Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga1979

Gdzie na narty z 3-latka?

Polecane posty

Ma ktos sprawdzone okolice z odpowiednimi stokami i zapleczem? Chodzi mi o to, ze chcemy jechac przed sylwestrem, wiec trudno znalezc nieprzeludnione stoki i to na dodatek ze szkolka narciarska dla dzieci. Byl gdzies ktos i moze doradzic? Zakopane jest przeludnione... moze ktos byl na Slowacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Małe Ciche, isntruktorzy uczą nawet 3latki, oczywiście ten najmniejszy wyciąg bo są trzy albo 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wskazowke. Zaraz poklikam i sie zorientuje w ofercie. Ponawiam tez pytanie o Slowacje. Nawet tak ogolnie- do jakiej miejscowosci najlepiej, jakie sa warunki na stokach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekilkalam sie przez Male Ciche i chyba sie zdecydujemy na ten stok. Jestem milo zaskoczona, ze jest szkolka narciarska dla dzieci i to na dodatek w grupach, a nie w pojedynke. Stok dla dzieci jest ogrodzony, instruktorzy maja pomoce dydaktyczne i organizuja zabawy na sniegu. Na a mama z tata moga w czasie zajec pojezdzic na duzym stoku. Chyba o to mi chodzilo, wiec juz nie szukam dalej. Jeszcze raz wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapoznalam sie z oferta. Jest ona przeznaczona dla dzieci starszych niz 3-latki, bo najwyrazniej maja one jechac be rodzicow- czyli kolonie. Czas trwania kolonii- 11 dni- podczas lutowych ferii zimowych. To niestety nic dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FionaDa

Nasz synek od małego wykazywał “smykałkę” do sportu. Rolki, rower, bieganie - uwielbiał to. Dlatego pomyślałam, że warto by nauczył się jeździć na nartach lub desce. Zaczął jak miał 6 lat. Posłaliśmy go do szkółki narciarskiej Dimbo - praktycznie po paru dniach już bardzo przyzwoicie zjeżdżał na nartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×