Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa

Moje mieszkanie

Polecane posty

Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
bekam idz ogarnij chate bo zaraz mama z pracy wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Mnie najbardziej razi ta firana, jakoś mi nie pasuje... Najładniejsze sa żaluzje drewniane, i byłyby tam niezłe, ale niestety kosztuja tez sporo. Stolik jest wg mnie straszny i niepraktyczny... Jeśli autorka ma dziecko albo bedzie mieć to jest b. niebezpieczny z tymi kantami okropnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekaaam
SPIEPRZAAAAJ gówniaro głUpia! bede sobie pisał co bede chciał sp...z tego forum wy tępe pokraki1!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Baby jak zwykle na każdy temat potrafia sie tylko kłócić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanko całkiem fajne :) kuchnie bym zmieniła ale jeśli masz zamiar kiedyś zamienić na większe to faktycznie strata kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERTBH
beznadziejne i bez gustuuuu nora kompletnaaa a dziewczynina sie chwali :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
matko bekam co ty sie wak denerwujesz skoro ja jestem gowniara to ty chyba przedszkolak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geiuy
potwierdzam - nora studencka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeekam
wiedziałem ze jestescie tępymi 20 latkami :P:P spieprzac stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnia mi nie pasuje , tzn. ten rozgardiasz i brzydka lodówka na wierzchu . Pokój OK, chociaz bez tych narzutna łóżko. Podłoga fajna . Kuchnie bym zrobiła na wymiar i pod zabudowe wszystko i nie taki styl frontów , tylko gładkie i proste i dobre oswietlenie, ale nie żerandol - tylko jakies suwane lapy albo halogeny w suficie. Ale jeżeli to Twoje wlasne mieszkanie , za które sama spłacasz raty i to w wieku 23 lat to jestem pełna podziwu. BRAWO . Ja mając lat 23 mieszkałam u mamusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie bardzo stolik,firany. na twoim miejscu kupiłabym taki dywan z dlugimi wlosami i dała go pod stolik -dywan koloru czekoladowo-brazowego.łózko mogło by miec tylko narzute w te paski wygląda tak zagracone to łózko poduszko ok ale to czerwone okropne. na stole ładnie by wyglądała świeczka z ziarnami kawy ładnie do podlogi by pasowała. te kartony przy oknie tez niepotrzebnie tam stoja brzydko to wygląda. po co te pufy pod telewizorem??bedą tam goście siedziec czy co?powinna tam stac komoda i na niej telewizor. a w kuchni nie podoba mi sie ten żyrandol. a pokaz łazienke:) gratuluje własnego M:) ile kosztowało? co tam w kuchni jest w tym wiaderku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh brunetko
"o bossz, co za rynsztok wypowiedzi" ale to przeciez twoj styl :D ... " rynsztok" - jak siebie dobrze opisalas i swoje pochodzenie :D chyba ktos ci podpwiedzial to slowo nieprawdaz? nalezy cie chyba poduczyc innych slowek, ty pusta glowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeekam
oćwiartowany jets w wiaderku :P a ona go je przez tydzien juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaa
w wiaderku jest psia karma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaa
a pufy stoja pod telewizorem bo nie ma innego miejsca na nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba i sama bym chci
ala takie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka 24
na www.halogenowe.pl można znaleźć sporą dawkę inspiracji do mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glowa w chmurach
Mnie łózko przeraziło :D Prześcieradło na gumce-po co ono tam jest????? .Do tego koc lub narzuta,4 poduszki.Taki wyszedł misz masz ;) Ja bym ostawiła na nim tylko poduszki(te duże!) a resztę schowała ;) No chyba że nie chcesz by się tapicerka pobrudziła czy starła to bym odziała ją w gustowną narzutę i dała do tego pasujace poduszki ;) Mi bardzo się podoba stolik-mini ława ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, ze małe wnętrza, takie np[. jak kawalerka najtrudniej się urządza,. Większość osób decyduje się na pomoc projektanta, bo jest to najrozsądniejsze wyjście. A taki projektant potrafi wymyślić naprawdę wiele. Wystarczy zerknąć sobie na stronę n-design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junona555
A mnie się podoba to wnętrze. Zmieniłabym w nim jedynie kilka elementów. Na pewno pozbyłabym się tej sofy i postawiła na jej miejsce np. taką http://www.arismebel.pl/pl/shop/diamond.html w ten sposób nie trzeba by było jej przykrywać pledem. Poza tym reszta jak najbardziej mi się podoba,ponieważ sprawia iż mieszkanie wygląda przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja2

Kupno własnego mieszkania to powazna decyzja. Ja niedanwo też przed nią stanęłam i zgłosiłam się do biura nieruchomości abc dom w Krakowie i oni  pomogli mi ogarnąć wszystkie formalności itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×