Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

spotykamy sie o 17 pod esperanto ale ja z rajka ze mieszkamy po drodze to spotkamy sie o 16:50 pod andrzejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja juz na posterunku. Laski spotkanie MEGA !!! zdecydowanie za rzadko spotykamy sie bez dzieci. Monia i Marta dlugo jeszcze zostalyscie jakos ostanie na placu boju zawodniczki. Monia mąz bardzo rozczarowany brakiem zakupow? ;) Przeciez my sobie zdjęcia nie zrobiłysmy !!!!!! aaaaa dopiero potem sobie przypomnialam. Ja przyjechalam do domu, prysznic i grzeczniutko poszlam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko z Martą posiedziałyśmy jeszcze chwilke i poszłyśmy na autobus. Wiem wiem ze zdjęcia sobie nie zrobiłyśmy, a ja taszczyłam takiego klocka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałabym. Kupiłam chleba i te bake rollsy u mnie pod blokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty spryciaro. A to Ty taszczylas aparat a myslalam ze to Ania od naszej MamyAni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widziałąś juz mnie tam niema :P ooo za zadko sie spotykamy zdecydowanie :) hehehe ja też zaszłąm do domku raport zdałam mojemu małżoka posiedziałam chwilke i spatku :) a i herbatkę wypiłam bo mój em przygotował mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atiseni a jak u Ciebie towrzystwo? spalo już? Gabrysia sie tata zajęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka daj linka do tej strony z wymianami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Gabi smacznie spała, a mąż grał sobie :) on często kładzie małą spać więc wszystko pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge zobaczyc bo mam zablokowane allegro jako jedyna strone :(. Moge tylko wchodzic na allegro przez wp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski- dzieki za super spotkanie- tego mi bylo trzeba i nastepnym razem bede dluzej- juz myslalm jak wroce do domu po spotkaniu- ale jak bedzie cieplej to autobusem :) atiseni- no wlasnie cos takiego mialam na mysli ale nie porafilam opisac ;) dowiedzialam sie dzis, ze tam gdzie byla kiedys stajnia- jest nowy lokal z tanim piwkiem wiec moze tam sie kiedys spotkamy :) rajka wlasnie podaj linka do tej stronki z zamianami- probowalam znalezc ale jakos sie nie udalo a moja Ilutka ma suchy kaszel i jest dzis z babcia w domku... mi natomiast zimno w moim "biurze" wiec spadam gdzies sie ogrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka to piszesz się ze mną na kulig :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka prawdopodobnie w sobote do niedzieli. Jedziemy beż dzieci bo wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzebr idę jutro na 10 będę tam koło 45 min wiec po 11 bedę w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka Patyś śpi do 12 więc jak coś to będziemy później dam ci jeszcze znać o której. T zabrał samochód i nie wiem o której wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie laski wybieracie? Rajka to dzis fiko? ale ten na handlowej? i o kotrej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Ilutka nie dosc, ze kaszle to wczoraj miala jeszcze goraczke :( poza tym nic ciekawego u nas nie slychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka na śmierć zapomniałam, że dzisiaj mam aerobik na 16 :( Cholercia chyba dzisiaj nie ma szans :( Ustawimy się innego dnia. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u nas koniec kataru, ale u malej ja jeszcze troszke zaflukana :) Ogolnie ok zalezy jak lezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jaka tutaj cisza. Ja skończyłam brać antybiotyk, ale czy jestem zdrowa to nie wiem, coś mnie gardło pobolewa. Wzięłam się za siebie zewnętrznie (zakupy,kosmetyczka, fryzjer itp.) i wewnętrznie (zostawiłam synka żeby mąż sam go wykąpał i położył spać, bo zawsze ja go kładę, a kapiemy razem, 2 razy moja mama kładła Szymka, bo byliśmy na weselu). Także pracuję nad sobą :) Szymcio coś dziś lekko zakatarzony. Chętnie wybiorę się z Wami i Waszymi dziećmi do Fikolandu itp. ale chyba jak już ten zakatarzony sezon sie skończy. Ps.Mamy już nianię, ale widziałam sie z nia tylko raz. Zobaczymy czy szymek się do nie przekona. W marcu akcja-przyzwyczajanie. Aniluap - Twoja córeczka szybko przyzwyczaiła się do opiekunki? Nie płacze jak wychodzisz do pracy? Ile godz.dziennie jest z nianią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka dzi ęki za spotkanko :) Było zajefajnie :) Patysia nie poznawałam. Kobieto ty masz coś w sobie, że dzieci tak cię lubią :) Buziaczki dla Maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my się wyprowadzamy !!! Jupi ja jej !!! Oczywiście jest też druga strona medalu, bo do teściów, ale co tam, ważne, że wyniesiemy się z tego zakichanego miejsca!!! Musiałam się pochwalić :D Tylko niani mi szkoda, bo to co od nas dostawała to jej jedyne źródło dochodów poza alimentami ;/ czuję się lekko jak wredna sucz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×