Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

hehe to w sumie tak jak ja ;) kurcze czy Tobie też się nic nie chce? Nie wiem od paru dni mam jakieś dni lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie co musze chyba ta pogoda tak na nas wplywa spie do poludnia a w nocy kusze tak mam od 4 miesiecy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda na pewno jakoś wpływa...plus to co sie stało..ja obowiązkowo sen popołudniowy. Coś pusto na forum..chyba tylko my dwie nie śpimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie:( pompuje wode w piwnicy wiec sie nieklade a trzeba wstac o 6.15 na szczescie jutro piatek i weekend mozna nie wstawac tak wczesnie jupiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa bo synków musisz wyprawić do szkółki :) kurde też pewnie posiedze trochę bo usnęłam o 18:30 wstałam po 21 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez po zakupach zrobiłam porządek w domku przebrałam pościel teraz tylko czekam na swojego mężusia jak będzie wieczorkiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) Ja sie juz obrobilam, posprzatalam, zrobialm oponki serowe i pierogi z trusawkami, teraz bede odpoczywac. Ksiadz chodzi po koledzie i nie wiem, czy czasem do nas dzisiaj nie zawita. Katie snilo mi sie, ze bylas w ciazy, tylko wszystko przed nami ukrywalas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta hej :) kraqersik dostałam ślinotoku jak przeczytałam co pysznego zrobiłaś :D hehe no ktoś w końcu o mnie śni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×