kwasem http://www.techderm.pl/ i jest super. Gorąco wszystkim paniom polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież zmarszczki nie muszą oznaczać od razu konieczności korzystania z botoksu... Dla mnie to jest ostateczność. I to może nawet nie, bo nie chciałabym się dodatkowo oszpecić. Jak macie problem ze zmarszczkami to polecam lekturę i takie domowe urządzenie - https://importmania.pl/Jak-pozbyc-sie-zmarszczek-cinfo-pol-39.html . Można skutecznie spłycić zmarszczki i nie narażać się na wysokie koszty korzystania z kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposobów na wygładzenie zmarszczek jest bardzo dużo i myślę, że najlepiej dobrać je na podstawie wizyty u dobrej kosmetyczki. Ja chodzę do Kosmetyka ID i tam pani poleciła mi botox. U mnie sprawdza się to bardzo dobrze, zmarszczki są dużo mniej widoczne, a przy tym efekt jest bardzo naturalny. Maja tam też inne sposoby ich redukcji, więc najlepiej udać się osobiście i popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o radiofrekwencji mikroiglowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcycia

Ja jestem zwolenniczką wypełniacza zmarszczek Restylane ponieważ stawiam na produkty bezpieczne a ten jest zarejestrowany w FDA poczucie bezpieczeństwa jest dla mnie istotne szczególnie tej w sferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina1979
Dnia 22.02.2018 o 14:33, Gość gość napisał:

A co myslicie o radiofrekwencji mikroiglowej?

Mi bardzo pomogły, zabiegi miałam łączone z Gen Factor. Chodziłam do www.beautypremium.pl w Poznaniu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisiak

poszukaj specjalisty przede wszystkim, z własnego doświadczenia mogę polecić Łódzka klinike Dermed i dr Dorotę Żukowską, mnie wygładzała zmarszczki botoksem . Sama ci powie co na jakie zmarszczki najlepiej dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, Ty cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć ;) nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace-AmeliaLine/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Ja zdecydowanie polecam krem bielendy z serii botanic spa rituals z opuncją figową i aloesem. Bardzo dobrze wygładza zmarszczki i jest całkowicie bezpieczny dla skóry bo nie ma sztucznych barwników i konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczek

Polecam Ci spróbować kremów yoskine, szczególnie tych dla cery dojrzałej. Rewelacyjnie się sprawdzają! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia59

Najlepiej umów się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Ja z oczami byłam na kwasie i botoxie  u Doktor Lenartowicz możesz sobie zadzwonić www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Jakis czas temu zdecydowałam się na zabieg laserem Emerge. Bardzo ładnie zniwelował mi zmarszczki i wygładził twarz , z zabiegu bardzo jestem zadowolona i polecam każdemu. Polecam Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii NUVU Kraków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłam w klinice u dr Doroty Żukowskiej, czytałam bardzo dobre opinie na jej temat też między innymi jeśli chodzi o wypełnianie zmarszczek. I byłam w klinice ale w Białymstoku w Humana Medica. Miąłam wstrzykiwany kwas hialuronowy w zmarszczki. Efekt super, na prawdę warto bo o wiele lepiej się wygląda, nie jest to niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałaś jakiś solidnych kosmetyków? Ja kupiłam mojej mamie zestaw od Pat and Rub zawierający kremy na zmarszczki i sama widzę już u niej różnice. Może sęk tkwi w tym, że są w 100% naturalne. Przekonaj się sama 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, 
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail 
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym 
oraz adresem e-mail biuro@lenartowiczclinic.pl.Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym celu zrobiłam sobie botox i ten zabieg spełnił swoje zadanie w 100%, pięknie wygładził zmarszczki mimiczne. Grunt to wybrać dobrego specjalistę, który wykona zabieg precyzyjnie i z dbałością o estetyką, bo to przecież chodzi o twarz. Ja jestem pacjentką dra Migały z Kliniki Sfera, mogę go szczerze polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lat jeżdze do łódzkiej kliniki Dermed do Dr Doroty Żukowskiej, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak są głębokie to tylko kwas hialuronowy w postaci ostrzykania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×