Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gula......

mama 35 lat

Polecane posty

co do smaków, to u mnie bywało różnie,ogólnie jednak nie miałam jakiśtam zachcianek,nie zauważyłam też zmiany smaków, jedno co to we wszystkich ciążach odrzucało mnie od kawy i jeszcze zanim zrobiłam sobie test już wiedziałam że jestem w ciąży, tak jak kocham pić kawkę, tak w ciąży nie mogłam. Co do wróżby z obrączką to podchodzę do tego sceptycznie, chociaż przyznaję że zawsze pokazuje mi stan faktyczny jeżeli chodzi o liczbę i płeć dzieci, więc może coś w tym jest:P , a tygula wróżyłaś sobie z obrączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
asieńka 35 Przepraszam że odpisuje po czasie ale dziele laptopa z starszą córką . Robiłam ale raz poroniłam i to chyba źle wychodzi.Czekam z niecierpliwością na usg w 22 tyg.ciąży i może wtedy się dowiem płeć ale myślę że to dziewczynka bo już mam dwie ale przyznaje że jakby okazało się że to synulek byłabym w siódmym niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Witam ENI 35 jak fajnie że dołączyłaś do naszego grona:)U mnie ok cały czas czekam na jakieś ruchy maluszka ale cisza .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
ENI 35 i jak tam wizyta u lekarza wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK . WSZYSTKO FAJNIE. nOWE 4 FOTKI MALUSZKA. SERDUCHO MU BIJE 169/MIN, SZYBCIUTKO, ALE DOBRZE. I BARDZO SZYBKO SIE ROZWIJA LEKARZ MI POWIEDZIAŁ. mam juz termin na badania prenatalne na 26.10 koszt 200 zł wraz z płytka, więc juz sie nie moge doczekac ale też mam nadzieje ze badanie bedzie z wynikiem prawidłowym. POZA TYM ZACZĄŁ MI SIE 11 TYDZ. i brzuszek troche mi sie zaokraglił, ale waga spoko narazie jeszcze znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
ENI35 to super że wszystko dobrze. Przepraszam że spytam ale jeśli masz już 35 lat to badania prenatalne możesz w szpitalu zrobić za darmo.Ja dopiero idę 20.10 do lekarza może powie mi co za mały człowieczek tam siedzi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , ale nie wydadzą mi płytki z nagraniem całego przebiegu badania. A skierowanie pewnie mi nie da prowadzący bo to u niego w klinice sie robi i kasa mu ucieknie. hmmmmmmmmmm, zapytam. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Cześć ENI35 i jak załatwiłaś sobie te badania na NFZ ? Musimy trochę topik rozruszać żeby więcej mam się przyłączyło :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Witam Mam pytanie bo już zapomniałam jak byłam w poprzednich ciążach czy to prawda że niewolno nosić szalika wokół szyi jak się jest w ciąży . Pytam bo dziś zaczepiła mnie koleżanka i kazała natychmiast zdjąć szalik bo dziecko będzie owinięte pępowiną czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×