Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antek srantek

Czy na tym forum są normalne kobiety?

Polecane posty

Gość Antek srantek

Tak sobie czytam caly dzien rozne tematy i kilka wypowiedzi jest ciekawych i madrych ... A reszta ? Szukacie umiesnionego owlosionego samca z 20 cm penisem o urodzie christiana Bale'a ktory bedzie mial najlepiej wlasna firme, dochody min 5000 /msc , samochod, ma za was wszystko robic ale nie byc ciota, ma wszystko rozumiec i nie narzucac wlasnego zdania, ale tez musi umiec cos powiedziec bo j/w bedzie ciota , najlepiej jakby jego tesciowa byla Jola kwasniewska... i wy sie potem dziwicie, ze wiekszosc malzenstw konczy sie rozwodem ,albo zdradą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatt rycze
oj Antek-chyba sie zawiodłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek srantek
Zawiodłem ? jestem rozczarowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline*_
normalne = przeciętne, szukaj na górnych półkach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatt rycze
ja jestem normalnie nienormalna- i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, som
antku najdrozszy a co to zmienia czy sa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek srantek
nic ... po prostu chce sie wyżalic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline*_
Szukanie dziury w całym -- skąd wiesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, som
no i wlasnie po to jest to forum. nie martw sie wiec, one wszystkie sa normalne tylko nie maja sie komu wyzalic wiec tutaj to tylko narzekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek srantek
Może kiedys powstanie sztuczna inteligencja :D i problemy sie skoncza :classic_cool: a tak powaznie , wystarczy isc do sklepu i posluchac rozmow kobiet odechciewa sie zyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline*_
co np. słyszałeś w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatt rycze
dominik chyba tak pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam niemożliwe, zjawisko nieprawdziwe. Twe ciało opalone na wszystko już gotowe jest. Solarium,auto,kasa- ty wierzysz,że to klasa, lecz prostactwo w tobie drzemie. pół gminy z ciebie śmieje się. Ja to wiem, inni też. Marne ciacho z ciebie jest, słoma z butów ci wystaje, żadnej to nie rusza wcale. Gorzki los czeka cię, jeśli wnet nie zmienisz się. U mnie szanse zmarnowałeś,ja takiego nie chcę mieć. Nie jestem łatwa, chociaż ty tak tego chcesz. Nie jestem łatwa i nie będziesz mnie dziś mieć. Nie jestem łatwa może wreszcie zmienisz się, bo nie dasz rady raczej nigdy zdobyć mnie. Poznałem laskę prawie cud, usteczka słodkie niczym miód. Lecz kiedy tylko zagadałem, ona gadać nie chce wcale. Pytam czemu tak to jest, że nie mogę ciebie mieć. Ona tylko mówi "nie" to nie zdarzy nigdy się. Nie, nie, nie wiem kolego. Wszystkie laski nie wiedzieć dlaczego odrzucają,wyśmiewają, jakieś ''ale'' zawsze do mnie mają. Czemu?-bo nie rozumiem, każda panna tu w tym tłumie Kasa,złoto, bryka ładna nie poleci na to żadna. http://www.youtube.com/watch?v=0O7nbvkZ0U8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline*_
mnie też ręce opadają i nie tylko jak słyszę i widzę zachowanie niektórych w pracy:O tylko psyvhiatra im pomoże, albo już nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tylko niezauważane
Na te ''normalne'' nikt tu na forum nie zwraca uwagi, giną w gąszczu innych, tych bardziej krzykliwych, których na każdym topiku pełno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×