Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1m2m3m4

Zastanawiam się nad rozszerzeniem swojej orientacji.

Polecane posty

Gość 1m2m3m4

Nie jestem już prawiczkiem, ale też sporo mnie kosztowało żeby w końcu to zrobić. Nie jestem zbyt śmiałym chłopakiem. W zasadzie nie podrywam dziewczyn, mimo, że nie mam się czego wstydzić. Miałem kiedyś dziewczynę przez dłuższy czas, ale to była męczarnia. Próbowałem szukać na czatach, portalach randkowych kobiet. Skutki były słabe, ale z ostatnią kobietą straciłem właśnie prawictwo, tylko ten stosunek nie miał przyszłości i przestaliśmy się spotykać. I znowu zostałem sam. Dlatego nieraz sobie myślę czy w razie braku kobiety nie spróbować z facetem. Tzn. wspólne zaspokojanie się i nic więcej. Nie miałoby mieć to charakteru romantycznego czy coś. Tylko znaleźć kogoś i spotykać się. Głupio wymyślam, ale siedząc na czacie i eksperymentując widzę, że faceci są konkretni i w każdej chwili mogą się spotykać, a kobiety jak zwykle oszukują, są w stanie nawet miesiącami podawać się za kogoś kim nie są. Dlatego wymyśliłem sobie, że jeśli nie stać mnie na częste kontakty z kobietami to może spróbowałbym z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×