Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinowaRozkosz

DRE, Pol Skone, Porta? 2 skrzydła do mieszkania

Polecane posty

Gość gość
Drzwi wewnętrzne DRE szajs totalny. Po pięciu latach okleina ze wszystkich skrzydeł odłazi. Kupiłem 13 szt. Zamontowałem w nowym budynku, który jest wentylowany i klimatyzowany. Porażka całkowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dre. Super okleina, miałem porte wcześniej ale pojawiały się wypuklenia. Z dre od kilku lat zero problemow. zero odbarwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kupi tani badziew to każdy producent będzie zły. Za dobre drzwi trzeba zapłacić pow.500zl. Żaden producent nie uznaje reklamacji gdyż jakakolwiek reklamacja jest wynikiem złego użytkowania wiec bez sensu kupować modele za 200 czy 300zł bo za 5 lat trzeba je wyrzucić bo na tyle lat to jest przewidziane. Modele od 600 zł przewidziane są na 10-15l. Modele za ok 900-1500 od sztuki to towar na 20-30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z tym. Uznanie reklamacji głównie to głównie zależność producenta i przyczyny uszkodzenia. Zadrapania, wycieranie się oklein to tematy które najczęściej są odrzucane. Nie będąc przedstawicielem żadnego z producentów, doskonale rozumiem dlaczego. Nasz naród jest specyficzny. Przeciętny "Kowalski" kupuje najtańsze konfiguracje, oczekując cech tych najlepszych i najdroższych. Zakładając dobrych producentów i dobre produkty jak Erkado, Stolpaw, każdy ma w swojej ofercie tańśze konfiguracje i droższe. Drzwi same w sobie są dobre, wytrzymają długo, ale żywotność powierzchni zależy od wariantu który wybierzemy. W przypadku Erkado warto dopłacić na okleinę Premium, koszt ok 80 pln więcej, żywotność znacznie trwalsza. W przypadku Stolpaw należy z kolei zwrócić uwagę na wypełnienie, które jest związane m.in. z wyciszeniem. Wracając do reklamacji, w internecie głównie wypowiadają się ludzie nie zadowoleni z tego procesu. Pierwszy lepszy przykład parę postów wyżej o Dre. Akurat nie mam tej firmy w ofercie, nie wiem jak oni fizycznie podchodzą do tego tematu, ile jest reklamacji przyjętych, ile odrzuconych. Mogę się założyć, że większość z nich to wina okleiny w tańszych wariantach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakościowo POL-SKONE to dramat. Nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOR
Ja zakupiłem drzwi DRE Enter wejściowe wewnątrzklatkowe.Wczoraj mi je zamontowali.Na razie jestem zadowolony.Czas pokaże czy był to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2015r. zlecilam m.in. 2 wyceny w firmie "VOX" na drzwi Fano 30 i Fano 30s ( DRE) i zamowilam te drugie . Wprowadzona w blad, przez zle zrobiona wycene i umowe zakupilam te pierwsze drzwi. Wykrylam to zaraz po montazu i zareklamowalam wszystkie 16 par drzwi. Te co przyszly nie mialy szprosow i wszystkie mialy po tej samej stronie duze szpary, od 1-3mm. Listwy odstawaly roznymi szerokosciami od srodkowej czesci skrzydla. Drzwi odstawaly od posadzki na roznych wysokosciach. Wygladalo to ohydnie , niechlujnie, nieestetycznie. Firma "VOX" zareklamowala 13 pary drzwi u DRE, reklamacje odrzucono.Potem "VOX" zareklamowal pozostale 3 pary drzwi i DRE naprawilo szpary. Zwrocilam sie ponownie do"VOX" aby ponowila reklamacje na odrzucone 13 par drzwi i wtedy "VOX" odrzucil moje zadania. Teraz po prawie 2 latach walki z "VOX" postanowilam im oddac wszystkie zakupione u nich skrzydla na podstawie niewywiazania sie z mojej reklamacji. Wczesniej Federacja Konsumenta nakazala "VOX" naprawic wszystkie moje drzwi ale "VOX"/HERO ma to gdzies! Jak ma sie prawo konsumenckie do takiej kwestii? Te same drzwi , ta sama wada i rozne rozwiazania reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2017.07.18 Warto czytać opinie o firmach, drzwiach, dopiero kupować. Jakość produktu jest jedną stroną medalu. W każdej firmie może przytrafić się mniejszy, lub większy problem z drzwiami. Trzeba patrzeć na sposób załatwiania reklamacji. Szpary w drzwiach nie są do przyjęcia. 'Fano' to są drzwi płytowe, tam nie powinno być szpary. Z Twojego opisu wynika, że powinny być wymienione. Na żywo różnice mogły być mniej widoczne. Nie wiem. Dlatego warto poczytać o drzwiach, przed ich zakupem. W tej cenie miałabyś z Erkado Centre (też płytowe) lub ramowe Forsycje w okleinie CPL, z trochę droższych Nemezję, lub Hiacynt. Z Porty zmieściłby się Royal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina00z
Duze przeszklenie jak w hiacynt 6 nie wpływa za bardzo na słabą dźwiękoszczelność? Są jasne i to bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam drzwi firmy Voster. W swoim mieszkaniu posiadam wyłącznie drzwi od tego producenta i jestem bardzo z nich zadowolona. Z pewnością dużym plusem jest cena i dobra jakość wykonania. Duży wybór to kolejny atut. Szukam w głowie minusów ale tak naprawdę ciężko do czegoś się przyczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek19761111111
kupilem drzwi porty i niestety sie zawiodlem na ich jakosci prawde mowiac to jakbym mogl to zwrocilbym bym je wydalem 9000zl a mam drzwi w ktorych podczas czyszczenia schodzi fornir.w centrali powiedzieli ze moja wina.niestety forniry sa bardzo delikatne a myslalem ze beda mocne,kumpela kupowala 5 lat temu i u niej te forniry sa bardzo mocne mowila ze czyscila je gabka nic nie schodzilo.w moich niestety fornir schodzi pod gabka,jestem zalamany ta sytuacja,jak nadmienilem jakbym mogl to bym sie wycofal.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskłone
Pol Skone to istna porażka , czekać na skrzydła 4 miesiące to trochę przesada, módlcie się żeby nie było reklamacji bo trzeba doliczyć następne 4 msc, jakość słaba , nie ma co się dźiwić jak pracownicy zmieniają się co miesiąc do pierwszej i ostatniej wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam montowane drzwi z polskone,tragedia.Wgniecenia i brud fabryczny,nie można ich wyczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulka12wq
Jezli chodzi o drzwi to polecam te robione na wymiar https://cienkusz.com.pl/drzwi-szklane Sama mam dwie pary drzwi dre w domu po 3 latach kolor z rogów schodzi. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o drzwi to w całym domy postawiliśmy z żoną na firmę Voster i nie żałujemy tej decyzji. To są naprawdę udane drzwi, bardzo fajnie wyglądają, żonie się bardzo podobają, pracują bez zarzutu i co najważniejsze ich zakup nie nadszarpnął mocno naszego budżetu. Dlatego polecam bardzo, bo naprawdę jak dla mnie świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrych drzwi do mieszkania zajrzyj na http://eskaokna.com/pl/ :) Tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja polecam bardzo drzwi firmy DRE, mam drzwi wewnątrz-klatkowe SOLID 23 oraz wewnętrzne VETRO B1 z tej firmy. Dla zainteresowanych mogę podesłać zdjęcia. Pięknie się prezentują. A gdyby ktoś potrzebował to mam do sprzedania nowe ościeżnice stalowe regulowane do drzwi 80. Więcej informacji tutaj: https://sprzedajemy.pl/oscieznica-regulowana-stalowa-80-firmy-dre-kolor-bialy-wroclaw-2-a1d299-nr59637313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirol

Nigdy nie kupie z polskone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×