Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amanderra

Gdzie spedziliscie wakacje, czy urlopy ?

Polecane posty

Gość GoscCroatia
Czesc. Ciesze sie z kochacie moja ojczyzne..a ja lubie nagie opalanie, plywanie oraz milo spedzać czas na plazy.. Jesli sie ktos wybiera w moje okolicy to wam z checia pokaze ciekawe miesca.Wypijemy piwko moze być karlovacko. Mieszkam w Chorwacji w miescie ZADAR. Jestem przystojny chorwat mowiacy po polsku, 30 lat. Lubie pisać po polsku lepie mi wychodzi niz mowić... lubie tez piekne polki Moj gg. 24236464 jak chcesz odezwij sie..Pozdrawiam i zapraszam na wakacje bo tu slonca nie brakuje! Jeszcze tu nie bylas , nie byli scie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie wybierzemy się na krótkie wakacje na Bornholm, dosłownie na weekend, resztę urlopu spędzimy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzukrzrerzur
W tym roku Indie ;) A tak serio to niestety będzie egipt, też fajnie, ale na indie zabraknie kasy. Chcieliśmy z żoną dzieciaki wysłać oddzielnie na kolonie, bo w ciągu roku trochę się zdarzyło i chcemy odbudować relacje. W sumie dzieci wyjeżdżają 5 lipca do Złotych piasków z biura travel solutions www.poland.as Znajomi polecali nam zrobienie tam rezerwacji. Faktycznie wybór obozów ogromny. Sami wylatujemy 6 lipca i będziemy też dzień przed dziećmi. W sumie biuro wybraliśmy pod termin. Boję się trochę tego egiptu, że przereklamowany, chociaż z ostatnimi rozróbkami może być śmiesznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecjuszkakuracjuszka
ja w tamtym roku bylam z rodzinką w Gellina Village na Korfu i to był najlepszy wybór. dzieciaki miały atrakcje animacje my troche spokoju i romantyczne wieczorki na pół-dzikich plażach. naprawde warto, bo hotel pierwsza klasa, super jedzenie i człowiek traktowany z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytt
A ja w tym roku zamierzam wybrać się do Głęboczka na Pojezierzu Brodnickim. Tam można odpocząć i oderwać się od codzienności. Moim zdaniem jest to również idealne miejsce na zapomnienie o stresach, chociażby dlatego że miejsce położone jest wśród malowniczych krajobrazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie wybierzcie sie do Wisły! Polecam Ośrodek Orion. Świetne miejsce, zaciszne w pięknym miejscu. Bardzo dobre jedzenie, także wegetariańskie. Ostatnio tam byłam z moim chłopakiem i nie żałujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entiteaj
A jak spędzaliście wakacje w tym roku? W Polsce czy za granicą? Ja jeszcze w tym roku planuję z Almaturem wyjazd na wycieczkę Słowenia-Chorwacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------Mimi
Singapur i Australia. Ale i tak planuje sporo zwiedzania Polski i Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na
Ibizie-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy w czerwcu na Teneryfie. Bylo bardzo fajnie-tylko za krotko :)Gdybym byla tam 2 tyg podzielilabym tydz taw i tydzien Gran Canaria. Teraz jestem z mezem w Zeeland Holandia nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz..........
W tym roku byla Chorwacja, a dokladnie poludniowa Dalmacja. Pieknie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.o.
Hiszpania - costa del sol, zakopane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart__kowa
Na święta byliśmy u rodzinki na wsi - piękne polskie białe święta;P:D BN bez śniegu za to Wielkanoc z atrakcjami:) w weekend majowy wybieramy się do Madrytu:) a na wakacje jeszcze planów nie ma:) szukam, czytam, podpytuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkazdzieckiemipsem
Uwielbiam nasze polskie morze. Wakacje 2012 spędziłam w Sarbinowie. Miejscowość idealna dla rodziny. Wejdź i zobacz sama tanie noclegi i wczasy http://www.przymorzu.pl/sarbinowo Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina28_1b
Ostatnio wybraliśmy się rodziną do pensjonatu położonego blisko polskiej granicy w Czechach. Wyjazd był tak udany, że muszę się z Wami tym podzielić. Świetne miejsce do wypoczynku całą rodziną, wraz z maluchami, dla których tuż obok ogrodu przygotowano dla nich "plac zabaw" z trampoliną, zjeżdżalnią, huśtawkami, itp. Zachwycili nas przede wszystkim gospodarze: bardzo mili, uprzejmi i przyjacielscy. Świetna gościna i niesamowite jedzenie - w końcu odskocznia od codziennych domowych obiadów i możliwość skosztowania specjałów czeskiego szefa kuchni :) Gospodarz - Karol świetnie gotuje, przygotowanie niektórych potraw trwa nawet kilka tygodni ! Bywają goście, którzy specjalnie zapowiadają swój przyjazd 3-4 tygodnie wcześniej by Karol zdążył przygotować na ich przyjazd swoje specjały. Pensjonat składa się z 3 budynków o różnym, ale zbliżonym standardzie. Może nie ma tam super luksusów, ale nie jedziemy tam po to by obcować z 40 calowym telewizorem, ale żeby odpocząć od zgiełku. Sedmikraska - tak zwie się to niepozorne i magiczne dla nas miejsce. W okół mnóstwo terenów do spacerów, niewielkie stoki z wyciągami dla narciarzy i snowboardzisów amatorów, a przy samym pensjonacie prawdziwy, górski strumyk! Gospodarze sami mają wychowanka w wieku wczesnej podstawówki, więc jeżeli przyjedziesz z dzieckiem to na pewno nie będzie się nudzić :) Warty uwagi jest fakt, że znają kilka języków w tym polski i to całkiem nieźle! :) Osobiście byliśmy tam kilka dni. Pensjonat okazał się fajnym miejscem do odpoczynku i pozwolił nam zwiedzić sporo okolicznych atrakcji. Gospodarz sam zaproponował nam wspólny wyjazd do Babilonu oraz jaskiń w których płynęliśmy łódkami! Jeden dzień przeznaczyliśmy na zwiedzanie Pragi i polecam zostać tam od rana do wieczora. Po zachodzie słońca to miasto nabiera nowych barw :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany noclegami to znajdziecie ich pod adresem www.sedmikraska.pl - Polecam! :) A, bym zapomniała! Wszystkim, którzy tam zagoszczą polecam również zwiedzanie Aquaparku Babilon, rewelacyjna sprawa :) http://www.centrumbabylon.cz/pl/zabawa/aquapark/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrao
Dla mnie niesamowitym miejscem było ostatnio Carevo w Bułgarii. BYliśmy tam większą grupa z SKT. Piękne plaże, cieplutka woda, mnóstwo klubów do zabawy. Zyc nie umierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście urlop jeszcze przede mną. Planuje wyjazd do Turcji. Ale zastanawiam się czy wykupienie wycieczki w biurze podróży to opcja bezpieczna. Ostatnio bardzo popularne stały się wycieczki na własną rękę. Ciekawą ofertę znalazłam ostatnio na www.WakacyjnyPirat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaZZ
My patriotycznie, żadna Turcja ani Chorwacja :) W tym roku byłam z rodziną w Termach Uniejów. Dzieciaki wypluskały się na całe życie :) Spędziliśmy tam calutki tydzień. Oglądaliśmy też pobliskie zabytki np. Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich i Kasztel Rycerski. Dzieci trochę marudziły, bo wolały siedzieć całymi dniami w basenie, ale jakoś udało się je wyciągnąć. Nie samym basenem człowiek żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chorwacja - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądralińska2 Dlaczego nikt tutaj nie spędza czasów w Polsce, mogą być równie ciekawe. Wystarczy wybrać fajne miejsce i można równie fajnie odpocząć. Ostatnio spotkałam się ze stronąwww.byway.pl i fajne propozycje wyjazdów po Polsce mieli, może warto rozważyć czasami. Ano dlatego , że ceny kosmiczne , pogoda albo się uda , albo nie . Ja dziękuje , wolę jechać za mniejsze pieniądze na pewną pogoda , a i wrażenia nie do opisania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Jednego porządnego urlopu nie miałam ale wypady weekendowe praktycznie co tydzień. Różne miejsca w Polsce, raz dalej raz bliżej w zależności od czasu i samochodu jaki wypożyczaliśmy w Panku:) no i za ile;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghena
U nas tak wyszło, ze jeszcze jesteśmy przed urlopem, ale zamierzamy na początku października do Grecji lecieć z Grecosem. Byliśmy tam w zeszłym roku i chętnie tam wracamy bo wakacje były niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie wróciłam z Dominikany i musze przyznać, że gdyby nie porady znalezione wcześniej na http://netformator.pl/publicystyka/rozne/ekspert-radzi/2381-porady-dla-osob-wybierajcych-si-na-wakacje-w-punta-cana-na-dominikanie to w wielu sytuacjach czułabym się nieswojo. Uważam jednak, że waakcje na Punta Cana to istny raj na ziemi, niezapomniane waakcje i mam nadzieję jeszcze tam wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×