Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anka87678

fajne sklepy internetowe z ubraniami jakie znacie?

Polecane posty

Gość pelinda
http://www.megakoszulki.pl/ - koszulki z nadrukiem są tutaj w bardzo korzystnej cenie. Sama zamawiałam w sklepie juz wiele razy, za każdym razem byłam zadowolona z jakości zamówionych ubrań. W sklepach internetowych kupowałam juz wiele razy bo jest to dla mnie wygodniejsze ale w tym jakość w porównaniu do ceny jest naprawdę dobra. Zdecydowanie lepsza niż u większości sprzedawców na allegro sprzedających ubrania produkcji chińskiej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię chodzić po sklepach, także Internet jest dla mnie wybawieniem. Zakupy w ten sposób robię już od wielu lat. Ale znudziły mi się zwykłe sieciówki. Denerwowało mnie to, że co druga kobieta na ulicy jest ubrana tak samo jak ja. W końcu natrafiłam na sklep http://www.metafora.net.pl/. Kupiłam tam wiele modnych sukienek. Mój ostatni nabytek to sukienka letnia z lnu. Jest przepiękna! Dodatkowym plusem jest naprawdę świetna jakość ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić eleganckie i wysokiej jakości obuwie ze strony Alfasan.pl mają bardzo szeroki wybór i szybką przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynaa
Jeśli szukacie naprawdę fajnych i dobrych ubrań to trzeba zobaczyć kolekcję https://emanzana.pl/, oni znają się na modzie jak nikt inny, a w dodatku mają też wspaniałe torebki noszone nawet przez celebrytki i blogerki i to całkiem tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znamy jeden fajny i od razu się polecimy wszystkim, którzy szukają fajnej mody za rozsądne pieniądze (!). A znajdziecie u nas i sportowe bluzy, dresy, eleganckie koszule czy marynarki - jednym słowem wszystko czego potrzebuje współczesny facet. ---> www.j.mp/Ombre__PL Zbliża się rok szkolny? Zapraszamy po dresy na wf, Nadchodzi wesele? Koszule i marynarki idealnie wpiszą się w uroczystość. Brakuje kolorowych T-shirtów? Doskonale! U nas znajdziesz masę ciekawych propozycji. Warto do nas zaglądać, warto nas znać, a w razie pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde trapiące Was pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sieciowkach jest drogo... i rabaty takie troche bez szału wedlug mnie. ostatnio zamowilam kilka ubran na denley.pl i sie przekonalam do tego sklepu. widze, ze nie przeplacilam, a ubrania- pierwsza klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markia214
Polecam http://odkupuj.pl bo to nie tylko sklep ale portal gdzie naprawdę możemy tanio kupić i coś swojego sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chciałybyście sobie kupić jakieś markowe ciuchy za naprawdę niską cenę, to polecam wam odwiedzić jakieś stronki np. na facebooku, gdzie dziewczyny chodzą po second handach i wyszukują najfajniejsze rzeczy, żeby potem je sprzedać. Ostatnio właśnie powstała nowa stronka "Second hand store" i strasznie fajne te rzeczy są! Czekam na więcej;)) Tutaj link https://www.facebook.com/Second-Hand-Store-1124713777551914/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek2147
Ja polecam sklep internetowy www.deizis.pl. Trafiłam na bluzkę z tego sklepu na portalach aukcyjnych i tak znalazłam ten fajny sklepik. Jest chyba niedawno otworzony, ale polecam jak najbardziej. Ubrania są bardzo ładne i bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam sklep internetowy www.lavaii.pl, ale z dodatkami dla kobiet. Bardzo lubię u nich zamawiać, szybka wysyłka, wysoka jakość i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinna33
Ostatnimi czasy szukałam ciekawego sklepu internetowego z dobrymi ubraniami. Znajoma mi poleciła bardzo ciekawy sklep jakim jest http://www.brytyjka.pl niesamowitej jakości ubrania, nowe trendy modowe, markowe torebki, plecaki, ogólnie galanteria prosto z UK bardzo wysokiej jakości, sami zobaczcie ich ofertę i się przekonajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DresModo
Jesli szukacie oryginalnych rozwiązań modowych to zapraszamy do naszego butiku www.dawanda.com/shop/DresModo szyjemy sukienki i wiele innych z dzianin najwyższej jakości. Nasze produkty są w 100% Polskie i nie psują się po kilku praniach jak większość innych projektów wykonanych z tanich chińskich zamiennikow. Odwiedz nas na facebooku: DresModo - odzież dla kobiet, Instagram: @dresmodo_pl lub jak w wyżej podanym linku na dawandzie :-) Zapraszamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie butik www.havana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenass
Co do marki Moje Zakupy -http://mojezakupy.net, to powiem, że sama regulaminu nie doczytałam i jak sukienka od Zimmermanna nie dochodziła to zadzwoniłam do sklepu i mnie do regulaminu odesłali. Faktycznie jest tam info, że wysyłka zajmuje 2-3 tygodnie. No to sobie poczekam, ale powiem szczerze, że jeśli mam tak mało płacić za tę markę, to mogę poczekać nawet i 4 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduszka
Dziewczyny ja Wam polecam www.mosquito.pl , świetne ubrania za rozsądne pieniążki, dodatkowo co chwila mają jakieś rabaty i darmowe przesyłki :) A co do przesyłki to idzie w ekspresowym tempie za co bardzo ich cenie bo niestety zdarza mi się czasem czekać bardzo długo na ubrania, gdy zamawiam na innych stronach:/ Wszystko jest dopracowane i wykonane z bardzo dobrych materiałów i z tego co widziałam to właśnie dodają nową fantastyczną jesienną kolekcję *.* Zamawiam u nich bardzo często i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×