Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość probelm z łazienką

problem z małą łazienką

Polecane posty

Gość probelm z łazienką

Czy znacie jakieś strony z projektami, gdzie są różne rozwiązania małej łazienki??mam mały problem ze swoją łazienką, która jest bardzo wąska i długa (mniej więcej 1,30m na 2,80m). Znalazłam na tej stronie http://kreatornia.com.pl/ jedno takie rozwiązanie, te z takimi płytkami w kwiatki różowe, czy macie może jakieś linki do stron z takimi łazienkami?? Bo ja szukam jakichkolwiek inspiracji i znalazłam tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probelm z łazienką
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgnjghm,
ost w ktoryms numerze m jak meiszkanie/moje mieszkanie czy cos podobnego byl artykul o malych lazienkach, spr u siebie w kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska j
Możesz poszukać sobie rozwiązań tutaj: http://goo.gl/ck1j - w tej małej łazience świetnie rozwiązany został prysznic. Poprzeglądaj inne propozycje, a nuż coś zwróci Twoja uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ja kojarze takie rozwiązanie że w przypadku takich pomieszczeń mozan dać którkie sciany o ciemniejszym odcieniu, a długie jaśniejszym - co przyblizy optycznie te pierwsze, i oddali drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Z własnego doświadczenia wiem ,że w małej łazience sprawdzają się płytki jasne z połyskiem,podobne na podłodze i ścianie bezfugowe najlepiej gładkie -jakaś płytka pojedyncza jako dekoracja.Lustro owszem tylko trzeba je często czyścić.I nie warto całej łazienki kafelkować tylko tam gdzie konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z łazienką
dzięki wszystkim za odpowiedzi, muszę się nad tym zastanowić. Ja właśnie planuję zakupić płytki, które są bezfugowe o wymiarach 30x50cm. Może ustawię lustro na tej dłuższej ścianie, może to coś da... Nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być niezależnym
Koniecznie lustra - na dłuższej ścianie, najlepiej na jak największej długości. Tak poradziłam znajomemu i wyszło naprawdę dobrze - nie ma poczucia klaustrofobii. Jeżeli jest kibelek, to lustra nie od dołu, tylko od takiej wysokości, żeby powiedzmy własnego tyłka już nie oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do małej łazienki można zastos
ować również jakieś oświetlenie w sufitach podwieszanych odbijaące się np od lustra, co po pierwsze da o wiele więccej świtała, a po drugie powiększy łazienkę wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×