Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekoladowa kólka z biedronki

Jak wygląda Twoj dzien z dzieckiem?

Polecane posty

Gość _Wisienka z pestka_
5:00 - moja pobudka (toaleta, makijaż, fryzura, male prasowanie jak jest potrzeba, robienie śniadania do pracy itp) w między czasie wstaje mąz ok 6:30 wstaje dziecko - przebieram ( jak nie to spi dalej) 6:45 przychodzi niania i ja wychodze - na szczęscie mam 5 minut samochodem do pracy, mąz wychodzi o 6:15 do pracy jedzie 40 km 15:15 wracam z pracy, idziemy na spacer, w między czasie szybkie, male zakupy albo jedziemy np do interaktywnego placu zabaw 17 wraca mąz, jemy obiad 17:30 - 18:30 mąz bawi sie z córką ja mam chwile np na zrobienie paznokci ;), pranie itp. przed 19 juz wyglupiamy sie razem ok 19:30 kąpiel córki 2 razy w tygodniu mąz ja kapie i usypia sam bo ja na 19 jade na wloski 20 - corka spi od 20 mąz coś gotuje na nastepny dzien bo ja nienawidze gotowac za to ja prasuje, ogarne dom i mamy luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzień z dzieckiem wygląda nastepująco : 10.30 wstajemy a raczej witamy się i daje kilka zabawek do łóżeczka i ide robić kawe ;) i robię małemu śniadanie 10.45 ubieramy się i Adaś je śniadanie , o ile ma chęć 11.00 coś tam robię mały chodzi po salonie i swoim pokoju i się bawi, gdy skończę przychodzi i wpycha sie na kolana, siedzimy tak lub bawimy się do 12-13 w między czasie robie obiad tzn drugie dani zupa zawsze dzien wczesniej ;) 13 zjada zupkę i idzie spać , 14.30-15 wstaje i je drugie danie 15,15 spacer albo coś znowu robimy i tak do wieczora 17 deserek 18.30 szykuje pizamke , mleko 19 kąpiel 19,40 mały w łóżeczku , czasem zasypia po chwili czasem po godzinie ale juz tam jest w tym łóżeczku i nie wychodzi;) Oczywiście w miedzy czasie cos sprzatam piore itp latam do pieca mały ma 11 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×