Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynawzielonymszaliku

dziewczyny chce zrobić zakupy, DORADZAĆ!!!

Polecane posty

Gość dziewczynawzielonymszaliku

CZĘSTO KUPUJE NA ALLEGRO I ZNALAZŁAM PARĘ FAJNYCH CIUCHÓW PROSZE TYLKO O SZCZERE ODPOWIEDZI http://allegro.pl/monnic-sweter-z-poszerzanymi-rekawami-caro-i1241166617.html http://allegro.pl/monnic-sexy-tunika-z-modnym-dekoltem-hit-s-m-i1235852872.html http://allegro.pl/monnic-jesienna-sukienka-z-sexownym-dekoltem-i1242294898.html TYLKO PROSZĘ BEZ GŁUPICH KOMENTARZY!!! DORADZAĆ KOBIETKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynawzielonymszaliku
DZIEWCZYNY????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi adres... jak widze ta panienke to mi sie cos robi! Nigdy nie kupuj z pod tego adresu tego badziewia. Gatunkowo tragedia. Tylko na zdjeciach wyglada dobrze. W rzeczywistosci dziadostwo. Pierwsza bluzka juz lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nrrr
nie podoba mi sie brak klasy i wszystko takie tandetne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynawzielonymszaliku
HMMMM...SZKODA...MYSLALAM, ZE FAJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu kupujesz
ta tandete sprzedawana na mase na allegro i targowiskach w kazdym polskim miescie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko swieta... skad oni te modelke wzieli ??? i te ciuchy !!! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelkaaaaaaaa
tunika i sukienka superrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruuubuuruuuu
ciuchy beznadziejne, modelka chyba z niemiec bo to sa niemieckie ciuchy, tez ich pelno na ebay, gatunkowo to tandeta, zamowilam sukienke na wesele S i byla mi tak duza a nie dalo sie wszyc i musialam wywalic kase na nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwsajdhjwfja
wszystko jest takie tandetne, że aż bolą oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynawzielonymszaliku
WIECIE BO CHODZI MI O TO, ZE W SKLEPACH Z GALERII TO WSZYSCY CHODZA ZAWSZE MI SIE WYDAWALO ZE TE CIUCHY SA W MIARE ORYGINALNE JAK KUPUJE TO PATRZE TEZ NA SKLAD METKI ZWRACAM TEZ UWAGE NA KOSZT PRZESYLKI A TU WIDZE ZE JEST W MIARE TANIO MAM TEZ INNYCH UPATRZONEYCH SPRZEDAJACYCH NA ALLEGRO ALE TE CIUCHY AKURAT PRZYPADLY MI DO GUSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynawzielonymszaliku
A TAK W OGOLE TO PO CZYM POZNAJECIE ZE TANDETNE? BO NIE BARDZO ROZUMIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
nie wiem jak z jakością, ale tak "na oko" mnie się podoba wszystko :D mega oryginalności co prawda nie ma, ale fajne ubranka, w moim stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynawzielonymszaliku
A TA OSTATNIA TUNIKA? NAPRAWDE BARDZO MNIE KUSI ZEBY JA SOBIE KUPIC:) HIHIHI JEST JESZCZE BIALA, JAK MYSLICIE, KTÓRA LEPSZA? TYLKO BLAGAM, NIE MOWICE ZE TANDETA :) HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynawzielonymszaliku
DZIEKI DISCODIVA, TROCHE MNIE POCIESZYLAS :) ZERKNIJ JESZCZE NA TE OSTATNIA DOBRZE? I POWIEDZ CO MYSLISZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
tak tak tandeta i zero klasy, yhy i co jeszcze?? przecież to można zestawić z czymś fajnym i będzie dobrze wyglądało. odezwały się pseudo znawczynie mody kurwa, same pewnie nosicie Diora i Chanel co?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
to ostatnie jak dla mnie najlepsze, bo kocham czerń, ten kołnierzyk a la bluzka biurowa troszkę mi się nie podoba, ale to już mało istotna kwestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o mnie
nie chanel i dior bez przesady ale chociazby ciuszki z h&m sa ladne i nie sa drogie, nawet w uzywanych wole poszukac przynajmniej znajde cos oryginalnego i nie bedzie w tym chodzilo pol miasta. uwierz mi, wprawne oko zauwazy ciuch z targu a te ewidentnie takimi są. i nie kłoc sie, prosze Cie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynawzielonymszaliku
dzieki dziewczyny, jestescie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
ja się z nikim nie kłócę, chyba coś Ci się pomyliło. tak h&m rzeczywiście jakość pierwsza klasa i wcale pół miasta w tych ciuchach nie chodzi :( i tanie powiadasz? sweter za 130 zł to dla Ciebie tanio, ok gratuluję dobrej pracy i przyjemnej pensji, bądź oszczędnego trybu życia i kupowania ubrań raz na pół roku :D wprawne oko mówisz? owszem wprawne oko pozna dobrą jakość i wprawne oko Ci powie, że ubrania z sieciówek to szmaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o mnie
ok wejdz na allegro i kup ciuchy ktore zawsze reklamuje ten sam paszczur albo wpisz sobie jeszcze japan style, wszystko unikatowe i dobre jakosciowo yhym wez pozdrów aha i i nie zapomnij użyc zielonych cieni do oczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynawzielonymszaliku
dziweczyny ja kiedys widzialam w H&M sweter który na metce miał napis 100% acryl czyli jakosciowo tez nie zawsze dobrze to wyglada w "dobrych" sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessu, no niby miało byc bez goopich komentarzy, ale gdy widzę te skserowane na solarce lampucery to klawiatura mi sama w ręce wpada ;) Jak można tak się ze ...no sama nie wiem co, ale nic dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjwqddliwjndkdlwiooooooo
nie rozumiem skad tyle wrogosci do dziewczyn, ktore sie maluja? przeciez to ich sprawa a jak slysze opinie ze to co reklamuje ta modelka z allegro nie kupujecie to jestem przekonana ze jej po prostu zazdroscicie bo wiekszosc facetow uwaza ze ona wcale nie jest brzydka i ze jej ciuchy sa ladne wiec nie wiem skad takie wielkie halo i przestancie marudzic ze cos jest tandetne bo wcale nie wiekszosc tych ciuchow ma made in oitaly france itp a w polskim h m sa najgorsze odpady ktorych nie chca Niemcy niestety smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×