Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anka87678

fajne sklepy internetowe z ubraniami jakie znacie?

Polecane posty

Gość oia
Ja mogę szczerze polecić fajny sklepik yups.pl, kupiłam tam spódnicę maxi, spodnie alladynki, koszulki, strój i zapłaciłam... coś ponad 100 zł. Normalnie SZOK. Dodatkowo mają mega fajne te ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracerka
Fajnym sklepem z ubraniami jest Bonprix. Tutaj macie kody rabatowe dzięki którym zyskacie darmową wysyłkę albo obniżycie sobie nimi ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuuuuuuuuu
bardzo tanie rzeczy są na dhgate.com to takie chińskie allegro. Tylko trzeba płacić w dolarach, ale ja wymieniam sobie walutę w kantorze internetowym (np. kantormania.pl) i robię przelew z konta walutowego, także nie stanowi to problemu, a ciuchy są naprawde za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam sklep Danvera.pl sama osobiście robię tam zakupy i jestem naprawdę zadowolona szyja mi na wymiar cena niska fasony sukienek modne czego chcieć więcej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mój ulubiony sklep z sukienkami danvera.pl duży wybór, świetna jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję robić zakupy w sklepie danvera i muszę przyznać że jest to sklep godny uwagi :) Spory wybór sukienek w bardzo przystępnych cenach :) Sukienki szyte pod indywidualne zamówienie klienta szybki czas realizacji :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie sukienek to zdecydowanie godny uwagi sklep to danvera...Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam bardzo fajny, choć nie internetowy sklep Shark w Poznaniu. Mają eleganckie ubrania, także dla puszystych. Szyją w Polsce, dlatego ubrania są o wiele lepszej jakości, niż te dostępne w sieciówkach. Warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaaa88887
Ja polecam ciuchy z decobaazaru oraz nieco bardziej oryginalne i nietypowe ze strony www.badvintage.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie co oszukiwac, nie da sie kupic nowego taniego ubranka za pare zlotych. Jak wiadomo material i produkcja kosztuje a wiekszosc i tak szyją w chinach. Ja osobiscie kupije tylko polskie ubranka głownie zz pinokio oraz makomy. Wesniej szukalam na allegro ale i tak ciezko cos dobrego gatunkowo trafic - moze nie mialam szczescia.:-) teraz znalazlam sklep www.top-maluszek.pl i tam kupilam kilka ubranek, dla swojej martynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a cos w rozmiarze xl znalazł by sie jakis sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhonorata
Ja tez jestem zdecydowanie za sklepem Sport guru. Już nieraz tam kupowałam i powiem Wam ze jesli chodzi o ceny, przesyłkę i cała rozmiarówke - bo mnie interesowało najbardziej to związane z ciuchami. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwo_na
Lubię śledzić www.annopolis.com.pl - mają dobrej jakości ubrania i od czasu do czasu zdarza mi się coś okazyjnie kupić. Przynajmniej mi się podobają, inne niż w sieciówkach. Raz mi się zdarzyło, że sukienka była za mała ale nie było problemu ze zwrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czilana
serwis modowy lubie domodi.pl bo maja spory wybor, ale nie maja tylko ubran jak cos. dobrze zrobiony i duzo sklepow maja, wiec jak czegos sie konkretnego szuka to sie na bank zalatwi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie taki sklep "goodlookin.pl"? Jeśli znacie, to co sądzicie? Czy ktoś coś tam kupował i jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinaaa
Ja polecam AMSTYL Przede wszystkim ze względu na ceny, bardzo dobrą jakość oraz częstą zmianę asortymentu. Poza tym…warto spierać polskiego producenta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariii222
Jak ktoś ceni sobie eleganckie dodatki typu portfele i torebki skórzane, to polecam Cambelli.pl W tym sklepie zakupiłam sobie portfel Kreninga ostatnio. Ceny są mega dobre. I obsługa profeska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciuchami to oczywiście kto co lubi, ale ja polecam staffbymaff, nenukko, trash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię ten sklep http://ragazzafashion.pl/ fajne rzeczy, dobrej jakości no i co najbardziej cieszy ceny niskie. Głównie ze względu na ceny robię coraz częściej zakupy przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż nie tylko odzież kupuje w militaria.pl, to dobry sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ceny i fajne markowe rzeczy są na ChicOutlet. Czesto u nich kupuję sukienki, które są także na Zalando tylko o 70% taniej :) Mają super ciuchy marki Vila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio33
polecam sklep internetowy http://ancymonki.pl/. Można w nim kupić śliczne bluzeczki dla dziewczynek w wieku 5-7 lat, dobre jakościowo, w miarę tanie i co ciekawe projektowane przez dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wam polecić nowy sklep internetowy z odzieżą - jest tam odzież nowa i używana, ale więcej używanej. Są w fajnych cenach i można dzwonić i pytać - zawsze miła obsługa, szybko wysyłają przesyłkę. Jest od niedawna a ceny są naprawdę bardzo niskie za rzeczy nawet markowe. Zajrzyjcie a same się przekonacie: www.entermoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam polecę www.kiddostate.pl Ubranka dla Dzieci bardzo dobre jakościowo-ceny przystępne, przesyłka niedroga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×