Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet987

Moj kolega z pracy ma 2 zony

Polecane posty

Gość Facet987

Czy to normalne. zyje z oboma w jednym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
jak obydwie traktuje tak samo to zupełnie normalne- o ile piszesz z Pakistanu. Inna rzecz- tu na forum jest wiele wypowiedzi świadczących o tym , że mężczyźni maja wiele zon(pierwsza, druga trzecia itd)- sytuacja opisana przez Ciebie przynajmniej jest jasna;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenhorn
ja chciałam mieć dwóch mężów, prawie nam wyszło, ale w końcu zaborczość ich obu zniszczyła nasz związek.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
ten numer nigdy nie przechodzi :-) wiele żon tak- wielu mężów? żaden się nie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet987
Nie wiem jak on to robi, ale obie mieszkaja z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
pewnie traktuje je tak samo więc nie muszą ze sobą walczyć-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Posiadanie dwóch żon jest karane przez prawo jako bigamia więc lepiej nie idź w jego ślady. A jeśli obie są kochankami to też mu nie zazdrość: po co Ci dwie głupie baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
jak go stać to czemu facet ma nie skorzystać?:-)to jakiś milioner chyba jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet987
z jedna ma rozwod z druga slub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska miotła
I co w tym fajnego? Ja bym nie mogła codziennie oglądać ryja mojego eks we własnym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możliwe ;) Powiedzmy,że facet ma na imię Adam,jedna pani Ewa,a druga Krysia. No więc Adam bierze kościelny i cywilny ślub z Ewą.Następnie bierze z nią rozwód i bierze ślub z Krysią. W takim wypadku obydwie panie są żonami Adama (Ewa w świetle kościoła,a Krysia w świetle prawa). Innej opcji nie widzę :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie juz spokoj
z tymi "żonami" kościelnymi, nikt już w te bajki nie wierzy :D tylko zdradzone dupy sie tego trzymaja, choć nawet one oficjalnie sie jako żony przedstawić nie mogą - jesteśmy w Polsce i tu żona jest tylko jedna - OBECNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą z takim kurwiarzem
kobiety żyć, to ich sprawa, niech sobie żyją w trójkącie na kochankach taki sposób życia lansuje staruch karoolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mnie to też troche dziwi takie nazewnictwo też sądzę, że tego trzymają się byłe żony, które nie mogą przeboleć, że je facet zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sde445
mam pytanie, jesli ktoś ma dwie żony za granica np. jakis arab i przeprowadza sie do polski to dowiaduje sie ze nie ma dwoch zon w swietle prawa ? to ma sie rozwiesc czy jak ? wybrac jedna z nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sde445
i drugie jesli katolik ma zone i jest z nia na zawsze i ona umiera I legalnie zeni sie z druga to po smierci ma dwie zony ? i sa na zawsze razem ? we trojke ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Katolik idzie do piekła i tam ma: - dwie żony - cztery kochanki - sześć teściowych - osiem kóz - szesnaście bachorów Wszystko to siedzi mu na grzbiecie, a on spaceruje sobie po piekle brodząc w ich odchodach po kolana. A poważniej - co cię to obchodzi? Przecież nie jesteś katoliczką. Gdybyś była, znałabyś odpowiedź. A zresztą może i nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×