Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebiańska Pokusa

Ogląddacie TOP MODEL?

Polecane posty

Gość halemka
kurcze, musiała Paulina odpaść? Tak ją lubiłam... Ale na Anke-tą bez łóżka patrzeć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt to co fachowcy
robią później z tymi zdjęciami to są istne cuda. na żywo ich ciała były po prostu zwyczajne, na fotce wielkie łał nie do poznania. ten cały modeling to jedna wielka fatamorgana moi drodzy. te wszystkie modelki w niczym sie nie różnią od zwyczajnych dziewczyn spotkanych na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wstrętny projektancie!
na wybiegach to też fatamorgana?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wybiegach też wyglądają
paskudnie porównując do zdjęć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra, kilka z nich ma
chyba anorekcję! A jury podniecają sie jakie maja super ciała... Pamela wygląda NORMALNIE to nazwali ją wielorybem, śmieszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wstrętny projektancie!
komuś się jednak podobają... i takim 'koszmarnym wyglądem' zgarniają niezłą kasę ;) też bym tak chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modeling na tym polega
takie sa wymagania, modelka ma byc chuda jak patyczak i tyle. ta pierwsza blondynka jest ładna ale ciłao miała paskudne. nawet nie o to chodzi czy za chude czy nie. ale zdjecia są tak poprawiane, a biedne istotki wierzą, że istnieją takie ideały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wstrętny projektancie!
że zdjęcia sa poprawiane jest oczywistą oczywistością- nikt temu nie zaprzecza po co tak się podniecać czymś WIADOMYM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze sie glupio pytasz
o wybiegi. przeciez te modelki na live sa okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wstrętny projektancie!
no, ale komuś się podoba to w jaki sposób leżą na nich ubrania ktoś w nie inwestuje co tu ma do rzeczy moja czy Twoja opinia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjvhkjl
co jest anorekcja? Twoj maz ma przy Tobie problemy z erekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUPPP
a ta co odpadla to co tam robila??? przeciez nie przeszla castingow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ullalalaa
http://modelki.plejada.pl/17364,1,1002,jak_zmienily_sie_uczestniczki_top_model_zostan_modelka,foto_detal.html tu macie ich metamorfozy hahaha przecietne dziewuchy tylko 2-3 sie wyrozniaja a reszta facjaty takie se..... szkodaa ze paulina odpadla razem z pamela byly najgorsze bo nie chcialy radosnie wypinac PSICIOCHY :o :o a wolinski itn drugi to tez pedzie jak pierog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTTTGTF
O FUU DRAMATEN TA PIERWSZA Z TYM FOTEK PRZED METAMORFOZOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyyyy
o jakich metamorfozach mowa na tych wszystkich portalach?! przeciez to nic innego jak makijaż fryzjer stylista i PHOTOSHOP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo źle mnie traktował..
ta emilka jest paskudna czemu jeszcze jej nie wywalili 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizza, kebab, burger
Emilka powinna wyleciec!!!! a poza tym to PHOTOSHOP RULEZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość tych zdjęć była moim zdaniem ładna, ale co myslicie o zdjęciu tej blondynki Kasi, które wg. nich było najlepsze? Nie wiem juz czy to ja jestem jakaś uprzedzona czy co, moim zdaniem to było jedno z gorszych, do spółki ze zdjęciem Weroniki. Ta cała Kasia wygląda na tym zdjęciu jak jakiś zdeformowany płód - duże plecy i tyłek i chude nóżki i rączki, w dodatku ręce jakby przykrótkie - na mnie takie wrażenie to zrobiło:O. Twarz ładnie jej wyszła owszem, ale to jak na mój gust zasługa czarno-białego zdjęcia, nagle wszystkie zreszta miały hollywoodzkie twarze A zdjęcie tej od zakonnic to w ogóle wyglądało jakby ta ręka na jej głowie była doklejona i od innego ciała :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te babsztyle wczesniej juz
mialy kontakt z modelingiem, nie sa to swiezynki w wiekszosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tez tak sądzę, zresztą bez retuszu jak stały to żadna prawie mi sie nie podobała - za bardzo kościste są do takich zdjęć jak dla mnie, ale ok. Natomiast to, ze to zdjęcie uznali za najlepsze to mnie dziwi i także to, że ona tak niekorzystnie wyszła na profesjonalnym zdjęciu, bo jak pokazywali w trakcie fotografowania to było ok. A jeszcze te ich zachwyty, no ja nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×