Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kredyt?

kredyt mieszkaniowy a praca w norwegii- pilne!!!

Polecane posty

Gość kredyt?

mój mąż pracuje w Norwegii ma umowę na czas nieokreślony( firma norweska, nie ma przedstawiciela w Polsce), ja jestem na urlopie wychowawczym. Czy w takiej sytuacji bank udzieli nam kredytu w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wziąć po prostu kredyt w Norwegii? Mąż ma umowę więc nie powinno być problemu. Zgłoście się do Motty i przedstawcie doradcą swoją sytuację to doradzą co warto zrobić. Siedzą na tym rynku od lat i doskonale go znają. Oczywiście nic się nie płaci, także wszystko można online załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecałabym takie same rozwiązanie, jak kredyt w Norwegii, skoro tam jesteście i pracujecie. Zorientujcie się na początek, jak to wygląda. My korzystaliśmy z Motty, opcja świetna, bo darmowo pomagają w wielu kwestiach. Znajdziecie u nich też wsparcie w wypełnieniu dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję skorzystać z rad dostępnych na zyciewnorwegii.pl. Ta strona porusza różne tematy - pieniądze, gospodarka, obyczaje oraz regulacje prawne, co będzie pomocne w planowaniu przeprowadzki, braniu kredytów czy innych kwestiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×