Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bo mam takie wazne pytanie

Są tu jacyś ojczymowie? W sensie związaki z kobietą z dzieckiem z innego związku

Polecane posty

Gość Bo mam takie wazne pytanie

Czekacie az maly/mala dorosci i po kilkunastu latach łożenia na OBCE dziecko - uslyszycie od niego w klotni "a co ty mi bedziesz rozkazywał? nie jestes nawet moim prawdziwym ojcem śmieciu" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panh Wacław
Weź pas z ciężką sprzączką i tak go zlej po mordzie aż się zmęczysz powtarzaj do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo mam takie wazne pytanie
Panhie Wacławie - czyżbyś łożył nie OBCEGO bękarta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potężny Stefan
hehe znam takich, w dodatku te baby nawet im nie gotują nie mówiąc o praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ateiste 100%
facet który wiąże się z kobietą z dzieckiem przegrał życie. To dupa nie facet, żaden normalny facet by tego nie zrobił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczymryj
z kobietami z dzieckiem wiążą się tylko desperaci którzy nie są w stanie zdobyć normalnej kobiety. Ja osobiście patrzę na nich z mieszaniną pogardy i litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanss
ja mam kolege, ktory wyszukuje samotne mamy z dzieckiem, bo takie laski latwiej daja dupy w nadzieji, ze w koncu znalazly tatusia dla swojego bekarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo mam takie wazne pytanie
mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamaga ,długa prosta
wiesz hanss ja właśnie ruchałem taką rozwódkę z dzieckiem:) od początku układ był jasny, po prostu ze sobą śpimy, o żadnych związkach mowy nie było. Ale po pewnym czasie jej coś zaczęło się "wydawać" zaczęła coś napomykać o mieszkaniu razem itd. Czym prędzej to przerwałem. Rany, czy baby są naprawdę na tyle głupie że nie zdają sobie sprawy, że 90% facetów nigdy się nie zwiąże z kobietą z dzieckiem, nawet jeśli jest piękna i inteligentna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziecko z poprzedniego zwiazku..I teraz jest juz druga dzidzia..Jestesmy wspaniala rodzinka..Ale to trzeba umiec dojrzec do takiej dezycji...a ze wiekszosc chlopow wykorzystuje kobiety z dziecmi ktore juz sporo przeszly,to super swiadczy tylko o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potężny Stefan
nie ma na świecie nic bardziej cuchnącego niż kupa dziecka - no chyba że kupa obcego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczymryj
@majoweczka09 tak masz rację należy dojrzeć. Niektórzy tak dojrrzewają. Zdają sobie sprawę że nie są w stanie mieć normalnej kobiety, dlatego lepsza już taka z dzieckiem niż żadna. Są to po prostu frajerzy, nieudacznicy życiowi. Mam graniczące z pewnością przekonanie, że gdybyś była wolna, nie obciążona dzieckiem, to na twojego obecnego faceta, mówiąc brutalnie, nawet byś się nie wysrrała. Ale jako że nikt normalny cię nie chciał z dzieckiem, to "zapałałaś" miłością do takiego frajera który był gotów się z tobą związać. Gratuluję sprytu i wyrachowania. A jego trochę mi żal 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmordejeża
jednym słowem jesteście skończonymi idiotami i palantami to wszystko w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmordejeża
sama mam kilka bękartów (nie jestem nawet pewna ile :classic_cool:) każdy z innego ojca. Głęboko jednak wierzę że jeszcze ktoś mnie pokocha i będzie ze mną chciał być :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×