Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość outside world

Nie mam pieniędzy , więc nie mam dziewczyny

Polecane posty

BSA - prawicowe poglądy drażnią nie tylko "nowoczesne" kobiety. Poza tym jakie to są "męskie zainteresowania"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bsa zdziwiłbys sie
sa kobiety prawicowe, tylko zyją na uboczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale o ile sama twarz i wada wymowy nie są jakimś szczególnym problemem, o tyle brak pewności siebie i pesymizm potrafią odstraszyć nawet od przystojnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
To widzę bar dla pedałów :D Załóżcie koorwa sobie szyld :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dołożę do pieca :D i tak perwersja z forum nie chce mnie to już mi wszystko jedno: -brzydka twarz, -żółke krzywe chore zęby -niski -brzydka sylwetka -bez wykształcenia -bez samochodu (no ale mam prawko! :D ) -mam kiepską pracę -mój angielski jest okropnie kiepski - lubię pająki i żółwie -jestem mega nudny - to przez brak tematów do rozmowy, kiszę się w chacie, to o czym mogę rozmawiać? - chyba najważniejsze: chorobliwie NIEŚMIAŁY - Żałosny... buuu... Uff kolejna porcja frustracji poszła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od bsa
większość pakerów ma krzywe ryje ale laski i tak im dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chętnie na taki spływ kajakowy się wybrała...no, ale to ja jestem. Zależy o jakich poglądach "prawicowych" mówimy. Prawda jest taka, że ani skrajnie lewicowe, ani prawicowe poglądy nie są właściwe. Poza tym szanować Twoje poglądy oczywiście można, ale zwróć uwagę, że to co sobie prywatnie myślisz Twoich kolegów nie interesuje, a potencjalna partnerkę owszem, bo ma na nią bezpośredni wpływ. Łatwiej jest kogoś szanować, jak to nie ma impaktu na Twój żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bsa zdziwiłbys sie
Bsa bo 80% to plastic fantasctic i nawet się rozkłada(gra słów mojego kolegi). Są takie co maja swoje zdanie , oparte na wiedzy tylko musisz ich szukać. I myślę ,że twarz dla niej nie będzie miała znaczenia , bo spotka kogoś z kim będzie mogła wymienić poglądy. Kamil nad połową wymienionych rzeczy jesteś w stanie popracować.Jesli ci się będzie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby pracuję ale jakis mam słomiany zapał. Zrobiłem kurs komputerowy i szukam jakiejs pracy lub staż uzwiazanego wlasnie z tą drogą kariery... hmm zapisalem sie na siłownię.. angielski trochępowtarzam... ale to wszystko niestety za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bsa zdziwiłbys sie
spokojnie,Zrób sobie taki grafik w który dzień co robisz , np. godzinka angielskiego, godzinka treningu.Tu jest ważna konsekwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jestem brzydalem i mam niezłą pracę, a i tak przegrywam życie towarzysko. 🖐️ Przegrywałem towarzysko od zerówki. 🖐️ Podstawa to pewność siebie i brak chorobliwej niesmiałości. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Ciekawy pomysł z tym grafikiem. Ktoś ma może rady na nieśmiałość w wyniku której się też jąkam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałbyś się zastanowić skąd to się bierze - racjonalnie spojrzeć na swoje poglądy. Przecież nie musisz każdemu od razu opowiadać o swoim życiu, nie musisz się niczego wstydzić. poza tym ludzie nie gryzą i z zasady albo wywrzesz na nich dobre wrażenie...albo żadne. tak czy inaczej nie ocenią Cię źle na dłuższą metę, więc nie musisz się przejmować tym co sobie pomyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jakie to działania patriotyczne musiały być, że policja się Ciebie czepiała. Przy okazji, zachowuj się jeszcze ludzko i nie nazywaj innych "psami". Może od tego zacznijmy ocenę poglądów. Co do patriotyzmu - ludzie zwykle mylą go z fanatyzmem i idioctwem, nic dziwnego, że za stwierdzenie, że jest się patriotą można zostać wyśmianym. Jedyne co staje przed oczami większości ludzi to półgłówek z plakietką rodem z demotywatorów. Co to tego surwiwalu - od małego byłam ciągana w błocie, deszczu, po górach i co tylko chcesz :) Przez ostatnie 10 lat tylko raz byłam na wakacjach w hotelu i tylko raz udało mi się narzekać na wakacje pod namiotem - dobiła mnie temperatura +45 stopni, tego już moja głowa nie przeżyła. Więc nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bsa zdziwiłbys sie
byc może nie rozumieją o czym mówisz.I dlatego ucinają. Ja mam tak z koleżankami.Mikrość tematów jakie je interesują powoduje to że ja się nudzę.Natomiast jeżeli zaczynam jakikolwiek poważniejszy temat to widzę w ich oczach strach połączony z totalnym niezrozumieniem.Standartowo masz około 10-15 % ludzi( obie płcie) z którymi się dogadasz.Reszta ogląda tv i łyka papkę medialna jak pelikany. Kamil ja ci mogę polecić:angielski- dobra książka podstawy gramatyki , słownictwo gry , czaty anglojęzyczne.Trening albo siłka -indywidualny program , albo sztuki walki na przykład.Szkoła - cku , zaoczna cokolwiek.I konsekwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z angielskimi chatami, najlepiej właśnie się szkolić na mowie żywej - i odchodzi problem z jąkaniem, bo zawsze można sprawdzić wiadomość przed wysłaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobór naturalny i koniec
Autor ma 100% racji. Cóż jednak poradzimy. Działa prawo popytu i podaży, a także niewidzialna ręka doboru naturalnego. Słabi faceci muszą po prostu odpaść. Takie są prawa natury czy się to komuś podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli mam rozumieć ze wszyscy faceci w wieku 25-30 latkowie w związkach to dobrze zarabiający, przystojniacy z własnym domem pod miastem i lamborghini w garażu? Super. Większość moich ziomków z paczki którzy są w związkach a mamy po 28-31 lat nie est milionerami. Niektórzy jeszcze mieszkają z rodzicami inni nie maja aut a i nawet sa tacy którzy nie maja nic po za płacą minimalną. Wszystkie te pary jakoś ciągną ten wózek. A to jednego kobita ma auto a to innego ma mieszkanie po rodzicach i tak sobie radzą dokładając do wspólnego budżetu. Trzeba mądrej i zaradnej szukać a jak się ładna do tego trafi to super. Ładna i głupia to wiadomo ze będzie chciała od razu miezkania podwózki i cudów na kiju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagorsze jest ze takie nieudaczniki stratuja do 20 letnich dziewczyn , bo takie jeszcze nie mysla o mieszkaniu i pieniadzach, bo rowiesniczki by ich nie chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek293949
Kasa liczy się 100% jeśli chodzi o znalezienie dziewczyny. Możesz w sobie rozkochać dziewczynę, ale bez kasy jej nie utrzymasz przy sobie. Byle koleżanka ją podpuści i wyśmieje, że spotyka się z gołodupcem i po temacie. Dlatego jeśli nie ma się dobrego startu w postaci bogatych rodziców czy majątku, to trzeba bardzo realnie patrzeć na życie już od 18 r.ż. Nie pchać się w żadne śmieszne studia/szkoły.. Tylko koncentracja na zarabianiu kasy (ale full legal, bez żadnych ciemnych interesików). Nie oszukujmy się "głodnymi kawałkami", w ŻYCIU LICZY SIĘ 100% KASA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kiepski ze mni kandydat -26lat -bez pracy -bez prawa jazdy -mieszkajacy u rodziców -bez wyższego wykształcenia -nieumiejacy rozmawiać z kobietami ani z kimkolwiek, ogólnie mało lubiany i traktowany jak głupek -niezaradny -nerwice i fobie społezne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-brak języków z charakteru -narcyz -wulgany -wredny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×