Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

helooo:) wszystkim chorowitkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia :) dzis temat SZCZEPIENIA ogólnie tyle sie nasłuchałam na ten temat ze nie chce szczepic wiecej dzieci ,czy dobrze robie ?nie wiem jest 1000pozytywów i 1000negatywów co do szczepien moja znajoma zaszeczepiła córeczke od ratowirusa -miało w efekcie dziecko lzej przejsc a skonczylo sie na tym ze wylądowali w szpitalu i nie było lżej wiec nie wiem zalezy od ogranizmu .A u nas w żłobku dzieci maja wybor zaszczepic sie od ospy ,trzeba tylko zgłosic sie do przychodni rodzinnej ,tam podane sa dane dzieci złobkowych i sa darmowe .Nie wiem czy szczepic ? mzebr no ja uwielbiam sklep Kopalnia Smaków -i robie tam zakupy :) im wiecej osób wie tym lepiej reklama ,pozytywne opinie dają wieksze szanse na wiecej klientów :)a chciałabym zeby było duzoooo klientow zadowolonych ,od tego sklepu mozna sie uzaleznic ,Magda ma stałych klientow co juz sa zanim sklep jest otwarty;)waruja przy drzwiach hehehe podajcie mi num do alergologa tego nowego przy lipowej -prosze:) dzis gotuje bigos postny z kurkami :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nr do poradni alergologicznej na ul. Przejazd 85 732 13 61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski ja mam wolne ale mase roboty wszystkie plany mi sie rozwaliły. Rajka PRZEPRASZAM!!!!!!! pozniej sie odezwe bo wszysto mi sie posypalo. Co do szczepien - juz pislaam kilkakrotnie szczepie i nie słucham teorii spiskowych. Moja BYla szczepiona na rota i nas wszystkich powaliło, łącznie z moimi rodzicami, padalismy jak muchy na rota - zdychalismy od temperatury 39,5 i wymiotów a jedynie moja Zuza zrobila 2 luzniejsze kupki i nic jej nie bylo wiec jak najbardziej szczepienie sie opłaciło. Sierpniowa - zdrowka zdrowka Familijka - moja tez tydzien temu skonczyla 1,5 roku i pwiem ci masakra!!!!!!!!!!!!!! bunt jak diabli ale nie zwracam uwagi na te histerie i to dziala, płacze placze zostawiam ja niech sie wypłacze a ja np zaczyna czytac ksiązeczke i ona tak patrzy na mnie, ze nie reaguje i przychodzi przytula sie siada na kolana i slucha. Takze olac te histerie bo inaczej bedzie ciezko,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowka- kilka dni i ulozysz sobie zycie jak w szwajcarskim zegarku :) ja juz dawno ulozylam i kazda zmiana wytraca mnie z rownowagi :) kleo - kazde dziecko inne wiec i roznie reaguja na szczepienia. tez dzis czytalam o tej szczepionce od ospy i chetnie zaszczepie jak Ilonce minie biegunka bo wole zeby pozniej (w przedszkolu )zachorowala niz teraz gdy taka mala i oslabiona. jesli chodzi o alergologa na przejazd to slyszalam, ze tam male kolejki ale za to na pilsudskiego 4a jest swietna lekarka (wczoraj u niej bylysmy)- wlasciwie kilku lekarzy ale to jest rewelacyjna familijka Ilonka tez czasami do szalu mnie doprowadza- nie dosc, ze placze, krzyczy to jeszcze mnie i meza potrafi uderzyc, ugryzc lub szczypnac no ale staramy sie odwrocic jej uwage i to na razie najlepiej dziala jestem juz w domu bo Ilutka ma cholerna biegunke :( ide z nia drzemac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap- GDZIE MOJ FILMIK :PPPPPPP!!!!!!!! Sierpniowa- zdrowiej kobieto wreszczie. Przesylam mnustwo pozytywnych wibracji :D FAmilijka- ja nie zauwazylam zadnych zmian u Patryski po bebilonie. Pijemy juz prawie 2 miesiace i jest ok. Co do suchej skory, moze to niewina mleka?? Moja ma sucha na buzi. Ale odkad zaczelam na nowo smarowac kremem aqua stop jest ok. Co do buntu. Mamy to samo, walcze tlumaczac, a;lbo niezwracajac uwagi. Innego chyba smosobu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasamaja
hej, czy dziecko którejś z was pije bebiko 3? kończą mi się zapasy a nigdzie nie mogę go dostać, nie wiem co teraz robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja jestem zalamana. Bylysmy dzisiaj u ortopedy i mala ma cos nie tak z nozkami a dokaldniej ze stopami. Poszlam na konsultacje bo ona chodzi czasami na palcach a wyszlo cos gorszego. Ma zlecone rtg ale nie da sobie zrobic bo to musi stac a nie wysoti sekudny zeby sie nie ruszala. Jutro znowu na konsultacje do profesora i moze uda sie zrobic to rtg masakara. Dzisiaj tam bylysmy 5 godzin myslalam ze jobla dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula bedzie dobrze. Ale co moze byc tego przyczyna wiesz juz cos konkretnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka aniluap - wsplczuje! jak ilonka miala rtg pluc to tez sie krecila na sojaco wiec trzeba bylo ją polozyc... a Zuzia chodzila w chodziku? bo slyszlama, ze stad bywa chodzenie na paluszkach... trzymam kciuki by nie bylo o nic powaznego jasamaja ja uzywam pepti wiec nie pomoge ale moze bebilon daj? moje dziecie dzis pilnuje kleosia wiec trzymajcie kciuki by cale z ego wyszly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka sklejka Bylysmy na konsutlacjach, udalo sie zrobic rtg ale histeria ze glowa mała. Narazie zostawiamy to na najblizszy rok, jest szanasa ze samo sie poprawi jezeli nie to czeka nas zabieg :(. Chodzeniem na palacach mamy sie nie przjemowac , ma prawo nawet do 3 lat. Zuza nigdy nie widziala na oczy chodzika. Zaczela chodzic sama jak miala 10 miesiecy. Ale chodzik nie ma nic wspolnego z chodzeniem na palcach. Sa trzy przyczyny chodzenia na palacach: neurologiczne - dzieci z porazeniem mozgowym chodza na palacach, nieprawidlowosci w sciegnach albo taka" maniera" dziecka - tj fizjologiczne chodzneie na palcach bo dziecko wbrew pozorom lepiej trzyma rownowage chodząc na palcach. Rajka dziekuje za sms-a, buziaczki, kochana jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula na ban bedzie ok. Mojej szwagierki cora, tez dlugo chodzila i jakos samo przeszlo. Nawrt chyba tego niekonsultowala. Ale pogoda badziewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dzis jakas kraina smyka, czy cos?? Pogoda kiepska na spacer. Wiec moze ktoras ma ochote??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cudowne dziecko Ilonka oczywiscie moje sa naukochansze i naj naj... ale Ilonka i inne dzieci tez sa slodziutkie i naj naj... tatus nasz wrócił z tyg.włóczęgi po Polsce :) i smacznie spi z córunią Czekamy na ładna pogode -do parku chcemy do kaczuszek:) I misia:) rajka byłas w sklepie :)bo sie nie odzywasz- przygotowujesz moze jakies smakolyki małżowi:)?pochwal sie:) jak zdrówko Wasze ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie jaka dzis pogoda bedzie? bo ja chetnie przyjade na spacer po plantach jesli nie bedzie wiac jak wczoraj :) moze tak ok 13? aniluap- tak sie sklada, ze widzialam jak corka moich przyjaciol chodzac w chodziku uzywala tylko paluszkow a nie calych stopek, przez jakis czas pozniej stawiala fikusnie stopy dlatego sadzilam, ze chodzenie na palcach ma duuuzo wspolnego z chodzikiem spadam po jajka gotowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski dajcie mi znac jak idziecie na spacer dzis, i plis zabierzcie mnie ze sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamaania ja chetnie pojde tak ok13:30. Nowa tez coś chcoiala sie spotac. DAJCIE ZNAKA NA KOMORKE PROSZE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski dla mnie tez dawać znać. Chętnie pójdę ze swoimi maluchami. Może Rajke namówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze spaceros udany. Ja wpadlam do babci. Sama staryszka mieszka, a ostatnio zdrowie niezbyt. Wiec postanowilam wpasc. Naszczescie od kwietnia ciotka juz bedzie z nia. Pamiec kiepska. I wogole. Ale pewnie co sie odwlecze to nieuciecze. Jeszcze inne spcerki beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaakceptowałam na pw Kleosie. A dlaczego tam nic nie piszecie??? Gdzie zdjęcia??? Niedobre dziewczynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej tutaj nie wiejde nie lubie was :( zawsze chodzicie w takie dni że.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dzis jade na 100% na spacer- najchetniej po plantach i moze zoo, biore meza- a Wy? moze naszych chlopow zapoznamy? chyba niektorzy juz sie znaja, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia My tez idziemy wychodzimy gdzies po 13 takze zdzwonimy sie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o ktroej wasze brzdace maja drzemke. Ze akurat 13.30 wam pasuje :P My spimy od 13 do ok 15. I ogolnie od ktorej do ktorej spia. Patryska zawsze od ok 20 do ok 8. A ostatni tydzien 6-7 sie budzi. masakra. Chyba musze zaczac ja klasc pozniej. tylko ciekawe czy bedzie wstawac tez pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero odczytałam wiadomosc od mamaania :(i juz za pozno na wyjscie :(zanim sie zbierzemy to laski beda w domu a moja Nadziunia spac dopiero idzie :) mam nadzieje ze spacer sie udał a dzis ładna pogoda :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu ty to masz szczęście że twoja córka tak dobrze śpi zazdroszcze!!!! Moje dziecko śpi w dzień max.1 godz a zasypia o 20 a wstaje uwaga!! 4-5 jak ja bym chciała choć raz do 8 pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Familijka te spanie po ok 1,5h to dopiero od miesiaca a tak ostatnie trzy miechy to 30-45min. Zaczela spac dluzej w dzien, to i krocej w nocy spi. Dzis poloze pozniej i zobacze o ktorej jutro wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×