Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa

Moje mieszkanie

Polecane posty

Gość dddariaaaa
zajebisty taki pasztet ? heh:D nie wydaje mi się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
gawi meblewlasciciel zostawil, pomalowalam tylko sciany, a ten naroznik o czywiscie planujemy zabudowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
brunetka a co? wolalabyc na rozowo?;d daria idz odrob lekcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem...ale jak bedziesz zmieniac to meble w kuchni zrob na jasno..albo na 2 kolory...jasny gora i ciemny dol albo na odwrot.no i ten dywanik:(wez go wywal na zbity....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to wiele wyjaśnia jeżeli meble są "stare" to nie myślałabym nad zabudowanie tej dziury w narożniku tylko nad ich wymianą, ale wtedy tez zmieniłabym rozmieszczenie sprzętów, płyty i wody, wiszące szafki teraz są bardzo płytkie i raczej nie są pojemne, zamiast szafek w pionie dałabym dwa rzędy poziomych i zabudowała do sufitu, no i koniecznie zmieniłabym kolor zarówno frontów jak i ścian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
mebli w kuchni napewno nie bede wymieniac, bo to tylko kawalerka i nie jest mi to potrzebne:) ale z tym dywanikiem to sie normalnie zalamalam:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na róż? o ale masz gust :D:D na JASNO - ogólnie małe mieszkanie 0 jasne jednolite kolory - optycznie powieksza przestrzeń naturalne - beże, kremy, szarości, biel a nie krzykliwe kolory które nie pasują do niczego i wprowadzają chaos. Masz ładną podłogę - jednolita kanapa bezowa, kremowa, poduszki ciemniejsze, kolory stonowane, wprowadzi toład i spokój do pomieszczenia o i tak niewielkiej powierzchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
a czy ja powidzialam ze roz to moj gust???? czytaj ze zrozumieniem.. co do kolorow scian... piszesz ze maja byc stonowane, a wiec wszystkie sa kolloru bezowego, a tylko jedna jest czekoladowa, wynika to z tego ze pomieszczenie jest bardzo jasne, ma 3 okna, wszystki na przeciw ciemnej sciany i specjalnie zostala wyrozniona ona ciemnym kolorem zeby nie przeszkadzalo. pozatym jak na jeden pokoj jest to w miare spory pokoj i nie trzeba go juz powiekszac optycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ważne że Tobie się podoba, a resztę olej, w końcu Ty tam mieszkasz a nie babki z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhtuft6i6
Podłoga ładna, reszta przecietna, jak 90% polskich mieszkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korralinka
a mi sie podoba mieszkanko. Sama chcialabym takie mieć ale niestety wynajmuje mieszkanie - meble są wlasciciela i to dopiero wygakda koszmarnie. Nie wiem ile wy macie lat ze stac was na lepiej urządzone wnetrze, Ja mam 23 i takie mieszkanko ciasne ale wlasne to marzenie. Ladnie, schludnie urządzone. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
karolinka ja ez am 23 lata:) brunetka, jezeli uwazasz ze nie przyjmuje krytyki to az brak mi slow:) hihi poczytaj sobie wszytsko od poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korralinka
brunetka myślałas czasem zeby zrezygnowac z kafe? Naparawde jak czytam twoje posty to wymiotuje. Juz w kilku tematach widziałam. jestes zarozumiała, zrzedliwa, starsznie irytująca. Z pewnoscią jestes otyła i nie masz faceta - stad takie podejscie do zycia. Naparawde pomysl o przeniesieniu sie na inne forum bo rzygam toba i z pewnoscia nie tylko ja. Dziewczyna doczekala sie mieszkanka, cieszy sie a ty tylko zdeptac...zamiesci zdjecie twojego zakutego ryja - tez chetnie po tobie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korralinka
brunetka jak widze twoje posty to naparawde nóz sie w kieszeni otwiera. A autorka moim zdaniem i tak z usmiechem i spokojem reaguje na te twoje idiotyczne wyciny wiec blagam cie przymknij już ryj:( Raz sie wypowiedziałaś - musielismy niestety to czytac i starczy. daj ludziom zyc i wypieradaj stara zgryźliwa pryszczata pindo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
korallinka Z pewnoscią jestes otyła i nie masz faceta - stad takie podejscie do zycia hehe tak samo sobie pomyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, pisze niesamowicie rzadko akurat, więc jakbys była dobra przytocz proszę moje posty :D:D CO do reszty - nie bede komentowała :D:D na pocieszenie - zaden twoj domysł się nie zgadza, przykro mi ;) Musicie byc nieźle zakompleksione, ale to juz wasz problem. Nie bede się zniżała do waszego poziomu i przeklinała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przescieradło na kanapie
obciachowe jest... mogłabyś je chociaż lepiej naciagnać podłoga bardzo ładna poduszki nie pasują do tej "zebry", a te podkładki bym sciagneła z tego stołu, swieczka ok firanki - mogły być zwykłę makarony w tym samym kolorze wtedy dałabym gładkie poduszki meble w kuchni nie są fajne, ale te graty u góry na szafkach to powkładaj w jakieś pojemniki i kosze, lampa nie pasuje wcale poza tym namieszane jest biała ldówka i płyta inox, czerwony czajnik Możesz tanim kosztem zmienić uchwyty na srebrne, a na lodówke kupić okleine w kolorze inox. Zamontuj sobie relingi nad blatem, zyszaksz sporo miejsca do działań kuchennych (są na recznik kuchenny, przyprawy, akcesoria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad za
jak siadły na dziewczyne ;D powiedziała co myśli o mieszkaniu i juzzz huzia na Juzia :P zawalisty topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
mi sie stolik nie podoba, i firanisko, ale ja nie znosze w ogle firan. Meble tez sa z tych tańszych chyba - podobnie jak kanapa. Lubie bardziej stonowane kolory, i pomieszczenia z klimatem. A te są jakoś plastikowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
brunetka gdybym byla zakompleksiona to bym nie wystawiala zdjec i nie siedziala sobie spokojnie z usmiechem patrzac na Twoje wpisy:) niestety zakompleksiona wydaje mi sie ze jestes Ty... i ja rowniez widuje Twoje wpisy w roznych tematach i zawsze sa zrzedliwe:) a wiec, moze to Ty sie zastanow nad soba... w sumie - rob co chcesz to Twoje zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
meble a ode mnie z domu, ze starego pokoju, za czasow mojego gimnazjum:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korralinka
my zakompleksione???? wyobraz sobie forum...takie jak to...ktos zakłada temat typu "oto moja nowonarodzona coreczka" i zamieszcza zdjęcia. fakt - głupi pomysł ale robi to z radosci, chce sie pochwalić. Taka wredna pinda jak ty co robi? Pisze jej "ale masz brzydkie dziecko, ma wielki kinol i skosne oczy, masakra:o" . Z kolei inna zadowolona z cyia, zyczliwa osoba ma troche oleju w głowie i tak nie napisze, bo po cholere kogos deptać? Albo tak jak tutaj. Dziewczyna zamieszcza zdjecia swojego mieszkanka, cieszy sie, bo było wyczekiwane i jest wlasne, urzadziła je jak umiała najlepiej i pyta czy sie podoba. Inni pisza tak lub nie a jesli nie to robią to delikatnie dodajac kilka słow konstruktywnej krytyki? A co robi zrzędliwa, pokrzywdzona przez zycie grubaśnica?? Leci po autorce równo, 23 razy pisze ze mieszkanie oblesne iw ogole tragedia. Od razu widac po takiej osobie ze coś ją w dupe szczypie, ze albo ma pojebany charakter, albo zycie pokrzywdziło ją wielkim tyłkiem i brakiem faceta wiec jest zgorzkniała...no niestety. To jestes wlasnie ty brunetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
pluj jadem????????? matko, teraz to az sie zdziwilam:) przykro mi ale nie bede nic przytaczala bo nie bede teraz przeszukiwac forum:) jak Ci sie tak nudzi to sama to zrób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze tu bogacze
o kurde, to dobrze ze ja nie pokazuje swoich mebli z ikei:d albo i "mebli" :D czyli stelaża na ubrania, biurko-stołu za 70 zł i komody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korralinka
taa brunetka juz ci cos przytocze. bo jak tylko widze twoje wpisy to sobie je do worda kopiuje:o Zastanów sie sama nad sobą, czy twoje wpisy faktycznie nie sa zawsze chamskie i zgryzliwe jakbys była durną, grubą starą panną. tak wiem, oczywiscie mi teraz napiszesz ze jestes piekna, bogata i masz meza z którym super sie dogadujecie bla bla...ale niestety my wiemy jaka jest prawda. Wypieradaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad za
daj spokój brunetka, widzisz z kim masz tutaj do czynienia - dzieci ulicy NIE WARTO! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×