Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinowaRozkosz

DRE, Pol Skone, Porta? 2 skrzydła do mieszkania

Polecane posty

Gość macierzanka_a
My mamy DRE i teraz u teściowej w mieszkaniu też chcemy wymienić na takie same. Invado też mi się podobają oglądaliśmy w Voxie i chętnie bym się na nie skusiła, ale to jej mieszkanie więc ona decyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika-Dominika
Na stronie Voxu podobają mi się te drzwi http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/drzwi_i_skrzydla_drzwiowe,wewnetrzne/pw/skrzydlo_drzwiowe_piano_6,929/ na żywo ich nie widziałam, może ktoś je ma w domu i może wstawić real foto. I druga sprawa - myślę żeby zamówić u nich w e- sklepie te drzwi, ktoś tak kupował? Jak z dostawą - chodzi mi o zabezpieczenie przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vasabi
Witam Spotkała mnie podobna sytuacja. Zamówiłem dwie pary skrzydeł firmy POL-SKONE. Zamówienie realizowano aż 8 tygodni !!! Po tym czasie przyjechała firma montażowa i ku mojemu zaskoczeniu sami fachowcy stwierdzili wady w produkcje. Wady polegały na wgnieceniach, zadrapaniach , nieudolnej próbie zamaskowania wad fabrycznych oraz popsutym zamku hakowym. Dla mnie to był szok,że przy zamówieniu 2 par drzwi wszystkie były uszkodzone razem z ościeżnicami. Ale nie tracąc dobrego nastawienia, myślę sobie, napiszę reklamację to wymienią mi na nowe. Po trzech tygodniach pan z firmy POL-SKONE stwierdził, że takie wady to nie wady tylko naturalny proces produkcji i nie należy mi się wymiana ...ba nie należy mi się nawet naprawa !!! SZOK!!! nie wiedziałem co powiedzieć, nie znam innej firmy, która by tak traktowała klienta. Myślałem ,że badziewiaste firmy zostały już zniszczone w tak wymagającym rynku ale bardzo się pomyliłem. Z uwagi na fakt wpłacenia tylko zaliczki nie odebrałem uszkodzonego produktu a sprawę przedstawiłem rzecznikowi praw konsumenta. Sprawa jest aktualna. Polecam wszystkim oszukanym przez firmę krzak „ pol-skone, która ze stolarką ma tyle wspólnego co ja :) ,zgłosić sprawę do rzecznika praw konsumenta. Czytając opinie na forach internetowych widzę , że oszukanych osób nie brakuje. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce z OSZUSTAMI z firmy pol-skone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRE odradzam!
drzwi DRE to tragedia. Nikomu nie polecam!!!! Wszystkie drzwi, które zamówiłam przyszly USZKODZONE, wykonane niechlujnie, wszędzie pełno skaz i śladów od kleju, a DRE nie chce uznać reklamacji. UNIKAĆ DRZWI DRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu-zaK
Ja mam drzwi Interdoor - wewnętrzne, a zewnętrzne Vox i jestem z nich zadowolona.Bardzo pozytywne opinie słyszałam od znajomych o drzwiach Cal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaSzczecin
Jakiś czas temu pisałam o drzwiach, które kupiłam od Pol-Skone w sklepie ddd... Sytuacja trwa nadal, drzwi zamówiłam w marcu 2012, przyjechały uszkodzone, po długich przepychankach Pol-Skone wymieniło ościeżnice i w trybie pilnym;) zamontowano mi drzwi w lipcu, montażysta ddd chyba nie ma wielkiego pojęcia na temat montowania drzwi... Jedne drzwi nie domykały się (zamki na magnes) więc najpierw stwierdził, wraz z panią kierownik ddd, że wina zamka- wymienili, dalej było coś nie tak, poprawił pan montażysta ustawienie ościeżnicy (niby była prosto), ale po tym jak ją zamontował od nowa, i miało być lekkie odchylenie - poziomica znowu wskazywała że jest prosto, zastanawiam się czy mają poziomicę, która zawsze wskazuje ze jest prosto, żeby klient był zadowolony? No niestety ten zabieg również nie przyniósł zamierzonego efektu, czyli żeby drzwi zamykały się dobrze... Znowu przyjechał pan montażysta, przy użyciu swojej magicznej poziomicy stwierdził, że skrzydło jest krzywe, ale tylko od strony zew. i nic się nie da z tym zrobić, pol- skone z pewnością nie przyjmie reklamacji bo krzywość jest w granicach normy... Złożyłam w październiku reklamację do ddd, do stycznia nie odpowiedzieli, po kolejnej interwencji znowu przyjechali - w styczniu tego roku, porobili zdjęcia stwierdzili że zgłoszą do pol-skone, mamy kwiecień i nic.... zero odzewu. Reasumując... Nie polecam ani drzwi z Pol-Skone, bo jest problem z reklamacją, natomiast stanowczo odradzam zakupy w DDD na Świerczewskiej, pracują tam nieodpowiedzialni ludzie, nic sobie nie robią z terminów, klienta mają gdzieś.. od momentu gdy zapłacimy za towar. Naprawdę weźcie to pod uwagę... W tym miesiącu wybieram się do DDD... opiszę czy wreszcie coś zrobią z moimi drzwiami, czy nadal będą czekali aż gwarancja się skończy... bo do tego chyba zmierzają.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol-Skone....skonam,zanim ktos odezwie sie nawet na reklamacje:( trza isc do markietu i dobrac sobie cos z ich oferty, albo nawet podpisac odezwe do przezesa na ich produktach:) choc i tak to zatuszuja, a "tektury" zutylizuja i wpisza w straty... POL-SKONE - JUZ NIGDY WIECEJ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam pol skone fatalna jakość , ulegają wgnieceniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaaaska
Ja tam wole popatrzec co maja znajomi u siebie i w taki sposób wybierać drzwi niż własnie strzelać na oslep i wybierac coś o czym już ktoś napisał ze jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. A jesli chodzi o Platinum Design to zadowolenie jesli chodzi o drzwi to zadowolenie gwarantowane w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiscie wybór drzwi jest bardzo duży i tutaj trzeba wszystko przemyśleć zwłaszcza jesli chodzi o wybór tych najlepszych. Bo jednak drzwi jesli wybieramy to juz na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lossska2
Zgadzam sie z tymi osobami które polecają Platinum Design. Sama mam takie drzwi i naprawde jesli chodzi o sama jakośc wykonania to one po prostu nie maja sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te trzy firmy to podobna półka, ale jednak do swojego domu wybrałem porte i jestem zadowolony. Zarówno drzwi wejściowe jak i zewnętrzne spisują się na medal. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie z kolei sa drzwi od Gerdy zakupione od http://www.abra.szczecin.pl i też sobie chwale, już kolejny rok. Grunt aby były wytrzymale i zamki dobrze chodziły, ja w tym temacie nie mam problemów ze swoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii dwóch skrzydeł polecam Porta ROMA. Mam je i nie narzekam, są wytrzymałe szczelne, nie żałuję, że się na nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od paru lat mam drzwi Porta - żadnych problemów, wszystko działa O.K. i wyglądają bez zastrzeżeń. Oczywiście montaż zleciłem fachowcom i uważam, że dużo właśnie od niego zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nossskowa
My teraz wymienialismy wszystkie drzwi w domu. Oczywiscie te wewnetrzne. Postawilismy już na wspomniana tu firmę Platinum Design. Jestem bardzo zadowolona, ale to też zasługa dystrybutora Quercus z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec teraz juz mma kolejny problem z głowy bo kupilismy mieszkanie od dewelopera i teraz własnie czas je jakoś urządzić. A drzwi to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukacie drzwi ekskluzywnych to odwiedźcie koniecznie Impro we Wrocławiu na ul. Gwiaździstej. Salon jest po metamorfozie. Wybór drzwi ogromny, ciekawe rozwiązania techniczne, przemiła i profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mena03
Ja mam drzwi z Porty kupione od http://euro-windows.pl/ od razu z montażem. Profesjonalna firma. Teraz wymieniają mojej siostrze okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie, czytając wcześniejsze wpisy, można sądzić, że każdy producent ma problem z tym samym, czyli dosyć długą realizacją zamówień i rozpatrywaniem reklamacji... nie sądzicie, że część winy może leżeć po stronie lokalnych przedstawicieli? w końcu to u nich zamawiamy i u nich dokonujemy reklamacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _szczęśliwy_ klient PORTA
Tylko nie Porta !!!!!! MASAKRYCZNY termin realizacji reklamacji. Do mnie dojechały drzwi z rysą prosto od producenta. Powrót do fabryki, ogledziny i naprawa trwały ponad 2,5 miesiąca. Dodam, że skrzydło drzwi łazienkowych. Nigdy więcej nic od nich nie kupię. Totalna porażka, olanie klienta i brak zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, masakryczne terminy, ale wydaje mi się, że o wiele więcej w tym wszystkim winy Twojego dealera czy salonu sprzedaży niż samej porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerytaM
to musi być kwestia pośrednika, bo u mnie reklamacja u Porta Drzwi przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. po roku użytkowania miałam problemy z okleiną w drzwiach (notabene też od łazienki) i w ramach reklamacji też wysłałam je do producenta. nie powiem, że odesłali je z dnia na dzień, ale ogółem trwało to chyba ok. 2 tygodni, albo nawet krócej. według mnie całkiem sprawnie poszło. no i bardzo ładnie przykleili tę okleinę. już nic się z nią nie dzieje od ponad roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znajoma poleciła firmę http://euro-windows.pl/ i tak się zastawiam czy skorzystać z ich usług. Ceny mają atrakcyjne i od razu montują drzwi. Może ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baaardzo mi się podobają drzwi porty. chciałam mieć drzwi grande, ale cena była dla mnie trochę za wysoka, więc ostatecznie zdecydowałam się na portę koncept B1. jestem mega zadowolona, wyglądają naprawdę przepięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie odradzm Polskone - z pierwotnego terminu 2 miesiecy zrobiło sie 5, za pierwszym razem cześć musiała wrócić z reklamacją bo sie do niczego nie nadawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie własnei zastanawiam nad drzwiami. Z tymże my akurat szukamy drzwi wewenetrznych. Czy tutaj myslicie ze bardziej iśc w strone koloru drzwi takiego jak podłoga, czy raczej zeby to był kontrast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam drzwi Porty Omega i jestem z nich bardzo zadwolony. Dobry wybór, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×