Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebiańska Pokusa

Ogląddacie TOP MODEL?

Polecane posty

Rzeczywiście większość z tych dziewczyn nie prezentuje nic dobrego, ale dla śmiechu włączam TVN, siadam na piłkę i ćwiczę! A czas leci... Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54rtg54r
Niebianska P. - dziekuje bardzo , milo, ze sie ze mna zgadzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście większość z tych dziewczyn nie prezentuje nic dobrego, ale dla śmiechu włączam TVN, siadam na piłkę i ćwiczę! A czas leci... Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54rtg54r
no w sumie to jakby sie tak zaglebic, to ten program tez powstal po to by nas rozsmeiszac. Tylko szkoda, ze siejemy sie z dziwczyn, ktore tak powaznie to traktuja :P Rozsmiesza mnie to ziri :P jak przyszla dziwczyna, ze sztucznymi peirsiami, i ustami, byla jak to powiedzal jeden z jurorow "zaprzeczeniem modelki"-mial racje, tylko, ze w nasteontm odcinku, znow przyszla dziwczyna ze sztucznymi piersiami, i juz ja przyjeli :) do tego miala pelne biodra. Tak jakby chwilami sami nie wiedzilei czego szukaja. Jedna wyglada zbyt byzato to wola chuda. Jak przychodzi za chuda to pytaja sie czy cos je , i ze ma lopatki odstajace. A mimo to przyjmuja i takie i takie :P Echh . Co to znaczy zeby pozwolic sobie na pyuskowanie, lub rzucanie szklankami, lub jakies inne dziwaczne czynnosci . Ciezko ich zrozumiec :p moze tak mialo to wlansie wygladac, nie wiem ;/ Chyba wiekszosc z nas oglada to dla zabawy, by sie posmiac, i z ciekawosci :) wieczorkiem mozna sobie rpzeciez na to pozwolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka ale lipa
eee tam gadacie, najlepsza byla ta co nie wiedziala ile ma wzrostu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz, to jest zrobione by zadowolić takiego przeciętnego do bólu widza. są ludzie, którzy oglądają z zaangażowaniem i to właśnie taki typowy widz i jest też druga grupa oglądających z przymrużeniem oka. :) od tego typu programów nie można niczego wymagać, bo wystarczy spojrzeć na poziom naszego społeczeństwa, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54rtg54r
nie no ona chyba wiedzala, upierala sie przy 170 a miala chyba 164 :P hehe lekkie zdziwko ;P Niebianska P. oczywiscie masz racje:) ciekawe z czego sie dzis posmiejemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojijo
ja pierdole, ale ta krotko ostrzyzona jest zadufana w sobie, ciagle podkresla jaka to jest seksowna:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka co sama wychowuje siostre i musiala sie na ta prace zdecydowac,zebby mialy gdzie mieszkac Podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54rtg54r
hahaha masakra, juz mnie rozbrolily niektore XD ta chlopczyca, ma niezle mniemanie o sobie :p co za duzo to nie zdrowo :p za malo tez nie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojijo
ta blondynka vel "panie kapitanie" to jakas totalna kretynka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergege
krupa chyba zapomniala j. polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaaaaaaaazDG
zula jest pierdolnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×