Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może kiedyś. . .

jak o nim zapomnieć?

Polecane posty

Gość może kiedyś. . .

Ponad dwa lata temu poznałam super faceta - przystojnego, inteligentnego, bogatego. Kilkanaście razy się z nim spotykałam, ale nie sam na sam, bo to kolega mojej znajomej. Od pierwszego spotkania ciągle o nim myślę i wiem, że jestem w nim zakochana. Niestety ja jemu się nie podobam. Rozmawiał ze mną, uważa mnie za sympatyczną kobietą, ale wiem, że nic z tego nie będzie i chciałabym o nim zapomnieć, ale nie mogę. Ja i on to dwa różne światy: on jest bogaty, ma bogatą rodzinę, inteligentny, przystojny. Ma wykształcenie, wiel już osiągnął w życiu, wiele zwiedził, a ja... jestem przeciętną kobietą, która pracuję za marne grosze, chodzi ubrana przeciętnie, za granicą była raz. On nigdy nie chciałby być z kimś takim jak ja, zdaję sobie z tego sprawę, dlatego chciałabym przestać o nim myśleć, ale nie wiem jak sobie go wybić z głowy. Co doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może kiedyś. . .
odpisze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takiego faceta. Wydawało mi sie na poczatku tak jak Tobie. On bogaty, madry, przystojny,a ja taka przecietna. A jednak mu sie spodobalam. jesesmy ze soba ponad rok, wiec wcale nie jest powiedziane ze taki(idealny) facet nie zwroci na Ciebie uwagi. Daj mu delikatnie do zrozumienia, ze Ci sie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może kiedyś. . .
M.in. dlategto z nim nie chciałabym być, bo on ma kasę, a po drugie dlatego, że on tak wiele osiągnął, a ja tak niewiele. Czułabym się przy nim jak śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij o nim
jak nie chcesz być jego popychadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes szczęśliwa bo mu się
nie podobasz? gratuluję! naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×