Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_lubię_kobiet_z_dziećmi

Kobiety z dzieckiem skreslam od razu - czy dobrze robię ?

Polecane posty

Gość gość
"powinna miec na ryjuu tatuaz " mam dziecko z jakims fagasem " i po problemie" a ojciec tego dziecka powinien mieć na ryju " Zrobiłem kobiecie dziecko i zostawiłem ich, alimentów nie płace bo jestem nieudacznikiem i tchórzem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim temacie kazdy ma racje, ale u tych, co wyzywaja i rzucaja miesem bez powodu, kompleksy wychodza nie byle jakie. Kazdy sposob dobry, zeby poczuc sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czujemy się poszkodowane bo każda normalna kobieta mimo że ma dziecko nie będzie od Ciebie wymagała jakieś pomocy itd ale to Twoja sprawa w sumie trochę to rozumiem ale takie podejście jak Ty masz jest trochę chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej jest możliwość sprawdzenia czy nie roztyje sie po ciąży jak wieloryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry stary, znam taka drobniutka co po trzeciej ciazy dopiero sie roztyla, i to jak, reguly nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo nie chcieć związku z kobietą z dzieckiem, każdy ma jakieś tam wymagania. Tak samo wiele kobiet nie chcę związać się z mężczyzna z dzieckiem. W obu przypadkach są podobne problemy, były partner lub partnerka i roszczeniowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to jednak świnie są nawet jak się rozstyje to co ? Ja po ciąży wyglądam tak samo jak przed ale wiadomo ciało trochę się zmienia nie które mogą się roztyc to co taka straszna tragedia ? Wy gdybyście mieli rodzic dziecko to byście umarli przy pierwszym skurczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy w jakim wieku to dziecko. Jak małe to tez by mi się nie chciało cudzego dzieciaka wychowywać a jeśli duże tak + 15 to może być. Za chwile będzie pełnoletnie i wyjdzie z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tu nie ma pewności czy tak szybko wyjdzie z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie skreslaj ja skreslam facetow rozwodnikow z dziecmi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś hahahaa swieta prawda jakby im przyszlo rodzic dzieci to ... nawet nie wieadomo czy by ciaze donosili bo by pomarali od wszelkich dolegliwosci ciazowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zdesperowani nieudacznicy wiążą się z kobietami z dziećmi. Trzeba być wielkim przegrańcem, by tyrać na wychowanie cudzego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak są tacy i nie pitolą ze muszą utrzymywać cudze dzieci,nie robią z tego wielkiego halo bo kochają swoje kobiety,ty mozesz omijać takie panie szerokim łukiem,nikt ci nie każe z nimi być,żalisz sie jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna rozwódka z dziećmi
a myślisz autorze ze kazda samotna matka by na ciebie poleciała?myslisz ze my samotne mamy nie mamy wymagań i będziemy całowały po rękach każdego faceta który na nas zwróci uwage?to sie mylisz,nie jesteśmy desperatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z dziecmi to najgorsze ......nigdy w życiu. Wszystko a po porodzie to już nie to samo ciało. Panny i kawalerowi bez zobowiązań winny wiązać się z wolnymi ludźmi bez zobowiązań. Rozwodnice z dzieciakami z takmi jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pamiętać, że w tle cały czas będzie się plątał ojciec dziecka. Nawet jak dziecko będzie dorosłe, ślub, wnuki, chrzciny, komunie, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem autora. Mówi nam o swoich przekonaniach, broni ich, a potem pyta się czy dobrze robi. Każdy sam kieruje swoim życiem i nikt od autora nie wymaga żeby wiązał się z osobą, która mu nie odpowiada. Jednak skoro on ma wątpliwości to, znaczy, że nie jest w 100% pewny swojej decyzji o odrzucaniu kobiet z dziećmi i szuka aprobaty swoich poglądów. Myślę, że ani autor ani te odrzucone przez niego kobiety nic nie tracą, jest wiele bezdzietnych kobiet jak i wiele mężczyzn którym dziecko nie przrszkadza. Żyjmy razem bez wchodzenia sobie w drogę i bez negatywnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno po 7 latach przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie chce szmaty z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
a możesz wytłumaczyć dlaczego tak wartościujesz kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×