Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basia.wroc

tabletki harmonet

Polecane posty

Gość gość
ja brałam harmonet 3 msc i napewno było lepiej niż przy jasmin, po jasmin lekko przytyłam, głowa mnie non stop bolała, teraz powróciłam do harmonetu mam nadzieję że powróci błogi stan z przed yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Harmonet 12 lat i nie odważyłabym się zmienić na coś innego, bo po prostu nie mam żadnych skutków ubocznych. Odstawiałam 2 x na ciąże, które szybciutko się udawały ;-) I 2 x na półroczne wyjazdy męża. Także każde piguły mają swoich odbiorców - ja Ci nie leżą, to próbuj czegoś innego , aż do skutku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę harmonet od 2 lat. Żadnych skutkow ubocznych :) przez chwile brałam logest co bardzi przykro wspominam,przestałam po kilku tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta863
Harmonet inaczej zwane Femodette faktycznie są to jedne z najbardziej skutecznych tabletek antykoncepcyjnych, więcej informacji o nich a także jak je zakupić znajdziecie na stronie sklepu antykoncepcja - http://antykoncepcja.sklep.pl/femodette/ w momencie zakupy odbywa się konsultacja online zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KZd
Przyjmuję Harmonet od 7 lat. Na początku faktycznie odczuwałam zmiany nastrojów (pamiętajmy jednak, że dla naszego organizmu jest to "coś" nowego). Potem było już coraz lepiej - żadnych skutków ubocznych, zaś te, o których mówią niektóre przedmówczynie nie do końca muszą wynikać z zażywania tabletek (zwłaszcza, jeśli przyjmują je przez wiele lat, a nagle zaczęły odczuwać skutki uboczne). Nasze organizmy bowiem są niezwykle różne i podatne na wiele innych czynników a nasze samopoczucie (też waga i libido) zależne są prowadzonego przez nas trybu życia (później zwyczajnie winę "przerzucamy" na tabletki antykoncepcyjne - był okres, kiedy i ja tak czyniłam) :) Nie chcę jednak wypowiadać się w imieniu wszystkich (bo i w paru przypadkach zapewne Panie mają rację), zwłaszcza, że specjalistką nie jestem (swoją wypowiedź opieram wyłącznie na swoich doświadczeniach). Tabletek na pewno nie zmienię, są skuteczne (w moim przypadku w 100 %) a zatem cel został osiągnięty! :) Są to jedyne tabletki które zażywałam i nawet bałabym zaryzykować z innymi. Jednym słowem - szczerze polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
harmonet - sprzedam ! pittram@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi246
Dzisiaj wzięłam 16 tabletkę i chyba mogę już coś napisać :) Otóż tak. Skutki uboczne są tylko dwa, przy czym jeden dla części osób może okazać się zaletą. Pierwszy to taki, że mam plamienie - najmocniejsze było po 7 tabletce, teraz już się zmniejsza. A drugi - brak apetytu. Przy mojej niedowadze to dramat, ale komuś taki efekt może by się spodobał ;) Jeśli chodzi o libido, to raczej bez zmian - raczej, bo czasami mam wrażenie, że jest nawet lepiej :P Szczerze mówiąc, to strasznie bałam brać się tabletki z uwagi na to, że mam migreny z aurą, które są przeciwwskazaniem i podobno mogą prowadzić do udaru. Niestety nie miałam wyboru, gdybym nie brała tabletek to odnawiałyby mi się torbiele na jajnikach (jestem już po 1 operacji). Jeśli chodzi o bóle głowy to wcale się nie nasiliły i migrenę miałam tylko raz i to słabą. Tak więc widzicie, efekty u każdej z nas są inne. Część osób cierpi, część jest zadowolona. Po prostu trzeba wypróbować. Mi jak do tej pory jakoś bardzo nie zaszkodził i mam nadzieję, że już tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore harmonet od kilku miesiecy i wszystko jest ok :) co prawda dzialanie nie jest na poczatku fajnie, ale potem sie ogarnelo. W aptece w warszawie polecili mi to jaka dobra antykoncepcje i w sumie nic mi nie szkodzi. mam taka wersje: http://aptekagold.pl/harmonet-tabl-x-21.html a czy sa inne ? bo np. jest yasminelle i yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktoś się zastanawiał nad tym, że harmonet jak i inne tabletki antykoncepcyjne szkodzą nie tylko powodując zakrzepicę co może doprowadzić do śmierci, ale poza tym sprawiają, że narządy rodne kobiety stają się cmentarzyskiem zapłodnionych, ale nie mogących się rozwinąć ludzkich zarodków. Gdyż zagęszczają śluz, który nie pozwala na dalszy proces w wyniku czego obumiera co prawda fizycznie jeszcze nie rozinięty, ale człowiek, który został poczęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Brałam harmobet mając 19 lat, brałam 6 lat czyli do 2014 roku, nie przytyłam prawda, że spada apetyt. Ale zauważyłam, że byłam nerwowa. I miałam lekkie bóle głowy myślałam, że to przez stres na studiach. Odstawilam je, tak po prosty lepiej się czułam i po roku przerwy planowałam ciąże... Udało się w 2 miesiące 2016 roku. Wróciłam do antykoncepcji w 2017 roku i nie służą mi strasznie... Miałam migreny z wymiotami nie do zniesienia. Teraz w 2018 roku dostałam Qlaira i czytam ulotkę i aż się boję jakie są skutki =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam harmonet przez 8 lat. Znikł trądzik, który miałam. Przytyłam ale raczej to woda w organizmie i opuchnięcie. Zmniejszyło mi się po jakimś czasie libido i to jest problem. Mam żylaki od 15 roku życia ,ale nie zauważyłam żeby coś niedobrego się działo w tym temacie. Piersi mi znacząco urosły z rozmiaru małe B do prawie D. Teraz nie biorę od 3 lat ,ale nie z winy tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×