Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera icona

Zawiodłam się na Was :(

Polecane posty

Gość kto mi podpierdolił nicka??
moniamonte-- wulgaryzmami ją nie zwalczysz jest w tym perfekcyjna.Paniusiu intelektem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok orange VERA ICONA nie będe z tobą konwersować ponieważ egzystujesz w dołku intelektualnym co aktualnie koliduje z moimi imperatywami. Twoje wulgarzyzmy są adekwatne do twojej percepcji myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera icona coś długo nie odpowiada... domyślam się że szuka znaczeń moich słów w internecie bo ich nierozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomuśśś
Ta tępa suka i tak tego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błahahahaha :D:D:D Popłakałam się. Moniamonte wygoogluj się i poczytaj swoje wiekopomne wypowiedzi :DWracam na ogólny:D OPonoc sie szmacisz za miskę grochówki u kapelana :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte-- znam Cię wcześniej tylko mam inny nick.Przypomnę Ci jak przyjdziesz znów kiedyś.Nic nie mów teraz na ten temat.Ściany mają uszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moiamonte, zdajesz sobie sprawę, ze pdrywa Cię prawie martwy 60latek :)? :D Duszku, cokolwiek zrobisz to i tak banałem jest cie poznać, pajacu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam takiego bydlaka podsekretarz stanu za czasów SLD.Dziś od miesiecy na mszę chodzi.Zapytałem go kiedyć ,co tak gwałtownie zmienił swój pogląd.NIe odpowiedział bydlę ale wczoraj znów był na mszy:Dlepiej póżno niż wcale .Śmierc do oczu hoojowi zaglada.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moiamonte, zdajesz sobie sprawę, ze pdrywa Cię prawie martwy 60latek" Pieszczoch a ty mnie podrywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błehe :) Przecie ja już skończyłam dzienne licencjackie a teraz sobie robię licencjackie zaoczne :) to zadna tajemnca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×