Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

czesc dziewczyny jak mnie tutaj dawno nie było :) ale on poniedziałku mam komuter i internet :) dziewczynypoczytałam co tam u was patrze u każdej coś sie zmieniło u mnie tez .Mały przeszedł na mleczko 2r dostaje butle na noc i jest szczęśliwy :) w ciągu dnia i w nocy starcza mu jeszce moje ale chyba zbliża sie nieuniknione i bede musiała od czasu do czasu dać w ciągu dnia bo mojegocoraz mniej ale na zapas niekracze :) Mój skarb 2 dni temu dostał brokułka w zupce zajadał sie:) a no i najważniejsze z pozycji pół leżącej sam śiada fakt faktem musi sie mnie trzymac(podpierac) bo sie kiwa troszke na boki i długo nie siedzi ale troszke siedzi (długo mu niepozwalamy) ale za to w nocy mam problem tak jak przesypiał pawie całe noce lub całe to teraz ma taki niespokojny sen niewiem co robic :( dziewczyny słuchajcie od środy ma być słoneczko icoraz cieplej niemoge sie doczekac :) mamaAnia przepraszam Cie z całego serduszka że te nasze spotkanie nie wyszła ale byłam odcieta od swiata ale jeżeli chcesz nadrobimy jak naszybciej a tak przyokazji to masz przesliczne zdjęcia Nowa ciesze sie ze juz w domku jak malutka sie czuje?? dziewczyny miłej niedzieli buziaki dla waszych pociech :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama29-2010
bielszczanka no slyszlam, ze np kremy z retinolem A sa nieodpowiedne dla kobiet w ciazy ale o samej witaminie doustnie nie slyszalam... mamaG mysmy byli z Ilonka i Damianem na cmentarzu czyli 2 godz w morde strzelil ale tak cieplo bylo, ze spacer sie udal. Jutro na pewno pojdziemy na spacer ale nie wiem o ktorej bo cos malej sie poprzestawialo- zwykle chodzimy albo ok 12 albo po 14 ale jakmasz ochote to wpadaj dzis do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie dalamm malutkiej odrobine jablka i na razie nic jej nie wyskoczylo... za to auto ZNOWU padlo... maz sie tera bawi rozrusznikiem bo inaczej bede uwieziona w 4 katach... mamaG wybieram sie ok 13 na spacer a Wy? a chrzciny to za kilka m,iesiecy :D rajka nie szkodzi i tak byly mrozy i tylko na male spacerki smigalam- dzieki za komplementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u mnie ze spaceru doopa,mała mi non stop ryczy,mąż do pracy pojechał i ma wszystko w d* wpadnę wieczorkiem na chwilkę,ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja dziś po 13 idę na spacer,zajść po ciebie? u nas ok-czasu brak na swoje przyjemności,tylko kuchnia,pranie i sprzątanie.ech...nawet do fryzjera nie mam kiedy iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U nas OK. Mleko dwujeczka pieknie sie przyjelo. Dzis mam zamiar wprowadzic pierwszy raz miesko. Zakupilam warzywka z indykiem. Patryska uwielbia memlac flipsy, ale ostroznie jej daje. Mysle, ze jeszcze tydz dwa i zaczne sama jej gotowac. Pogoda nawet nawet. Wczoraj wyszlismy na krotki spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaG - czyżby delikatna frustracja codziennością? Też tak mam, tylko, że mi akurat nic się nie chce ;] Wczoraj było tak ładnie na dworze, że wylazłam z Młodym na spacer. I szybko się zawróciłam. Chodniki całe w zbitym śniegu, wyboje takie, że głowa dla Piotrka non stop podskakiwała. On lubi turbulencje, ale bez przesady. No masakra tu się jakaś dzieje... Dziś znowu próbuję. Czekam aż się Młody obudzi, nakarmię i lecimy. Może odnajdę jakiś chodnik nadający się do prowadzenia wózka... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dzis zdolowana od rana - jedynie spacer z dziecmi (2 godz) mi pomogl- na chwile i spotkanie z mamaG :D nowaTu dobrze, ze mleczko sie przyjelo i powodzenia w jedzeniu obiadkow :D lapia u nas w polowie miasta chodniki odsniezone ale tylko dla ruchu pieszych- wozkiem to po ulicy czasami jezdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
dziewczyny napiszcie jakie wy używacie kosmetyki do pielęgnacji dziecka . robię sobie listę co mam kupić i nie mam pojęcia jakie firmy brać pod uwagę. oilatum ponoć drogie ,to może coś być i tańsze a dobre . także liczę na wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia-łapie mnie czasami zimowa deprecha,nie dosypiam,nie mam czasu i sił nawet ryjka pomalować(o paznokciach nie wspomnę) mam jakieś uczulenie na dłoniach-chyba od ludwika do garów,mąż po 18h pracuje a ja non stop w domu albo z młodą szlajam się po podwórku i non stop sama.wszystko na mojej głowie ostatnio. Gabryśka cudowna,przesypia noce(tylko ja jak ten wampir spać nie mogę) ładnie je,choć mogłaby jeść więcej,ale pchać na siłe w nią nie bede moja mama wyjezdza,choć i tak pomocy z niej nie mam odkąd wprowadziła się bratowa z córką... ech,pożaliłam się a teraz ide na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielszczanka ja teraz używam hippa-mleczko,krem do buzi i oliwka,do kąpieli oillanum ,do pupy sudocrem,wcześniej miałam ziajkę(fantastyczna jest oliwka) i mustela(ale ta cholernie droga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast oliatum kupowalam emolium. Ale tylko 2 razy. Potem nive baby do kapieli. Sprawdzona oliwka bambino i szampon do glowki po 1 miesiacu z tej firmy. Krem sudocrem, ale uzylam go 2 razy jak malej zaczela sie odparzac pupa. a tak to krem nive baby.Puder alatan, teraz j&j. Krem do buzi na dwor aqua stop. Mozna go uzywac zamiast oliwki do nawilzenia calego ciala, jest rewelacyjny i tani 10zl, do kupienia w aptece. Chusteczki nawilzajace najtansze bo i tak przed uzyciem dobrze mocze je w wodzie. Wlasnie od nich najczesciej odparza sie dupa. Mazemy chusteczkami potem krem i pampers i odparzenie gotowe. Jak mala tylko nasika, zmieniam tylko pamka nic wiecej. Co wieczor przed kapiela 15min wietrzenia dupska. Dobra higiena krocza i nie trzeba tych pierdol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak: do kąpieli Oilatum Soft. No kurde zakochana jestem w tej emulsji, jest bezzapachowa, nie muszę naoliwiać później Młodego, bo skóra się nie wysusza. Zakupiłam po dobrej cenie na Allegro, w aptece o wiele drożej. Do tyłka na odparzenia sudocrem, kupiłam niepotrzebnie, bo skubany jest tak wydajny, że wystarczy mi próbka, którą dostałam w klinice. Szamponu póki co nie używam, bo ta emulsja też za szampon robi. Do buzi krem nivea na każdą pogodę. Oliwki i pudru nie używam. Chusteczki mokre z Auchan te z 'rączką', u Młodego nie robią odparzeń a paczka kosztuje 2,59 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaG - o makijażu nic nie mów ;p nie mam natchnienia jakoś, bo raczej do zmienienia pampersa nie muszę mieć pomalowanych rzęs. Tylko jak się wymykam do pracy to się podmaluje delikatnie a i to wieczorem klnę, bo muszę to zmywać z gęby ;] paznokcie pomalowałam dwa razy i zaczęły mi się rozdwajać i łamać i olałam to ciepłym moczem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa a używałaś nivea baby do kąpieli?potrzebuje info czy nie jest uczulające. Lapia ja raz się pomalowałam do szpitala jak z młodą na badania jechałam,na drugi dzień o 6 poszłam na zakupy a laska przy kasie,że ostra impra była jak ja z wczorajszym makijażem.lipa jak **uj.i od tamtego czasu nie maluje się.paznokcie i włosy mam w strasznym stanie,kupiłam na sprawdzenie kerastase 1am. i belisse zobaczymy moja mała dziś przeszła samą siebie-spała od 20-6.15 wstała rozchichrana,wypiła 180ml kaszki a teraz wpatruje się w balony(zamiast karuzeli nad łóżeczkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
dzięki dziewczyny za pomoc , teraz przynajmniej wiem co z jakiej firmy kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka moze juz podjelas decyzje ale napisze Ci co my uzywamy: **Oilatum Soft - koszt 40 zl (babka oglasza sie na bialystokonline) **szampon HIPP **mamy mleczko i oliwke HIPP ale raczej nie uzywamy bo Oilatum wystarcza **do buzki krem bambino ale nivea polecam **chusteczki Pampers bo kupilam 2 paki po 6 paczuszek jak byla super promocja **do pupy mam probke sudocream i mnostwo hipp i nivea baby i nivea jest gesty i dlugo sie utrzymuje a hipp niestety za zadki. Aga moj ukochany wrocil z Wawy wiec jestem happy a na spacer tak jaksie umawialysmy... jeszcze 3 tyg (niecale) i wiosna pelną gębą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja z Justą będę szła ok.13.30 puszcze sygnał jak wytarabanie się z domu ja zamówiłam pampki sleep&play 3 i 4x chusteczki cleen&play zobaczymy czy się sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa to super,zastanawiałam się czy by nie kupić wskocze dziś do stonki zobacze po ile tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie panie przyznacie sie ile paczkow i faworkow wsunelyscie? :D ja 2 paczki i chyba z 10 faworkow ale to nie koniec :) rajka moje auto juz sprawne, pogoda sie poprawia wiec ktoregos dnia Was odwiedzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc 3 pączki i 5 faworków. Dżizes... a później będę mędzić jaka to ja gruba :D do siebie przed lusterkiem będę mędzić, bo nie dla męża, bo się obraziłam ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dzieczyny ja bez bicia zjadła.....0 hiihi serio serio ani jednego mam internet mam komputer :) mamaAnia oki byle nie jutro :( jutro ide zdać papiery na dotację (wątpię ze sie uda ale jak nie spróbuję to będe załowała ) i nie weekend (spędzam go rodzinnie sobota u moich rodziców a niedziela u teśców jupi :P ihihih) a co do kosmetyków na początku kupowałam oilatum teraz emolium(być moze wrócę do oilatum mama za tydzien jedzie na 2 tyg do anglii i moze mi tam kupi duzo taniej wychodzi jak jest promocja)na odparzenia mam sudocrem i tormentiol(najlepszy)fak faktem tylko raz była potrzeba użcia a chusteczki obecnie zaopatrzyłam sie w te co mamaAnia a ogólnie wychodzę z założenia i m mniej tym lepiej dziewczyny biorę sie za siebie tak na poważnie wiosna idzie a ja ......oponka tu, flaczek tam....oh niemoge już patrzeć ale od paru dni kuchnia po 18 jak dlamnie zamknięta:) i wogóle jak sie uda to bede ćwiczyła niewiem czy w domu mi sie bedzie chciało samej ale w najgorszym wypadku gdzies sie zapisze (moze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
wiosna idzie a ja mam 3 m-ce jeszcze z brzucholkiem moim żyć:-) ale dobrze że wiosna cieplej się robi bo w domu to już nie powiem czego można dostać . co do pączku zjadłam dwa , ale jakoś mi lepiej smakują w normalny dzień ,a nie taki wymuszony że tłusty czwartek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
ile sztuk pieluszek znajduje sie w pampers newborn 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia zazwyczaj jest 78szt.ja mam '2' (zielono-żółte) 108szt w makro kupiłam.teraz kupiłam '3' sleep&play są extra(78szt za 35zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, dobre są te sleep&play?? Żesz kurde reklamę zobaczyłam i opinii pragnę zasięgnąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
a myślicie że cena 44zł za 2 newborn jest ok ? nie spojrzałam na sztuki dokładnie , ale paczka chyba na oko 20/40cm?tak na oko. co mama to inna opinia co do wózków i pieluch ech nie połapię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia to zalezy jaka paczke kupisz :D bo sa takie malutkie ;) ale w sumie to "new born" to chyba huggisy a nie pampersy? czy ja cos przeoczylam? mam ulotke z firmy pampers o pieluchach i w porownaniu to sleep&play sa najgorsze tzn maja tylko 2 plusy a te zwykle 3 plusy a biale 5 plusow. sleep &play nie maja np elastycznych boczkow i bawelnianej powloczki a nie mowiac juz o pochlanianiu luznej kupki. Moim zdaniem lepsze one sa dla starszych maluszkow niz nasze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×