Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martta

PROSTOWNICA PLATFORM FHI HEAT

Polecane posty

Gość lilkaprofi
No , kalamis sam sprowadza markę hair goddess więc pewnie warto od nich kupić :( Nie polecam. Kupiłam na targach w Poznaniu - chińszczyzna w fajnym opakowaniu Kłania się autopromocja Dziewczyny poczytajcie trochę na zagranicznych forach bo w Polsce to dystrybutorzy zachwalają swój towar na tych forach. Moim zdaniem wiele opinii jest przesadzonych, bo piszą je osoby związane ze sprzedażą danych firm. Prostownice na świecie: http://beauty.about.com/od/stylingyourhair/tp/dryerflatiron.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawawa8888
Polecam Fhi EPS! To co robi z włosami to cudo nad cudami. Włosy są idealne, proste i błyszczące i nie ma oznak wysuszenia czy zniszczenia. Myślałam, że reklamują tą prostownicę tak jak inne, ale tutaj czad :) Nie ma się co zastanawiać - po prostu warta ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winks at U
to teraz serio mam dylemat, heh... chyba będę ciągnąć losy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam z tym panem na allegro.pl meblefryzxjerskie i mowił ze ta eps po prostu tym sie jedynie rozni od platform że jest stworzona do salpnów fryzjerskich zęby wytrzymać tam długotrwałą pracę. A widzieliście,że teraz ja mozna kupic taniej?jakaś dziewczyna wystawiła ją na allegro,też kupiła od meblefryzjerkie(chyba on to tylko ma:) ) ale taka samą dostała w prezencie. A moja prostyowniczka jest super,teraz widzę róźnicę,włosy sa zdrowsze,bardzo lsniącę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie9999
Polecam suszarkę i prostownicę od firmy Fhi Heat! Produkty po prostu rewelacyjne! To na prawdę działa! Suszenie włosów naprawdę szybsze niż tradycyjną suszarką, a ja mam włosy dość grube, więc czas rano bardzo ważny. I jak się błyszczą, to inna sprawa. Prostownica szybko się nagrzewa i prostuje bez żadnego ciągnięcia włosów i idealnie po tym włoski są proste i błyszczące. Z całego serca polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blodiethebest
Dostałam na Mikołaja Platform - prostownice z USA z firmy Fhi Heat. bardzo fajna, super gładkie płytki, zero ciągnięcia i prostuje niewiarygodnie szybko. Mam cienkie włosy i zawsze po wcześniejszych prostownicach byly jak siano, teraz nie, dodatkowo prostownica zostawia fajny połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinfryzjer
Hej, jako fryzjer polecam tą rzeczywiście jedną z najlepszych prostownic jakimi pracowałem. Przeszedłem z Tondeo i Babylisa - nie ma porównania. Loki wychodzą jak z lokówki, a samo prostowanie trwa dużo krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelakrk
Hej kafeterianki! Zakupiłam prostownicę Fhi Heat, zresztą po przeczytaniu opinii na tym forum i będę ją dalej, tak jak moje poprzedniczki, polecać. Bardzo szybko sie nagrzewa, płytki prostownicy są bardzo gładnie i lekko przesuwają się po włosach. Mam włosy dość niesforne, po użyciu prostownicy są bardzo gładkie i lśniące. Utrzymuje się ten efekt bardzo długo, tak więc troszkę rzadziej nawet myję włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mina27
Ja zakupiłam prostownicę FHI Platform pare miesięcy temu. Myślę, że jakość prostowania zależy od rodzaju włosów. Ja mam cienkie, falujące włoski. I jeśli chodzi o tą prostownicę to mimo wszystko jestem trochę zawiedziona. Kosztowała sporo prawie 500 zł w sklepie meble fryzjerskie i chyba za dużo oczekiwałam od niej. Plusy napewno ma: szybko się nagrzewa, prostuje również szybko (w porównaniu z innymi tańszymi prostownicami) i najważniejszy plus, że efekt prostowania długo się utrzymuje. Minusy: cena - uważam, że jest zbyt wygórowanan dla tej prostownicy, drugi niestety ważny minus: włosy mi się po niej elektryzują. Efekt jest taki , że aby nie wyglądać jak zmokła kura to musze najpierw ułożyć włosy na suszarkę a dopiero przeprostować końce. Ale jak mówie może przy grubyszch włosach lepiej się sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly_s
Ja mam Platform też już kilka miesięcy i uważam, że ten zakup to był strzał w 10! Oczywiście tak jak pisze poprzedniczka wszystko zależy od " prasowanego" materiału :) , ale akurat elektryzowanie włosów i FHI to coś niepodobnego. Pewnie trzeba zmienić szampon do włosów, bo to jest zwykle przyczyna elektryzowania się włosów. Poza tym polecam innym kafeteriankom kosmetyki ochronne przed wysoką temperaturą, Ja używam Schwarzkopf Flatliner i włosy są bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżela999
Mam tą prostownicę i potwierdzam spostrzeżenia koleżanek. Włosy idelanie się prostuje, w dodatku bardzo szybko i efekt utrzymuje się aż do następnego mycia. Różnicę widać jeszcze bardziej po kilku miesiącach używania, bo poprawia sie stan włosów, nie sa takie przesuszone i nie przetłuszczają się. Dlatego jak kogoś stać, to powinien się w tą Fhi zaopatrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimmmm
mam jest najlepsza na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawan
Witam, również zastanawiam się nad 'wyłożeniem' większej kasy i kupieniem porządnej prostownicy. Generalnie FHI ma bardzo dobre opinie na portalach zagranicznych. Jeśli możecie mi odpowiedzieć czy ten rodzaj prostownicy (który był już wcześniej polecany na bieżącym forum) sam dostosowuje temp pracy do kondycji włosów czy to ja mam określić?: http://cgi.ebay.pl/FHI-Platform-Black-Ceramic-Hair-Straightener-new-model-/260307647613?pt=UK_Health_Beauty_Hair_Care_Hair_Straighteners_PP&hash=item3c9b8b7c7d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham proste wloski
Myślę, że musisz sama sobie ustawić temperaturę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelinblack
Uzywam Platforma juz ok 7 miesiecy i wydaje mi sie , ze teraz widac roznice jak nigdy ! Wlosy sa po prostu o wiele mniej zniszczone niz kiedys, maja polysk i nie lamia sie. Polecam wszystkim na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostowniczkamax
Ja tez uwazam, że najbardziej widac roznicę po 2-3 miesiącach. Mam włosy blond, zniszczone, więc prostowanie w ogóle powinno być dla mnie zakazane :) Ale nie mogę sie powstrzymać :) Miałam Gamę i prostowała nawet ok, tylko bardzo przesuszały mi się włoski. Po Fhi tego nie ma, włos jest sliski i nablyszczony. I nawet wydłuzyły mi się odstepy pomiędzy kolejnymi myciami -także oszczedność na szamponach i maskach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrr
gdzie mozna ja kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste włoski
http://www.meblefryzjerskie.com/wszyscy-producenci/fhi-heat.html tu link do sklepu gdzie mozna je kupic. Tez sie zastanawiam własnie nad prostownica pozadna (na swieta od meza sobie zazyczyłam:-) Zastanawiałam sie nad http://mas.com.pl/ROWENTA-PROSTOWNICA-SF7870-Respectissim-Liss(3,21306,21605).aspx ale teraz jak poczytałam to forum to jednak wole troche wiecej kasy dać i miec idealne włoski. Ale nie wiem którą teraz wybrać EPS czy platform pomózcie, please:-) I jeszcze pytanko czy w tych prostownicach nie scieraja sie płytki? Bo w moich 3 starych sie scierały po ok 2 latach. A miałam prostownice po ok 200 zl Teraz mam brauna i tez sie starły i na srodku sa takie dwa duże przetarcia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghi
dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!zastanowcie sie, jest tylko jeden dystrybutor tych prostownic na cala Polske, nie uwazacie ze wiekszosc tych super opinii wcale nie musi pochodzic od prawdziwych uzytkowniczek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste włoski
Czytałam takze rozna zagraniczne fora na ten temat i opinie były Super pozytywne wiec nie sadze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilazkatowic
Myślę, że po kupieniu tego sprzętu samemu chce się napisać pozytywny post. Tak jest i ze mną :) Ja też się czasem zastanawiam, czy to wszystko prawda; wiadomo w dzisiejszych czasach marketing dźwignią handlu, ale w przypadku tej prostownicy opinie są w 100% prawdziwe. Tak jak poprzedniczka poczytałam sobie zagraniczne fora i opinie - generalnie produkt na całym świecie ma bardzo dobre opinie. Ja polecam wszystkim wymagającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohmygosh
Ja kupiłam Platform od sklepu meblefryzjerskie. Doradzili, mega szybko wysłali. Prostowniczka marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili773310
A jaką prostownice polecicie w mniejszej cenie? Coś do 150 zł. Zastanawiałam się miedzy dwoma firmami Philips i Remington. Która lepsza i który model warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad zakupem FHI platform, chcialabym znac opinie na jej temat. Generalnie chodzi mi by uzyskac efekt maksymalnie prostych włosów, bez puszenia sie. Chcialabym żeby włosy były gładkie i błysczące. czy ta prostownica spełnia te wymagania? Czy jest warta swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrrrr
Hej dziewczyny, zamówiłam sobie tą FHI HEAT PLATFORM. co o niej sądzicie? mam długie cienkie loki czy Fhi sobie z nimi poradzi? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia657
przyszła już prostownica? :) Efekty takie jak komentarze? WŁOSY IDEALNIE GŁADKIE I PROSTE? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariparampam
Ja też ją zamówiłam i już doszła. Efekt marzenie. Mam dośc grube loki , wiec się zawsze długo z poprzedniczką Fhi męczyłam. He, he a tu teraz no problemo :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam nowej prostownicy
ja tez sie nad nia zastanawiam, ale troche szkoda mi kasy, bo na niektórych forach czytałam, że jest za bardzo przereklamowana... a co powiecie o http://remington24.pl/sklep/prostownice-do-wlosow/prostownica-do-wlosow-frizz-therapy-remington-s9951.html ?? Mam remingtona i jest dosyc niezła. Kolezanka ma wet and straight i tez jest w porzadku. ale moja prostownica ma juz 5 lat i chce wymienic;) wczesniej miałam holden i babyliss (babyliss - 300 zł poszło się.... nie warta tych pieniedzy) remington 250 ale jest lepszy (szału nie ma, bo mimo wszystko włosy kreca sie - mi sie z natury kreca te włosy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×