Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mily44lodz

kochanki szukam

Polecane posty

Gość dlaczego szukasz tutaj ?
inteligentna osobą -boooszzzeeee :D(dawno mi tak nikt nie powiedział/napisał)Ty sie nie nadajesz na to forum :)Zrobi z Ciebie trola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
pa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
Trol ,----co za określenie , Mnie to nie dotyczy , jeżeli określenie Ciebie inteligentną osobą wywołało złe emocje , to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
nic takiego nie wywołało :) po prostu to było miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
Jak dłużej tu posiedzisz poznasz wiecej takich określeń :) Erotyczny kafe -to jest niezła szambo ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
nie złe*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
uff , naprawdę jesteś dowcipna i inteligentna , Twoje wypowiedzi jasno tego dowodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
:) Dzięki ,a Ty jak nick wskazuje ,jestes miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
Przeczytałem o tym forum w newsweek dlatego tu jestem , nie ukrywam mały "szok" ,ale chyba znajde cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
staram się być uprzejmy ot i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
Ja weszłam tu bo usłyszałam reklame w radiu,i ugrzęzłam ;)Wsiąkłam w to forum ,ale nowym może być ciężko sie zaklimatyzować bo tu prawie każdy kręci swoja beke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
ale klikanie bez ładu i o niczym , to chyba nie Twoje aspiracje? dla mnie to beznadzieja i glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
Lubie rozmowy o wszystkim i o niczym :)Przeważnie siedzą tu jak się nudzę w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
Jasne , ja nie oceniam Ciebie tylko zakres tych banalnych czasem wulgarnych wpisów, ale może jest to jakiś sposób odreagowania? trochę za dużo jak na pierwszy raz ! Ale podkreślam klikanie z Tobą to przyjemność ! wyrazy szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
Nie rozumiem kobiet: przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy... a nie można ich bzyknąć, ... bo je, k**wa, głowa boli! :) Ja własnie tutaj chcę zapomniec ,zapomnieć ,że pada deszcz..że czasem mi smutno i żle (jest tu duzo osób ,na które można liczyć i które pocieszą kiedy łapie sie dołki :) )że jak tylko zamkne to okno to wracam do szarej rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
Oczywiście masz rację odreagowujesz ,stajesz sie kimś innym pozwalasz sobie na określenia o wypowiadanie których nikt by Ciebie nie posądził. anonimowość jest wspaniała lecz złudna. i tak na końcu jestTwój realny świat. A poklikać z kimś kto cię wesprze w trudnych chwilach jest cudownie. ja nie znam nikogo takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
"anonimowość jest wspaniała lecz złudna" To prawda... Będąc czesto na forum poznajemy (a moze nam sie tylko wydaje )inną twarz naszego rozmówcy ,pisząc inną mam na mysli tak jak by prawdziwą ,że piszemy z kimś kto ma uczucia ,że możemy z nim porozmawiać,zwierzyć sie ...ale czy to nie jest tez złudne ?Tak naprawdę nie weimy kto siedzi po drugiej stronie i co nim kieruje ,że pisze np.ze mną.Chyba jestem nie ufna w stosunku do forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
milego dnia ,uciekam już :)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
W necie trudno mówić o zaufaniu do kogoś, ocena jest też tylko na podstawie wpisów nie wiemy z kim klikamy czy to on czy ona itd. Ale nie chyba w tym rzecz, anonimowość jest po to ,żebyśmy sami stworzyli obraz osoby z którą chcielibyśmy rozmawiać .Jeśli ja klikam teraz z Tobą ,wyobrażam sobie fajną, inteligentną "kobitkę" wysoką ładną brunetkę np. "do tańca i do różańca" Ale czy taka jesteś nie wiem i mało mnie to teraz obchodzi.Dla mnie liczy się to ,że miło spędziłem klikając dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szukasz tutaj ?
:) Było mi bardzo miło :) Moze jeszcze sie kiedyś tu spotkamy ,może pod innymi nickami ... Dzieki :)Dzieki za mile spedzone dwie godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
Tak poklikałbym z Tobą , ale oboje zdajemy sobie sprawę ,że nie trafimy na siebie na żadnym forum , bo niby jak? Pozdrawiam ,----jednak fajna "kobitka" jesteś Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaosóbka.
Jaki miły pan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubieŻelki
szukaj,naiwniaku dalej, ktora ci da duppy za darmo, co yt jestes jakis gwiazdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
Czy to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaosóbka.
Dziwne, ze miły? Jak dla mnie nie.. Miło poczytac kulturalnego człowieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
dziękuję !! pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaosóbka.
Wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniitaaa
aha kochanki sory ze spytam ,takie pytanie jestes zajęty czy wolny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
czyli jednak moja poprzednia rozmówczyni myliła sie ,że na tym forum trudno poklikać z kimś inteligentnym. jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily44lodz
to już nie aktualne . Jestem wolny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×