Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_lubię_kobiet_z_dziećmi

Kobiety z dzieckiem skreslam od razu - czy dobrze robię ?

Polecane posty

Gość ja to samo robie
nawet nie chodzi o te dziecko ale o ojca bilogicznego ciezko mi wyobrazic wizje szwedajacego sie ojca po naszym wspolnym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13245e6789u
a kobiety wolą zajetych ! niz takich kretynów egoistów hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech sobie wola
ten zajety zmajtruje kolejneggo bachora i kop w dupe historia sie powtarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna matkaja
a w dupie was mam:) po huj mi taki nastepny glupi fagas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem kobietą i nie związałabym się z facetem, który ma dziecko z inną. Chyba, że to dziecko byłoby już w takim wieku, że samo zarabiałoby na siebie-wtedy by mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Jestem po rozwodzie, z dzieckiem i po 40-ce, bez faceta. I popieram stanowisko Autora. Kobiety po przejściach powinny wiązać się z facetami z przeszłością, natomiast kawaler czy panna powinni szukać partnera bez ŻADNYCH zobowiązań. Zupełnie nie rozumiem dwudziestoparoletnich idiotek, które rozbijają rodziny starszych facetów (kasiastych oczywiście), a potem płaczą tutaj, że koleś widuje swoją eks i ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hntbhgbfgbf
autorze moge ci zasadzić w doopee mam huja i nie mam dzieci hahhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wogole tego pojac nie moge
jak facet stanu wolnego wchodzi w takie bagno jak matka z dzieckiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci wiążący się z kobietami
z dziećmi to desperaci. Muszą wziąć odpowiedzialność za cudze bachory, a w tle zawsze będzie się pałętał ich biologiczny tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elowoiorvfvf
desperaci?hahhaa chyba wrećz przeciwnie !!!! dupku zza miedzy!!! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha kolejna
samotna mamuska co buhaj zrobil bobasa i spierdolil co za szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annonimka
Ty facet wybierz się lepiej do ,,, yhmm.... lekarza, a nie głoś, jak na ambonie. Kobieta z dzieckiem zasługuje na szacunek i uznanie za to, że urodziła i wychowuje dziecko, bo mogła zrobić inaczej!! Pragnę ci uświadomić, że dziś nastały takie czasy, że to panny z dzieckiem wykopują facetów za drzwi, jeżeli sobie na to zasłużą!! A co powiesz o tatuśkach, dzieciorobach???? Coś ani słowa nie ma na ten temat? Nie rozumiem dlaczegol czyżby byli pod ochroną? Jak okazy przyrodnicze?? idź już lepiej do tego lekarza, niech cie uswiadomi, albo wciągnie na listę chronionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo pytanie na powaznie??
to wy sobie takich wybieracie bo dobry bajer to podstawa potrafil dobrze sobie panne wokol paluszka okrecic to macie za swoje ja ich nie potepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, tak...
Kobiety zasługują na szacunek, bo dają dupy, komu popadnie i zachodzą w ciążę. Rodzi później taka bękarta i szuka jelenia, który pokocha ją i jej dziecko, czytaj: zapewni jej utrzymanie. Gdyby kobiety większą uwagę przywiązywały do tego, z kim chodzą do łóżka, nie byloby tyle samotnych matek. Zamiast rozumu "motylki" i rozłożone nogi, a potem żal, że facet wydymał i się zmył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie chce żadnych kukułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty myślisz że któraś chciałaby żebyś wychowywał jej dzieci?niedojrzały jesteś na to -tyle Ci powiem.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahaa ... jak mloda z dzieckiem to zaraz puszczalska :P jakie wy macie szczeniackie podejście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej kobiecie nie jest łatwo podjąc taka decyzje.Ja wyszlam za maż za faceta ktiry poczatkowo wyparł siw dziecka i zmuszał di aborcji.Najpierw mnie zostawił i potraktował jak szmate ,dziecki też,ale kiedy wrocił a ja nie potrafiłam gi już kochac po tym ci mi zrobił-to schylułam głowe i pokornie zrezygnowałam z siebie zapewniając tym samym pełną rodzine dziecku.Matka mi odradzała,miwiła że znajde takiego ktory pokocha mojego syna i ze pomoze mi wychować,a ja powiedziałam,ze żaden obcy facet nigdy nie bedzie w stanie pokochać cudzego dziecka...że tylko miedzy biologicznym (R)a dzieckien może być więź,.Wiem że to głupie ale takie miałam i mam nadal przekonania.Temat autora tylko to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze robisz!!!! ty sie na bank rozwiedziesz i ciebie tez beda ta sama miarka mierzyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i dodam jeszcze że w dokumentach ginekolog wpisał dane ojca-nn,czyli że nie podaje,a dlaczego? dlatego że on zabronił mi dawać dziecku jego nazwisko a potem tak i tak go uznał,choć miłoscią go nie darzy,co mnie strasznie boli .Może faktycznie mama kiedyś miała racje.Może obcy potrafi kochać ,tak jak rodzony,a tylko ja tak sie uparłam i przez to rozczarowałam.:*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobiety z dzieckiem skreslam od razu - czy dobrze robię?" tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem taką kobietą z dzieckiem, którego ojciec ma odebrane prawa rodzicielskie. Ojciec założył drugą rodzinę, ożenił się i wychowuje nastoletnią pasierbicę, do mnie dzwoni jedynie z prośbą o zdjęcie. Alimenty ściąga komornik. Nie mam za sobą tzw. ogona, cieszę się, że mam dziecko. Mam też mężczyznę,która powtarza, że ojcem jest ten, których wychowuje:) Zatem są mężczyźni, którzy mówią TAK pannie z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobiety z dzieckiem skreslam od razu - czy dobrze robię?" tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chciałam swojemu odebrac prawa rodzicielskie za to ze sie wyparł i zmuszał do aborcji i. żałuję że tego nie zrobiłam.Chodzilismy ze sobą ponad dwa lata ,obiecywal mi slub a potem zostawił mnie 4 dni przed slubem ,,,bo sie zakochał w takiej małpie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle,ze przy spotkaniu prawdziwej miosci nie będzie miało to wiekszego znaczenia. Póki sie nie jest w jakiejs konkretnej sytuacji,to mozna tak sobie gdybac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem związać się z dzieciata laska maja odwagę tylko faceci których stać a to finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×