Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CSI89

Lublin szukam pracy sprzedawca

Polecane posty

Witam, poszukuję pracy w Lublinie, studiuję dziennie i poszukuję pracy w swoim mieście jako np sprzedawca w sklepie, bardzo zależy mi na pracy, pracowałam już jako hostessa, telemarketerka, roznosiłam ulotki, mam miłą aparycję, jestem zawsze miła i uprzejma, studiuję psychologię 3 rok. Mam wolne poniedziałki od 10, cały czwarek, piątek, sobotę i niedzielę (we wtorek i środę mam zajęcia od rana do wieczora, dlatego mogę sobie pozwolić na tyle dni "wolnego). Jeżeli ktoś ma jakąś propozycję pracy to proszę pisać na mrr1989@op.pl dodam, że wykluczam sponsoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women_from_eniro
Spróbuj może w Eniro Polska. Oni rekrutują na stanowisko sprzedawcy, a poza tym sama piszesz, że masz już doświadczenie w tego rodzaju pracy. Pracuję w Warszawie i z tego co wiem, to w Lublinie też mamy oddział. O tym jak wygląda praca możesz sobie spokojnie poczytać na firmowym blogu http://praca.eniro.pl/blog/ i będziesz miała jasność jak to w rzeczywistości wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike...
ej no dlaczego wykluczasz sponsoring ? no wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Realista
Jeśli pociagniesz druta co sobotę to załatwię Ci robotę za 2.500 zł netto miesięcznie :) Poważnie :) Będziesz drukować na opakowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×