Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera icona

Zawiodłam się na Was :(

Polecane posty

Monia ty nawet czytać nie umiesz ze zrozumieniem :( Duchu, podowiadywałam sie o to, co mi groziw momencie napsiania do twojej Darii. :) Nie ma na to zadnego parafgrafu :) Może pod cos na siłe podciagnąć ale to slabe i tak :) Wracam do pisania oswiecajacego piekną pieknych rodzinę : ))) dusza moja sie raduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera icona-- jestes ty w jakiś w innym stanie??Rozwojowym:PPisz sobie dziecko ile dusza zapragnie,komu rodzina będzie wierzyć mnie czy tobie???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecie ja już skończyłam dzienne licencjackie a teraz sobie robię licencjackie zaoczne to zadna tajemnca" skończyłaś dzienne i poszłaś na zaoczne licencjackie... i jak to zrozumieć? ja skończyłam dzienne licencjackie i mam zamiar zrobić zaoczne magisterskie a nie znowu licencjackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlify profesorskie to za jakis czas :D Cóż, tak jakby...moze im to dac do myslenie. Nie pochodzę z twoich okolic, duuuzooo o sobie napisales na akfe i wszystko jest do udowodnienia. Screen podstawą :) A mam :) Nie sądze abs byl lubianą/kochaną osobą w swojej rodzinie. Jestes agresywny, nerwowy, mitoman i typowy biedaszybowy wul :) Pewnych rzeczy nie da sie ukryc. :) Lece, czesc. PS. Zrobiles juz dzisiaj 50 kilo na rowerku? :D błahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:49 [zgłoś do usunięcia] vera icona-- kogo ona chce zastraszyć? Mnie.?musi wcześniej wstać od piekarza.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że się znacie dużo wcześniej... nie znam tematu ani was więc nie mogę wyrazić opinii w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×