Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Macie pomysł na erotycznego smsa?Nie wiem co mu napisac by nie mógł się skupic:D

Polecane posty

na niczym innym jak na mnie... :D jest w pracy do 6 rano chce mu wyslać jakiegos smsa.. Erotycznego, podniecającego :P Macie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarabab
Chce z Toba najlepiej o zmroku uwielbiam pod Toba i lubie na boku lecz jesli zechcesz tez bede na Tobie n. Warunek jeden , ze z Toba to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarabab
Stoi na stacji prezerwatywa, wielka, ogromna i sperma z niej spływa. Nagle buch, jądra w ruch, chuj się męczy, cipa jęczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarabab
Wlazł kotek na kotkę i ruchaa, Oj zdrowo ją rucha psiajucha. Nie długo nie krótko lecz w sam raz. Najchętniej by znowu na nią wlazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
i'm 6, wannabe 9? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarabab
Spenetruj wejscie. Powoli bez pospiechu... siegnij palcem jak najdalej, jak najlepiej! Gdy poczujesz opor przerwij na chwile. Daj odpoczac materii, ktorej dotykasz. Juz wiesz od czego zaczac... Wyprostuj palce i jednym ruchem rozerwij kleista przeszkode! trudno musisz byc brutalny. Uzyj sily! Pokonaj opor! Serce wali Ci jak oszalale, masz miekkie nogi, trzesa Ci sie rece... BRAWO!!! Rozerwales koperte z rachunkiem za telefon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarabab
Pomyślałam że przed spaniem,zaprzątnę Ci głowę kochaniem. Więc Ci powiem mój ogierze, mam ochotę na Twe zwierzę... Poujeżdżac, posmakowac, Twą wielkością rozkoszowac... Poczuc rozkoszy dreszcze, i błagac Cię kotku o jeszcze... Lecz narazie wciąż pod górkę, sex- lecz tylko przez komórkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
Zły sex jest lepszy niż dobry dzień w pracy :P Zycie jest jeden wielki orgazm... Kici Kici Badzmy Nieprzyzwoici... =P=D trudno o hamulec kiedy chce sie ulec Marzenia się spełniaja, a fantazje zostają w nas na zawsze :D stosunek... do stosunku... po stosunku... Lets get back to bed boy xD era taaaak, taaaaakkk......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×