Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anka87678

fajne sklepy internetowe z ubraniami jakie znacie?

Polecane posty

Zapraszam do polubienia profilu oryginalnego sklepu w Gdyni https://www.facebook.com/polskikonkret/ Jest to sklep streetwearowy, z naprawdę ciekawym asortymentem. Póki co nie ma jeszcze strony internetowej, ale sporo zdjęć jest na profilu, a jeżeli czegoś się szuka to można zapytać i wszystko się otrzyma w formie zdjęć. Może komuś uda się coś wyhaczyć, a jeżeli nie to można poczekać na stronę internetową, która pojawi się w niedługim czasie, a i informacja na profilu się pojawi ;) Zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym i godnym zaufania sklepem jest również strona Filo.Sklep.pl gdzie często zamawiam odzież,jak do tej pory jeszcze się na nich nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NUNU! :) Bardzo fajne sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weekendowa promocja! Przesyłka gratis! Przy zakupie minimum dwóch produktów przesyłkę dorzucamy gratis! :) Promocja ważna tylko do 03.04 do godziny 23.00! :) Bądź z nami na www.szafraj.pl i nie przegap okazji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla67
Ja kupuje ubrania www.styliamoda.pl świetna jakość ubrań i szybka przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona454
Mi się podobają najbardziej sklepy, tj. styliamoda.pl. Bo masz na nich od razu do kupienia ubrania w każdej kategorii, a także niezbędne dodatki dopasowane do kolekcji odzieży. Ostatnio u nich wzięłam zegarek, który jest jednocześnie bransoletką. Lekko ponad 50 złotych mnie przyjemność kosztowała :) Przyznam, że trzymam się tego sklepu od dobrych kilkunastu miesięcy, bo nigdzie tańszych tunik, do tego wyszczuplających nie znalazłam. Dużo ekonomicznych żakietów też mają, bez wad w projektowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrania, ale nie tylko ostatnio kupuję na arena.pl. Wygodnie:) a do tego program punktowy i ogólnie fajne miejsce na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://ootdstore.pl/sklep/ mają na prawdę tanio. Ubrania nowe i używane znanych marek a do tego darmowa wysyłka już od 50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, odkryłam nowy sklep odzieżowy Cipo&Baxx: CIPO & BAXX Denim Brand, Modo Domy Mody Łopuszańska 22 A54 02-220 Warszawa https://cbj-wawa.pl/ Darmowa dostawa od 300zł, rabat na pierwsze zakupy 5%, a na kolejne 10%. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellia
fajne jest fly or die - ładne ubrania, oryginalne, i dobrej jakości. kupiłam tam pare bluzeczek i się doskonale spisują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl A jak się zadzwoni to i rabacik można utargować. Zaopatrzysz się tutaj w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie tu Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferują zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Modele Rc. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammio
Fly or die - potwierdzam, ładne ubrania, dobrej jakosci co jest istotne bardzo! i szczerze mówiąc bardzo mi odpowiada tak rozsądne wydawanie pieniążków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMilia03
Dodatki też są ważne moim zdanie, ja fajną torebke kupiłam sobie ostatnio na torbytorebki24.pl zerknij sobie bo maja naprawde duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość may242
A Nunu, znacie? Super buty znalazłam i myślę czy zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygodne są, tylko wiadomo, rozchodzić trzeba, ale super wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie facebooka to polecam nowo powstały sklep, niestety na razie funkcjonuje tylko na fejsie, ale kto wie ? smiech.gif Kupiłam już tam kilka ciuszków i jestem zadowolona, także polecam usmiech.gif Link : https://www.facebook.com/DiamondCrystalsklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla310
Mój najbardziej ulubiony to https://emanzana.pl/, mogę kupić ubranie i od razu dopasować sobie torebkę. Ceny mają w granicach rozsądku, a rzeczy niepowtarzalne i raczej trudno znaleźć coś takiego w tych naszych sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judy23
Mogę polecić z czystym sumieniem sklep z ubrankami dla dzieci Piccolino http://www.piccolino-sklep.pl Ubranka głównie dla małych dzieci, dużo przecenionych produktów, świetna obsługa i ekspresowa wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym sklepem internetowym gdzie często kupuje odzież jest GoSale.me mają ciekawą kolekcję sukienek na lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedź thecovershop.pl. Będziesz zaskoczona niewysoką ceną i świetnym stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy poprzez "ubrania" rozumiesz też buty, ale jeśli tak, to mogę Ci polecić sklep, o którym też wspomniałam w innym temacie, bo po prostu mam o nim dobrą opinie. www.waszebuty.pl. Kupiłam tam już szpilki naprawdę tanio i teraz rozglądam się za czymś na lato. Nie było najmniejszych problemów z transakcją, wszystko przyszło na czas. Więc polecam się rozejrzeć :) Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×