Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneksde

Chłopak a tatuaż

Polecane posty

Gość aneksde

Witam, zacznę od tego , że od kilku lat tatuuję sobie ciało. Mam kilka tatuaży w różnych partiach ciała i jestem z nich bardzo zadowolona. Podobają mi się i z chęcią zamierzam zrobić następny. Zaznaczę , że nie mam ''za dużo'' tatuaży , mam w sam raz, nie są jakoś za bardzo rzucające sie w oczy. Niedawno poznałam świetnego chłopaka, spotykaliśmy się przez jakiś czas aż w końcu postanowiliśmy zostać razem. Jest nam razem dobrze, świetnie sie dogadujemy, jemu podobają się moje dotychczasowe tatuaże (dodam, że on też ma kilka) lecz gdy mu powiedziałam, że chcę sobie zrobić cos delikatnego kategoryczne mi zabronił. Powiedział (dosłownie) że mi nie pozwala i nie mogę sobie zrobić. O to się właśnie pierwszy raz po kłociliśmy. Uwielbiam go i nie chce go stracić przez takie coś lecz tatuaże i zdobienie w ten sposób swojego ciała mnie cieszy. Oczywiście wizyty w studiu nie odwołałam i w sobote jade na tatuaż. Mam nadzieje, ze spodoba on się mojemu ukochanemu... I teraz kieruję pytanie do was: czy pozwolilibyście swojemu ukochanemu/ukochanej na zrobienie tatuażu ? (szczególnie kieruje swoje pytanie do osób które mają tatuaże bądź miały z nimi styczność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr5678
brzydzą mnie wytatuowane kobiety. Nawet niewielki tatuaż na łydce potrafi odjąć kobiecie 5 na 10 możliwych punktów. U mężczyzn to już czysta patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście tatoo u kobiet mi sie średio podoba . Chyba że jeden jakiś kobiecy,delikatny i subtelny to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście mam jeden tatuaż na karku i na tym koniec. mój mąż też ma tatuaż na plecach i jest ok. ostatnio jednak chciał dorobić sobie tło do tego tatuażu, ale się nie zgodziłam bo uważam, że to co ma- starczy. nie był z mojego zdania zadowolony i powiem Ci, że jak sobie tam coś dorobi to nie będzie tragedii, ale wolałabym, żeby pozostał z tym co już ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneksde
Dodam, ze tatuaż ma się znajdowac w górnej częsci mojego łona. Tzn ma być taki kolorowy motylek. Chcialabym, aby byl on na takie wysokosci, ze jak ubiore stringi, to zeby wystawaly tylko koniuszki skrzydel tego motyla. Wysokosc- zaraz nad wargami sromowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneksde
Ten z linkiem to podszyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis typ
ja mam wizyte w studio na 19tego :)) i jakos mojej dziewczynie to nie przeszkadza, jak ona chce to tez moze sobie robic hmm tylko gdzies musi byc umiar:) bo raczej nie zgodzil bym sie na gwiazdki na twarzy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss bounty
Mój chłopak ma mnóstwo kolczyków: dwa w języku, dwa w wardze, w łuku brwiowym, industrial w uszach, kilka surface na karku, horizontal navel itd... Mnóstwo po prostu. Oprócz tego zrobił sobie tatuaż na ramieniu... I teraz chce sobei zrobić tatuaż na stopie. Też zabroniłam bo mam tego stanowczo dość, fajne jest zdobienie ciała (sama mam tatuaż, kilka kolczykow w uszach i w języku), ale bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneksde jak już masz klilka t w sumie dziwne że nagle tak kategorycznie sie sprzeciwił ale... Może nie chce żebyś miała go tym konkretnym miejscu bo najzwyczajniej może to cię w jego oczach oszpecić. Może on woli cie tam oglądać niezamalowaną. Jest też możliwość że nie chce żeby ci go ktoś tam robił. a istnieje też prawdopodobieństwo że uważa że już dość i nie chce być z pstrokata papuga jest kolosalna różnica między kobietą z tatuażami a pstrokatą papugą. Wielu wielbicieli tatuażu traci umiar może on się boi że ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×