Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martta

PROSTOWNICA PLATFORM FHI HEAT

Polecane posty

remington zawsze miał dobre opinie, myślę, że można brać w ciemno. w medialuxie jest spory wybór ich sprzętu, warto u nich się rozejrzeć, wysyłka ekspres i ceny przyzwoite, jak w media markt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.krr
Na pewno PLatform przereklamowana nie jest. Daje bardzo dobre efekty nawet na moich ciemnych i kręconych włosach. Część dziewczyn porównuje profesjonalne prostownice do np remingtona, a tego prownać się nie da. Wiem, że różnica w cenie jest ogromna, ale także różnica w prostowaniu jest taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malia
Mam do sprzedania. Kupiona w kwietniu tego roku w bardzo dobrym stanie. Cena 350 Kontakt sillenka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elumnisia
Rewelacyjna prostownica :) Polecam każdej wymagającej dziewczynie. Na pewno poradzi sobie z każdymi włosami; ja mam trudne i puszące się i ta marka doskonale daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna K.
Na pewno warto zainwestować w profesjonalny sprzęt. I dodam, że nie jest to Remington :) Sama się o tym przekonałam po zakupie tejże Fhi Platform. O niszczeniu włosów zapomnijcie - no oczywiście nie mówię tu o prostowaniu codziennie na 230 stopni, bo tego żadne włosy nie wytrzymają :) Generalnie po 1 przeciągnięciu mam włosy proste, które sie błyszczą. nie ma efektu puszenia się czy elektryzowania. CAłośc prostowania zabiera mi ok 10minut, co oznacza, że w porównianiu z moim marketowym Philipsem mam codziennie 45 min więcej czasu. A to rano jest bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mybest_lily
Bardzo polecam tenze model prostownicy. Moja fryzjerka sie w niego zaopatrzyla i podczas wizyty w salonie mialam nim prostowane wlosy. Po prostu rewelacja! Wlosy sa tak blyszczace i gladkie jak nigdy wczesniej. Juz zaczynam zbierac na to cudenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam_krk
Ja sluchajac kilku z forumowiczek kupilam sobie Remingtona, bo wydawalo mi sie ze placenie kilku stow za prostownice to przesada. No i urzadzilysmy sobie babski wieczor z kolezankami. Wydalo sie ze gospodyni dostala od meza ta Fhi. Sprobowalam i ... prosze nie czytac juz tych cudownych opinii o marce Remington! Przeciez to sie nie da porownac! Myslalam ze moja daje rade , bo wczesniejszy Braun prostowal tyle co nic. Ale Fhi to po prostu inna bajka! Fakt , piekna to ona nie jest:( ale jakie prostowanie! Mega szybkie, wloski lejace sie i sliskie. Czad. Zwracam honor. No i zaczelo sie zbieranie kaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudunka 98765
Ja tez polecam marke fhi, kupilam ich suszarke i jestem mega zadowolona. Jest bardzo lekka i szybko suszy a wlosy jakby lekko sie blyszczaly - to chyba zasluga jonizacji... Model 1900, taka mam Co do prostownicy to nie wiem, jeszcze jej nie mam, ale jesli jest taka jak suszarka to pewnie warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudy85
Kupilem wczoraj, podobno to jedyny polski reseller tej marki, ma standardowy okres gwarancji, czyli 12 miesiecy. Mozesz znalezc ich takze na allegro. Wtyczka europejska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia_uk
Opinie o Platform sa w UK jak najlepsze, te prostownice naprawde daja rade:) W Polsce widze ze tez juz sa:) mam ten model od 2 lat i nie zamienilabym jej na zadna inna:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala-ma-kota
Mam ja juz 8 miesiecy, wszystko jest ok, prostuje super:) polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whosthatgirl
Ja dostalam na prezent Gwiazdkowy od meza - jest idealna!!! Prostowalam nia wlosy juz 2 razy, bardzo szybkie dzialanie, wlosy sa idealnie proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemeledutki
Popieram post powyzej:) prostownica Fhi Platform jest najlepsza prostownica jaka mialam! Wlosy wreszcie nie zniszczone, szybkie prostowanie, facet zadowolony, ze nie zajmuje tyle czasu lazienki:)))) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do dziewczyn używających prostownicę fhi heat platform. Moje włosy przy prostowaniu oraz po strasznie śmierdzą, tak jakby "spalenizną" włosy prostuje w temp 150stopni, a mimo to ten niemiły zapach nadal mi wciąż towarzyszy. Dodam również że mam popalone końcówki, nie rozdwojone,tylko takie jakby chropowate i szorskie, a zrobilo mi się to po jednym prostowaniu, dodam że włosy prostuje na sucho w temp max 170 stopni i robie to co 3 dni. Czy któraś z was tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micela123
Nie , po fhi tak nie ma, chyba, ze cos z prostownica jest nie tak.moze masz pecha i jest zepsuta? Najlepiej oddaj do reklamacji, bo prostownica fhi do super rzecz, nie powinno tak byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak dlugo się nagrzewa prostownica fhi?? i ma ruchome płytki?? Bo ja mam farouka CHI tą limitowaną wersje niebieską (nie pamiętam ile lat) i właśnie są efekty takie jak tu zachwalacie tą fhi. I moja mama też ma taką jak ja tyle że z dodatkiem nano srebra czy coś (jasno niebieska) ALE pech chciał i się jej 2 dni temu zepsuła:( po paru latach( a moja nie tfu tfu..) Dodam że chi nagrzewa w ciągu 8 sekund. Dlatego mam dylemat czy ta fhi równie szybko się nagrzewa??? i przede wszystkim czy ma ruchome płytki?? bo cena chi jest ok. 100 zł tańsza. Chce kupić mamie jak najszybciej:) Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kupiłam CHI, nie widziałam potrzeby przepłacać skoro efekty są takie same:) Niewiem właściwie czy CHI nie wypada lepiej jak fhi... pod względem ceramiki.. A jeśli chodzi o jonizacje tu jest opis chi: Żelazko CHI Ceramic Classic Flat 1 jako pierwsze na świecie wykorzystuje elementy ceramiczne CHI 44, technologię ujemnych jonów i energii w dalekiej podczerwieni. Dzięki temu wytwarza tzw. „wilgotne ciepło i domyka łuski włosa, przez co zachowuje wilgoć wewnątrz włosa, sprawiając, że włosy stają się zdrowe, niesłychanie błyszczące i zmniejsza efekt elektrostatyczny w włosach. Niezastąpione do prostowania włosów, wyginania i kręcenia loków. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_hotel
Chi bylo dobre kilka lat temu, teraz na topie jest wlasnie ta marka Fhi Heat. Mialam Chi niebieska, nie powiem, byla fajna, ale jak sie zepsula, to kupilam Platform od Fhi. Wg mnie jest lepsza, wlosy sa po niej troche bardziej nablyszczone, prostuje szybciej i efekt prostych wlosow trzyma sie do nastepnego mycia, czyli 2-3 dni. Dla mnie to dluzej niz po Chi, ale to pewnie zalezy tez od wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula7985
Dziewczyny pomóżcie! Używam prostownicy fhi platform od października. Niestety ostatnio spadła mi. Czerwona dioda się świeci prostownica niby nagrzewa, jednak nie plytki.. wgl cieplo nie dochodzi do plytek. Jak je troszke rusze to cos tam są cieplejsze ale to nie to co zawsze. Co robic? Moze wiecie jak to naprawic i co jest źrodlem problemu? Moze miala ktoraś z Was podobną sytuacje ze swoją fhi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaga1991
Ja już zakończyłam przygodę z FHI, po trzech wymianach, bo każda kolejna wcześniej czy później się psuła ( najczęściej rano, kiedy spieszyłam się do pracy). Facet, który tym handluje zawsze jest miły kiedy chcesz kupić, ale jak dzwonisz że się zepsuła to już nie dokońca jest zadowolony. Myślę, że nie warto płacić takiej ceny za chiński produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2025
Witam! ;) Moja przygoda zaczęła się z prostownicą PHI HEAT w 2012 roku, po 2 latach użytkowania nastąpiła poważna awaria. Lampka niebieska świeciła się, ale płytki były ciągle zimne. Miałam stary paragon i odesłałam ją do serwisu, z którego została zakupiona. Okazało się, po 1,5 tygodniowym oczekiwaniu, że prostownica nadaję do wyrzucenia. Poszła płyta główna. Pan u którego początkowo kosztowała 550 zł zaoferował mi bardzo szybko taką samą za 350 zł. Zrezygnowałam. Dziś użytkuję prostownicę CHI G2, którą poleciła mi doświadczona fryzjerka, ma 2 takie w zakładzie, nigdy jej nie zawiodły, użytkuje je już 7 lat i co więcej gwarancja na nie jest dożywotnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Ja mam już wersję tą nowszą, odpukać od 2 lat i nic się nie dzieje złego. Prostownica najlepsza jaką miałam, czas prostowania włosów bardzo się skrócił porównując z poprzednim, marketowym, modelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagda96
No nie jest najtansza, ja jestem studentka i nie mam zbyt wiele kasy, ale kupilam ja na raty w Media Expert bo chcialam miec najlepsza... no i mam :) chyba :) w kazdym razie ja lepszej sobie nie potrafie wyobrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@magda ale jaką w końcu wzięłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×