Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem na to za słaba

Ojciec i brat doprowadzają mnie do szału!!

Polecane posty

Gość jestem na to za słaba

Ojciec wypomina mi to że jestem samotną matką, że nie umiałam pokierować swoim życiem i to że jestem nieodpowiedzialna, chciałabym się już wyprowadzić ale po co jak ten urządzi kolejną awanture że wynajme mieszkanie i będę ciągała dziecko po obcych domach. Zostawiłam syna pod opieką mojego przyjaciela-geja. To ten jak się o tym dowiedział to powiedział mi że jestem głupia, że pod opieką "pedofila" zostawiam dziecko, zwyzywał mnie od wyrodnych matek. Matka oczywiście próbuje przemówić ojcu do rozumu ale on nic sobie z tego nie robi bo matka była zawsze na jego utrzymaniu, to on decydował a brat? żona od niego odeszła, zostawiła dzieci i oboje z ojcem uważają że ja również powinnam zajmować się dziećmi brata na zmiane z matką. Ojciec i brat powiedzieli mi że najlepiej bym już się z nikim nie wiązała dla swojego dobra i dla dobra swojego dziecka. Mój ojciec nawet powiedział mojemu dziecku że on go bardziej kocha ode mnie. Ojciec wypomina mi że u niego mieszkam a gdy mówie o wyprowadzce to zaczyna swoje histerie, że nie znam swoich obowiązków, że bratu musze pomóc, że chce go samego zostawic, że swojego dziecka prawdziwej rodziny pozbawiam, że tylko tutaj będzie mi dobrze. Dla spokoju wole znieśc wszystko, teraz np. jestem w pracy i jestem zadowolona że moge odpocząc od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro mieszkasz u kogoś
to dostosuj się do jego zasad:) jasne jak słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYPROWADZKA WYPROWADZKA
TO jedyne rozwiązanie ;) głupia gęś z ciebie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiliii
wyprowadz sie, inaczej ciagle bedziesz musiala to znosic... To Twoje zycie, a nie twojego ojca, masz prawo sama decydowac co jest dla ciebie najlepsze... a dzieci sa brata, ty nianka nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na to za słaba
Tylko powiedz to rodzinie że niańką nie jestem, od razu by się na ciebie obrazili. Oczywiście myślałam o wynajęciu mieszkania, ale samotnej matce byłoby trudniej coś wynająć, więc zastanawiam się nad kredytem na własne 3m. Problem polega na tym że obawiam się późniejszych rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejujejuu
ale patologia, później sie dziwić że takie dzieci będa chodzic kraść , gwałcić i zabijać na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ola ;)
samotnej matce która pracuje i ma pieniądze nie jest wcale trudno wynająć mieszkanie. musisz się koniecznie wyprowadzić z domu i wziąć życie w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na to za słaba
I właśnie tego się mimo wszystko boje, tutaj mam awantury, wymagania ale w każdym bądź razie ktoś przy mnie jest. Podświadomie wiem że sama zostane ze wszystkim, wiem że powinnam. Co do wynajęcia mieszkania to wiele osób mówiło że nikt nie chce przyjmowac pod swój dach samotnej matki. A moje zarobki też nie są wysoki, to są znaczy są wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro się puszczałaś to masz
teraz za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto nie histeryzuj nie jes
teś w tragicznej sytuacji , masz rodzine która ci pomaga , ciesz się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histroia jedna z wielu
powiem ci tak, dobrze się patrzy na to z boku i wierze w to że jest ci trudno podjąć decyzję, jedno jest pewne-tak jak ktoś napisał powyżej TO TWOJE ŻYCIE, jesteś młoda,niezalezna finansowo więc dlaczego decydujesz się na to? może trochę dla wygody co? zastanów się nad tym co dla ciebie jest najlepsze,przez moment nie myśl o bracie,ojcu,tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj puki czas od tej
patologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina w której jest smród
bród i ubustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerrr
uciekaj bo ojciec i brat zrobią z siebie swoją nałożnice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram powyższą wypowiedź
uciekaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×